top

Športové bežecké mikiny

Športové mikiny na behanie sú dokonale vhodné. Technické tričko s dlhým rukávom nemusí stačiť, ak teplota vzduchu nie je vysoká. Vtedy sa oplatí zabezpečiť si dodatočné teplo pomocou mikiny.
View as Grid List

80 Produkty

Page
na stránku
 1. -10%
  Bežecká mikina Inov-8 Base Elite LS - dark green

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Bežecká mikina Arcteryx Cormac Hoody - spark heather

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Longsleeve Salomon Cross Run Ls Tee - surf the web

  Zoznam prianí

 4. -27%
  Flísová mikina Karpos Lavaredo Fleece - black/blue jewel

  Zoznam prianí

 5. -36%
  Mikina adidas TERREX Xperior Top - legend ink

  Zoznam prianí

 6. -36%
  Mikina adidas TERREX Xperior Top - pulse olive

  Zoznam prianí

 7. -36%
  Mikina adidas TERREX Xperior Top - wonder red

  Zoznam prianí

 8. -33%
  Bežecká mikina Arcteryx Motus AR Hoody - fluidity

  Zoznam prianí

 9. -32%
  Bežecká mikina Arcteryx Motus AR Crew LS - bordeaux

  Zoznam prianí

 10. -34%
  Mikina Arcteryx Motus Hoody - black

  Zoznam prianí

 11. -23%
  Mikina Dynafit Alpine L/S Tee - syrah

  Zoznam prianí

 12. -13%
  Longsleeve dámsky Dynafit Alpine Pro L/S Tee - beet red

  Zoznam prianí

 13. -18%
  Bežecká mikina Dynafit Alpine Pro L/S Tee - army

  Zoznam prianí

 14. -33%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - midnight multi

  Zoznam prianí

 15. -33%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - boulder multi

  Zoznam prianí

 16. -33%
  Mikina dámska Maloja Blaumeise - rosewood

  Zoznam prianí

 17. -33%
  Mikina s kapucňou Maloja Kaltern - midnight multi

  Zoznam prianí

 18. -33%
  Mikina Maloja Kalternm - moonless multi

  Zoznam prianí

 19. -32%
  Mikina La Sportiva Swift Long Sleeve - crystal/cerise

  Zoznam prianí

View as Grid List

80 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Športové mikiny na rekreačný a súťažný beh

Aby mohli používatelia efektívne vykonávať svoj obľúbený šport aj pri trochu nižších teplotách, výrobcovia ponúkajú vrchné oblečenie určené na nosenie pri konkrétnom type aktivity vrátane športových mikín na behanie. Tieto odevy by si mali vybrať začiatočníci aj pokročilejší bežci. Modely sú pripravené tak, aby ich vlastnosti ocenili bežci rôznej intenzity. Koniec koncov, pohodlie je rovnako dôležité pri šprinte ako pri pokojnom behu v miernejšom tempe. Samozrejme, stupeň intenzity námahy by mal ovplyvniť, akú konkrétnu bežeckú športovú mikinu si používateľ vyberie. Modely zo základnej kolekcie uspokoja amatérov, zatiaľ čo tie z high-endového sortimentu budú vhodné pre profesionálov.

Mužské a dámske športové mikiny na behanie

V ponuke internetového obchodu 8a.sk nájdu zákazníci športové mikiny na beh, ktoré cvičia muži aj ženy. Sortiment je taký široký, že výber modelov zodpovedajúcich rôznym očakávaniam nebude vôbec zložitý. Bez ohľadu na to, či ide o variant určený pre mužov alebo typicky dámsky strih, bude mať najdôležitejšie technické vlastnosti. Dámske a pánske modely sa môžu líšiť najmä strihom a dizajnom. Dámy zvyčajne oceňujú funkčnosť rovnako ako vizuálne vlastnosti. Preto spoločnosti vytvárajú kolekcie, ktoré sú často veľmi pestré a využívajú originálny dizajn. Farebná škála často zahŕňa aj viac farieb. Pokiaľ ide o strih, dámske strihy zdôrazňujú prednosti postavy a majú konštrukciu, ktorá dokonale sedí ženskému telu.

Bežecké mikiny ako doplnok športového oblečenia

Športové mikiny na behanie sa používajú najmä na zahriatie tela počas dní s mierne nižšími teplotami. Sú rovnako funkčné ako iné športové oblečenie a majú podobné vlastnosti. Výrobcovia zvyčajne siahajú po riešeniach, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali podobné výsledky ako technické tričká a funkčné bežecké nohavice. Z tohto dôvodu sú športové bežecké dresy vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali správnu úroveň priedušnosti a znižovali riziko ochladenia aj prehriatia. To neznamená, že sú tenké a nezaručujú očakávanú hrejivosť. Všetko závisí od správneho zloženia materiálov. Vlákna, ktoré odvádzajú vlhkosť od pokožky, sú spôsobom, ako udržať príjemnú a suchú klímu pri tele. Táto pohoda sa následne priamo premieta do vyššej efektivity vykonávaných činností.

Športové mikiny na behanie, ale aj na bežné nosenie

V širokej ponuke mnohých výrobcov športového oblečenia je ľahké vybrať si športové mikiny na behanie, ale budú vhodné aj na každodenné nosenie v meste? Nič vám nebráni nosiť technické modely na tréning aj na dni odpočinku. Mikiny majú čoraz častejšie dizajn, ktorý podporuje všestrannosť. To znamená, že vylepšené technické vlastnosti môžete využiť aj na dovolenke vo voľnom čase alebo na výlete s priateľmi.

Bežecké mikiny v systéme vrstveného oblečenia

Športovci a ľudia, ktorí sa venujú outdoorovým aktivitám, veľmi dobre poznajú systém vrstveného oblečenia. Súčasťou tohto systému môžu byť aj športové bežecké mikiny. Ako jedna z vrstiev fungujú dobre, pretože ich strih a materiály sú vhodné na nosenie v kombinácii s ostatnými časťami športového oblečenia. Tieto modely majú zvyčajne ploché alebo žiadne švy, takže sú ideálne na nosenie cez technické tričká a pod membránovú bundu. Tkaniny sú tiež vybrané tak, aby sa dobre kombinovali so základnými aj vrchnými vrstvami.