top

La Sportiva

Značka La Sportiva je medzi horolezcami a horolezkyňami dobre známa. Ponúka horolezeckú a horolezeckú obuv, ako aj technické oblečenie na mnohé aktivity. Najnovšie modely La Sportiva nájdete v obchode 8a.sk!
View as Grid List

611 Produkty

na stránku
View as Grid List

611 Produkty

Vymazať

Kompletný sortiment horskej obuvi

Vynikajúco rozsiahly sortiment značky La Sortiva zahŕňa dámsku, pánsku a detskú obuv určenú na rôzne účely. Bez ohľadu na účel použitia je obuv vždy na najvyššej svetovej úrovni. Vysokohorské topánky značky La Sportiva vám umožnia zdolávať najvyššie vrcholy sveta. Rozsiahle skúsenosti s ich výrobou im umožňujú poskytovať používateľom klasické modely z prírodnej kože aj moderné, ultraľahké modely určené na rýchly pohyb vo vysokohorskom teréne. V ľahšom teréne a na dlhších trasách je ideálna trekingová obuv. V ponuke La Sportiva outdoorová bežecká obuv ich používajú profesionáli súťažiaci na najťažších svetových podujatiach aj amatéri trénujúci na prímestských cestách. V úplne inej kategórii sú lezecké topánky La Sportiva Patria sem modely pre profesionálnych lezcov aj začiatočníkov, ako aj lezecká obuv pre deti.

Nielen obuv

Výrobca už niekoľko sezón ponúka aj kvalitné lezecké a horské oblečenie. Tým sa vyvinula v značku ponúkajúcu komplexné horské vybavenie. Vďaka použitej prírodnej bavlne a uvoľneným strihom možno logo tohto výrobcu často nájsť na balvanoch a skalách. Vďaka dôrazu na najvyššiu kvalitu výrobkov sa vyznačujú inovatívnymi riešeniami a vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Široký sortiment La Sportiva na 8a.sk znamená veľký výber a maximálne uľahčenie nakupovania.

História značky La Sportiva

Poslaním značky je poskytovať technické, vysokokvalitné výrobky na objavovanie hôr a prechádzky v prírode. Už takmer sto rokov ponúka všetkým outdoorovým nadšencom inovatívnu obuv a oblečenie, aby sa dostali ešte vyššie a ďalej. Značka La Sportiva pochádza z malého horského mestečka a jej základom sú ľudia, ktorí sa po celé generácie venujú zdokonaľovaniu každého detailu nasledujúcich generácií horských topánok, či už sú určené pre turistov, profesionálnych horolezcov alebo himalájistov. Napriek medzinárodnému pôsobeniu má spoločnosť stále malú továreň s 250 zamestnancami v Taliansku, v meste Ziano di Fiemme v srdci Dolomitov. Je to skutočný fenomén medzi najznámejšími svetovými značkami. La Sportiva má pobočku aj v Amerike, v USA. Napriek takému veľkému záberu značka nestratila nič zo svojej autenticity a pôvodných cieľov. Neustále hľadá nové riešenia nielen v oblasti horolezeckého a trekkingového vybavenia, ale aj v oblasti bežeckého a skialpinistického vybavenia. Z výrobcu známeho najmä vďaka horskej obuvi sa stala značka ponúkajúca komplexný sortiment výrobkov pre všetkých milovníkov hôr, ktorí sa venujú rôznym aktivitám v lete aj v zime.