top

Topánky lezecké Five Ten

Lezecká obuv Five Ten je legendou medzi lezcami na celom svete. V 80. rokoch 20. storočia značka predstavila gumu 5.10 Stealth, ktorá dodala topánke doteraz nevídanú priľnavosť.
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
Vymazať

Lezecká obuv značky 5.10 je aj dnes tou najlepšou voľbou na svete. Často si ich vyberajú špičkoví lezci, pretože perfektne fungujú na najťažších lezeckých cestách na svete a ponúkajú bezkonkurenčnú presnosť a priľnavosť aj na tých najmenších krokoch. To však neznamená, že z vynikajúcich vlastností topánok Five Ten nemôžu profitovať aj začínajúci lezci. S radom modelov prispôsobených pre menej skúsených lezcov vám spoločnosť Five Ten umožní začať liezť vo veľkom štýle. V bohatej histórii značky sa objavilo mnoho prelomových modelov, ktoré sa s menšími zmenami vyrábajú dodnes. Skvelým príkladom sú lezecké topánky Five Ten Anasazi, ktoré sa dodávajú v mnohých variantoch, aby vyhovovali potrebám lezcov na celom svete.

Lezecká obuv 5.10 a guma Stealth - revolúcia

Značka Five Ten je zodpovedná za zavedenie revolučných riešení do sveta lezenia. Určitým prelomom bol vynález Stealth Rubber Ide o špeciálnu zmes, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre lezeckú a prístupovú obuv. Vďaka jeho jedinečným vlastnostiam sa lezecká obuv Five Ten takmer "prilepila" na skalu. Jeho uvedenie na trh v 80. rokoch 20. storočia spôsobilo revolúciu v prístupe k lezeniu a poskytlo lezcom úplne nové možnosti. Éra modernej lezeckej obuvi umožnila prekonávať nové prekážky a zdolávať čoraz náročnejšie cesty.

V lezeckom obchode 8a.sk samozrejme nemohol chýbať jeden z najznámejších výrobcov lezeckej obuvi. Ponúkame lezeckú obuv Five Ten pre najskúsenejších používateľov, pretekárov aj ľudí, ktorí so skalami ešte len začínajú.

Pozrite si tiež pánsku a dámsku lezeckú obuv od iných výrobcov >