top

Salomon Topánky dámske

Dámska obuv Salomon sa vyznačuje spoľahlivosťou a moderným dizajnom. Táto kvalitne spracovaná treková a športová obuv poskytuje skvelú priľnavosť a pohodlie pri širokom spektre horských a outdoorových aktivít. S dámskou obuvou Salomon môžete zdolávať chodníky a cesty ešte rýchlejšie!
View as Grid List

80 Produkty

Page
na stránku
  1. -20%
    Dámske bežecké topánky Salomon Supercross 4 - black/black

    Zoznam prianí

View as Grid List

80 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Dámska multifunkčná obuv Salomon

Dámska obuv Salomon predstavuje mimoriadne rozmanitú skupinu produktov pripravených uspokojiť potreby všetkých milovníčok horskej turistiky. Jednotlivé modely sú navrhnuté s ohľadom na konkrétny šport alebo horskú aktivitu. Výsledkom je, že všetky dámske topánky Salomon sú perfektné na úlohy, na ktoré sú určené. Obuv, ktorú možno používať na niekoľkohodinovú túru s ťažkým batohom, a ľahký bežecký model na súťaže alebo krátke tréningy sa veľmi líšia. Dizajnéri zohľadňujú tieto základné rozdiely a vyberajú detaily, ktoré môžu mať vplyv na pohodlie. Pri výbere dámskej obuvi tejto značky si môžete byť istí, že je prepracovaná do najmenšieho detailu. Okrem toho je spoločnosť Salomon známa tým, že do svojej obuvi zahŕňa moderné prvky a materiály. Práve vďaka nim je čoraz ľahšie urobiť míľu navyše.

Dámska bežecká obuv Salomon

Všetky horské bežkyne nepochybne poznajú značku Salomon. Koniec koncov, obuv tohto výrobcu často používajú ľudia, ktorí sa rýchlo pohybujú po horských chodníkoch. Používajú ich špičkoví ultramaratónci aj tí, ktorí s týmto športom ešte len začínajú. Samozrejme, pre obidva typy boli vyvinuté špecializované modely, ktoré uľahčujú tréning a dosahovanie čoraz lepších výsledkov. Medzi najobľúbenejšie modely patria Salomon Speedcross s veľmi agresívnym dezénom. Ide v podstate o model legendy, ktorý si vybrali špičkoví horskí športovci. Často sa nachádza na nohách víťazov a poskytuje jedinečnú priľnavosť na mäkkom podklade. Okrem dámskej obuvi značka ponúka aj bežecké batohy Salomon, bežecké oblečenie a doplnky, ako sú napríklad mäkké pláštenky.

Dámska treková obuv Salomon

Obuv na dlhšie trate musí mať trochu inú konštrukciu ako bežecké modely. Tuhšia podrážka, objemnejší zvršok a často vyšší strih - to sú vlastnosti, ktoré má každá treková obuv. Dámska treková obuv Salomon je navrhnutá na pohodlné zdolávanie kilometrov v rôznorodom teréne. Preto sú obľúbenou voľbou nielen na horské chodníky, ale aj na trochu ľahšie cesty. Podrážka Contagrip, patentovaná spoločnosťou Salomon, zaručuje trakciu. Dezén a špeciálne vybraná zmes gumy poskytujú vynikajúcu priľnavosť na mierne mäkšom podklade, ako aj na kamenistom a skalnatom teréne. Celková konštrukcia má tiež dostatočnú odolnosť, aby obuv vydržala mnoho kilometrov turistiky. Dostupná dámska turistická obuv Salomon ponúka okrem pohodlia a priľnavosti aj skvelý vzhľad. Moderný zvršok vyzerá skvele na trase aj na cestách. Preto sú tak často voľbou turistiek a outdoorových nadšenkýň.

Pohodlné dámske žabky a šľapky Salomon

Po každom intenzívnom dni v horách si vaše nohy potrebujú trochu oddýchnuť. Celý deň v ťažkých trekingových topánkach alebo dokonale prispôsobených horolezeckých topánkach znamená, že obutím pohodlných šľapiek si doprajete toľko očakávaný oddych. Okrem toho je tento typ obuvi ideálny na dovolenkové výlety a večerný relax po náročnom dni v práci. Rovnako ako ostatné typy dámskej obuvi, aj táto je vyrobená v najvyššom štandarde a ponúka vysoký komfort.

Dámska obuv Salomon na 8a.sk

Ponúkame dámsku obuv značky Salomon vyrobenú pre všetky aktívne ženy Sú ideálne pre milovníčky behu, trekingu a turistiky. Vďaka širokej ponuke modelov a farieb si môžete vybrať dokonalú obuv, ktorá sa hodí k vášmu outdoorovému oblečeniu. Ide o širokú škálu modelov od ľahkej obuvi s priedušným zvrškom až po modely do dažďa s membránou GORE-TEX®. Či už hľadáte letné alebo zimné topánky, dámske horské topánky Salomon vám ich určite poskytnú.