top

Topánky lezecké Five Ten

Lezecká obuv Five Ten je legendou medzi lezcami na celom svete. V 80. rokoch 20. storočia značka predstavila gumu 5.10 Stealth, ktorá dodala topánke doteraz nevídanú priľnavosť.
View as Grid List

6 Produkty

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Lezecká obuv značky 5.10 je aj dnes tou najlepšou voľbou na svete. Často si ich vyberajú špičkoví lezci, pretože perfektne fungujú na najťažších lezeckých cestách na svete a ponúkajú bezkonkurenčnú presnosť a priľnavosť aj na tých najmenších krokoch. To však neznamená, že z vynikajúcich vlastností topánok Five Ten nemôžu profitovať aj začínajúci lezci. S radom modelov prispôsobených pre menej skúsených lezcov vám spoločnosť Five Ten umožní začať liezť vo veľkom štýle. V bohatej histórii značky sa objavilo mnoho prelomových modelov, ktoré sa s menšími zmenami vyrábajú dodnes. Skvelým príkladom sú lezecké topánky Five Ten Anasazi, ktoré sa dodávajú v mnohých variantoch, aby vyhovovali potrebám lezcov na celom svete.

Lezecká obuv 5.10 a guma Stealth - revolúcia

Značka Five Ten je zodpovedná za zavedenie revolučných riešení do sveta lezenia. Určitým prelomom bol vynález Stealth Rubber Ide o špeciálnu zmes, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre lezeckú a prístupovú obuv. Vďaka jeho jedinečným vlastnostiam sa lezecká obuv Five Ten takmer "prilepila" na skalu. Jeho uvedenie na trh v 80. rokoch 20. storočia spôsobilo revolúciu v prístupe k lezeniu a poskytlo lezcom úplne nové možnosti. Éra modernej lezeckej obuvi umožnila prekonávať nové prekážky a zdolávať čoraz náročnejšie cesty.

V lezeckom obchode 8a.sk samozrejme nemohol chýbať jeden z najznámejších výrobcov lezeckej obuvi. Ponúkame lezeckú obuv Five Ten pre najskúsenejších používateľov, pretekárov aj ľudí, ktorí so skalami ešte len začínajú.

Pozrite si tiež pánsku a dámsku lezeckú obuv od iných výrobcov >