top

Pánske nohavice

Pánske nohavice určené na rôzne aktivity. Vďaka širokému sortimentu obchodu 8a.skzabezpečujeme dokonalé prispôsobenie modelov činnosti a poveternostným podmienkam.
View as Grid List

846 Produkty

 1. -17%
  Trekingové nohavice Montane Terra Lite Pants - slate

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Trekingové nohavice Montane Terra Pants - black

  Zoznam prianí

 3. -14%
  Trekingové nohavice Montane Tenacity Pants - oak green

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Trekingové nohavice Montane Terra Pants - graphite

  Zoznam prianí

 5. -14%
  Trekingové nohavice Montane Tenacity Pants - black

  Zoznam prianí

 6. -4%
  Lezecké nohavice Nograd Legend - denim blue/blue

  Zoznam prianí

 7. -5%
  Lezecké nohavice Nograd Fonzi Pant - bronze

  Zoznam prianí

 8. -5%
  Lezecké nohavice Nograd Neo Pant - bronze

  Zoznam prianí

 9. -5%
  Lezecké nohavice Nograd Neo Pant - gazolina

  Zoznam prianí

 10. -5%
  Lezecké nohavice Nograd Neo Pant - dark blue

  Zoznam prianí

 11. -24%
  Bežecké nohavice On Running Running Pants - black

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Softshellové nohavice Houdini Pace Pants - black

  Zoznam prianí

 13. -15%
  Nepremokavé nohavice Patagonia Triolet Pants - black

  Zoznam prianí

 14. -16%
  Lyžiarske nohavice Marmot Snoblast Pant - vetiver

  Zoznam prianí

 15. -18%
  Nohavice Mons Royale Decade Pants - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

846 Produkty

Vymazať

Viacero možností - pánske turistické nohavice pre každú aktivitu

Najkvalitnejšie nohavice sa určujú podľa ich funkčnosti, použitého strihu a typu materiálov, z ktorých sú vyrobené. Naša ponuka zahŕňa veľmi všestranné modely, ako aj modely, v ktorých sú všetky tieto funkcie podriadené konkrétnej činnosti. Pánske trekingové nohavice sú najvhodnejšie na dlhé túry. Často sú vyrobené z ľahkých, ale veľmi pevných materiálov. softshellové nohavice sa dobre osvedčia aj na chodníkoch a poskytujú veľmi účinnú ochranu pred vetrom. Vďaka rôznej hrúbke rôznych modelov môžeme ľahko nájsť také, ktoré sú vhodné na leto, prechodné ročné obdobia, ako aj na zimu. Obľúbené sú aj typické letné nohavice s odopínateľnými nohavicami - sú vyrobené z rýchloschnúcich materiálov, sú ľahké a priedušné a chránia pred UV žiarením. Keď sa počasie zhorší v horách aj v nížinách, sú nevyhnutné účinné pánske nohavice do dažďa s nepremokavou a vetruodolnou membránou. Spomedzi mnohých riešení sú najdôveryhodnejšie a najobľúbenejšie nohavice GORE-TEX®, ktoré dokonale chránia pred vodou a snehom. Úplnú ochranu pred chladom na svahoch v chladnejšej časti roka poskytujú zimné lyžiarske a parašutistické nohavice. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými podmienkami.

Špeciálne vlastnosti len v horských nohaviciach od špičkových značiek

Modely nohavíc prispôsobené na použitie v horách majú mnoho vlastností, ktoré sa v tradičných modeloch nenachádzajú. Pánske lezecké nohavice sa vyznačujú špeciálnym, často širším strihom, ktorý poskytuje výnimočnú voľnosť pohybu. Okrem toho majú často nastaviteľný lem na nohy alebo špeciálne vybavenie pre horolezcov v podobe priestoru na kefu. Horské nohavice sú často vybavené dodatočnými výstuhami, a to vzadu, na kolenách a často aj na nohaviciach. Okrem toho sú v spodnej časti vybavené malými háčikmi, ktoré sa dajú pripevniť na šnúrky, takže pánska trekingová obuv je lepšie chránená pred tým, aby sa do nej dostali drobné kamienky alebo blato. Zateplené nohavice majú často špeciálne vetracie otvory, ktoré sa dajú otvoriť na prístupe, aby sa zabezpečilo lepšie vetranie. Všetky tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší možný výkon, nech ste kdekoľvek. Pánske nohavice v obchode 8a.sk ponúkajú širokú škálu modelov na každú príležitosť.