top

Príslušenstvo pre psov

Príslušenstvo pre psov nevyhnutné na turistiku a každodenné používanie! Ponúkame pohodlné postroje a vodítka pre psov, skladacie misky na vodu, vrecká na pochúťky, bundy a topánky pre psov a mnoho ďalšieho. Všetky doplnky pre psov od renomovaných značiek sú skvelé na krátke výlety do lesa, dlhé túry po horských chodníkoch alebo kempovanie v prírode.
View as Grid List

60 Produkty

 1. -12%
  Ľadvinka Ruffwear Home Trail Hip Pack - red sumac

  Zoznam prianí

 2. -13%
  Plávacia vesta pre psa Ruffwear Float Coat - red sumac

  Zoznam prianí

 3. -12%
  Hračka pre psa Ruffwear Hydro Plane Toy - aurora teal

  Zoznam prianí

 4. -17%
  Konektor Ruffwear Double Track Coupler - basalt gray

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Obojok pre psov Ruffwear Crag Collar - sunset

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Obojok pre psov Ruffwear Crag Collar - seafoam

  Zoznam prianí

 7. -17%
  Vodítko pre psa Ruffwear Crag Leash - seafoam

  Zoznam prianí

 8. -17%
  Vodítko pre psa Ruffwear Crag Leash - sunset

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Obal Ruffwear Stash Bag Mini - basalt grey

  Zoznam prianí

 10. -7%
  Bunda pre psa Ruffwear Furness Jacket - twilight grey

  Zoznam prianí

 11. -15%
  Bunda pre psa Ruffwear Powder Hound Jacket - pool blue

  Zoznam prianí

 12. -17%
  Batoh pre psa Ruffwear Front Range Day Pack - red clay

  Zoznam prianí

 13. -18%
  Pelech pre psa Ruffwear Mt Bachelor Pad - tumalo teal

  Zoznam prianí

 14. -19%
  Pelech pre psa Ruffwear Mt Bachelor Pad - tumalo teal

  Zoznam prianí

 15. -15%
  Hračka pre psa Ruffwear Lunker - aurora teal

  Zoznam prianí

 16. -17%
  Topánky pre psa Ruffwear Polar Trex - obsidian black

  Zoznam prianí

 17. -13%
  Spací vak pre psa Ruffwear Highlands Sleeping Bag M - blue

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Miska pre psa Ruffwear Quencher Cinch Top - tumalo teal

  Zoznam prianí

 19. -17%
  Bunda pre psa Ruffwear Vert Jacket - aurora teal

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

60 Produkty

Vymazať

Príslušenstvo pre psov nevyhnutné na turistické výlety

Keď ideme prvýkrát na trek s naším domácim miláčikom, nevieme celkom presne, aké doplnky pre nášho psa budeme na ceste potrebovať. Už po niekoľkých výletoch však určite zistíme, že výlet s naším domácim miláčikom nie je krátka prechádzka a že náš domáci miláčik, rovnako ako my, bude potrebovať správne turistické vybavenie. Pes musí mať zaručené pohodlie, ale zároveň musí byť pod kontrolou, najmä ak sa chystáme do divočiny. Správne pútka pre psov znížia tlak a zabezpečia, aby si náš domáci miláčik užíval každý krok. Samozrejme, ak sme si už vybrali postroj, mali by sme si kúpiť aj dobré vodítko pre psa Toto sú dva kľúčové turistické doplnky pre vášho psa, ktoré sa vám budú hodiť na každom výlete. Správna súprava vám umožní zadržať psa, ak sa pokúsi prenasledovať divú zver. Ak sa chystáme na kamenisté chodníky, oplatí sa postarať o labky nášho domáceho miláčika. Psí topánky sú v horách bežným javom. Zabezpečujú, aby sa chrániče tak rýchlo neopotrebovali a aby boli labky navyše chránené pred porezaním ostrými kameňmi. Dobré topánky pre psov majú aj vhodnú podrážku, vďaka ktorej bude mať váš domáci miláčik ešte lepšiu priľnavosť k zemi.

Pri dlhých prechádzkach nesmieme zabúdať na dostatočnú hydratáciu. To je dôležité najmä v lete. Nám stačí obyčajná fľaša vody. Pre psa bude nevyhnutná miska, do ktorej nalejeme vzácnu tekutinu. Skladacie misky pre psov si môžete ľahko vziať so sebou aj na cestu, aby váš pes mohol pohodlne piť vodu počas odpočinku. Na druhej strane, počas zimných prechádzok potrebujeme udržať v teple nielen seba, ale aj nášho najvernejšieho priateľa. teplá bunda pre psa vám spríjemní aj výlety pri nižších teplotách. Zateplené bundy pre psov sa hodia najmä na dlhšie zimné výlety, keď váš pes po dlhšom pobyte na snehu jednoducho začne mrznúť.

Všetky cestovné doplnky pre vášho psa si môžete zakúpiť online na 8a.sk

Snažíme sa poskytovať čo najširší výber potrieb pre psov na výlety do lesa, horské expedície alebo kempovanie. Náš sortiment zahŕňa príslušenstvo pre psov od špičkových značiek, ako je Ruffwear Toto vybavenie je určené pre všetkých aktívnych majiteľov štvornohých miláčikov, ktorí ich berú na každý výlet do hôr alebo k moru. Ľahké, odolné a skvele padnúce cestovné doplnky pre psov zaistia pohodlné používanie a ozvláštnia každú cestu. Nezabúdame ani na to, že psy potrebujú počas dlhých prechádzok a výprav aj nejakú zábavu a niekedy aj motiváciu. Preto sme náš sortiment príslušenstva pre psov doplnili o hračky pre psov a sáčky na ošetrenie Obľúbené občerstvenie určite pomôže motivovať vášho psíka, keď stratí motiváciu pokračovať v prechádzke. Na druhej strane, na odpočívadlách sa vám budú hodiť hračky, ktoré vášho domáceho miláčika zamestnajú. Všetky tieto predmety pre psov ponúkame online, takže sa môžete ľahko pripraviť na ďalší výlet so svojím domácim miláčikom.