top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX je špecializovaná kolekcia oblečenia a obuvi navrhnutá špeciálne pre milovníkov hôr. Nájdete tu trekingové topánky, bundy a membránové a softshellové nohavice, oblečenie na chôdzu alebo batohy do hôr. Výrobky adidas TERREX sú ideálne do náročných poveternostných podmienok v lete aj v zime.

View as Grid List

363 Produkty

  1. -15%
    Funkčné legíny adidas TERREX Xperior Tights - black

    Zoznam prianí

  2. -10%
    Bunda dámska adidas TERREX Multi Softshell Jacket - preyel

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

363 Produkty

Vymazať

adidas TERREX - outdoorová kolekcia jednej z najväčších svetových športových značiek

Nemecký výrobca adidas je nepochybne jedným z najznámejších a najuznávanejších výrobcov športového oblečenia a obuvi na svete. Spoločnosť má vo svojom portfóliu produkty pre takmer všetky športy. Oblečenie a obuv adidas napriek všetkému uvidíte nielen na ihriskách, kurtoch alebo trávnikoch, ale aj v horách. adidas TERREX je všestranná outdoorová kolekcia. Zahŕňa produkty na turistiku, beh na lyžiach a zimné športy. Značka sa pri svojich výrobkoch spolieha na najlepšie a technicky najvyspelejšie riešenia dostupné na trhu. Preto nie je ničím výnimočným, že bundy a topánky adidas terrex sú vybavené membránami z radu GORE-TEX®.

Inovatívne vlastné technologické riešenia

Značka vytvára mimoriadne pokročilé produkty vďaka svojim skúsenostiam. adidas je synonymom mimoriadne kvalitného spracovania a maximálnej podpory. Topánky adidas TERREX majú často pokročilú podrážku vytvorenú v spolupráci so značkou Continental. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti oderu a vynikajúcou priľnavosťou. V závislosti od vašich preferencií siahnete po topánkach s membránou GORE-TEX® alebo bez nej. Prvé z nich udržia vaše nohy v suchu, zatiaľ čo druhé poskytujú neobmedzenú priedušnosť.
Oblečenie adidas TERREX určené pre aktívnych ľudí je tiež založené na najmodernejších technológiách. Značka používa materiály dodávané partnermi aj vlastné pokročilé technológie. Vďaka tomu mikiny, bundy alebo nohavice tejto značky dokonale fungujú počas intenzívnej aktivity. Pot sa počas aktivity rýchlo a účinne odvádza, čo má významný vplyv na naše pohodlie.

adidas TERREX - všestrannosť a ekológia

Značka z Nemecka sa snaží vytvárať nielen mimoriadne všestranné a moderné, ale aj ekologické výrobky. Mnohé z nich sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Vďaka tomu je proces výroby odevov ekologickejší a oveľa menej škodlivý pre životné prostredie. Značka využíva vo svojich návrhoch inovatívne riešenia, ako napríklad BOOST, ktorý spôsobil revolúciu na bežeckej scéne. Špeciálna pena zabezpečuje ochranu našich kĺbov pred zaťažením vďaka vynikajúcemu odpruženiu a návratnosti energie. Túto vysoko pokročilú technológiu nájdete v sérii obuvi adidas TERREX AGRAVIC

adidas TERREX sú tiež pokročilou obuvou na horské túry. Kombinácia riešení známych z prístupovej obuvi tejto značky a inovatívnych technológií znamená, že modely ako adidas TERREX swift solo už roky triumfujú a vyhrávajú nespočetné súťaže a rebríčky najlepších turistických topánok na trhu. Keď si vyberiete výrobky TERREX, vyberáte si kvalitu značky adidas, pokročilé riešenia a pútavý dizajn, ktorý je vhodný nielen do hôr, ale aj do mestského prostredia.