top

Topánky skialpinistické Roxa

Topánky Roxa na zoskoky padákom sú konštrukcie, ktoré poskytujú ľahkosť pri výstupoch a správnu tuhosť pri zostupoch. Pozrite sa na dokonalý strih a široký rozsah pohybu, ktorý ponúkajú moderné topánky Skit!
View as Grid List

12 Produkty

na stránku
View as Grid List

12 Produkty

Vymazať

Lyžiarske topánky značky Roxa - široká ponuka modelov pre každého!

Značka Roxa je výrobca lyžiarskych topánok s mimoriadne širokým portfóliom produktov. Či už ste začiatočník alebo skúsený lyžiar, ktorý hľadá adrenalín, niečo si tu pre vás nájde. Moderný dizajn s vynikajúcimi výkonnostnými vlastnosťami

Poskokové topánky značky Roxa sú modely, ktorých plášte sú vyrobené z rôznych materiálov. Všetky však majú spoločnú nízku hmotnosť, vysokú odolnosť voči poškodeniu a primeranú tuhosť. V závislosti od modelu je flexia topánok prispôsobená našej aktivite a štýlu lyžovania. Freeridové výrobky budú preto tuhšie, aby zabezpečili skvelý prenos energie a zároveň vydržali veľkú záťaž pri dopade najväčších pádov. Topánky sa pripevňujú pomocou klasických praciek, ktoré umožňujú presné prispôsobenie tlaku tvaru našich nôh. Roxa skydiving boots sa ľahko používajú, systém prepínania z režimu chôdze do režimu zjazdu je mimoriadne jednoduchý a intuitívny. Pohodlné topánky poskytujú dostatočnú izoláciu od chladu, perfektne sedia a nevytvárajú tlakové body. V náročnom teréne oceníte trakčnú podrážku a širokú pohyblivosť topánok tejto uznávanej značky.

Vyskúšajte topánky na zoskok padákom Roxa z internetového obchodu 8a.sk

V ponuke internetového obchodu 8a.sk nájdete široký výber Lyžiarskeho vybavenia značky Roxa Pokročilý dizajn uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov a nositeľov. Topánky nám poskytnú vynikajúci výkon, novo vybraný model nás bude sprevádzať mnoho sezón vďaka vynikajúcej kvalite spracovania. V kolekcii značky nájdete modely pripravené pre mužov aj ženy. Každý si tak nájde perfektnú topánku Roxa Skit pre svoju nohu.