top

Kraťasy pánske

Pánske šortky sú predovšetkým o pohodlí a nositeľnosti. Ich dĺžka, strih a farba závisia od individuálnych preferencií a požadovanej ochrany pred škodlivým UV žiarením.
View as Grid List

329 Produkty

 1. -16%
  Cyklistické šortky 100% R-Core - black

  Zoznam prianí

 2. -22%
  Turistické kraťasy Didriksons Craig Shorts - flame

  Zoznam prianí

 3. -2%
  Taktické kraťasy Helikon-Tex UTS 11 - tiger stripe

  Zoznam prianí

 4. -23%
  Kraťasy Protest Faster Swim Short - pink

  Zoznam prianí

 5. -17%
  Kraťasy Protest Faster Swim Short - tumeric yellow

  Zoznam prianí

 6. -22%
  Kraťasy pánske Protest Prtvung Swim Short - true black

  Zoznam prianí

 7. -22%
  Kraťasy Protest Prtdurban Board Short - river blue

  Zoznam prianí

 8. -24%
  Kraťasy Protest Prtlohni Board Short - clay

  Zoznam prianí

 9. -25%
  Turistické kraťasy Karpos Rock Bermuda - black

  Zoznam prianí

 10. -25%
  Bežecké kraťasy Brooks Sherpa 7 2-in-1 Short - black

  Zoznam prianí

 11. -40%
  Lezecké kraťasy Nograd Fonzi Shorts - light blue

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

329 Produkty

Vymazať

Rozdiely v konštrukcii pánskych šortiek

Medzi množstvom dostupných modelov sú k dispozícii modely s veľmi krátkym strihom aj dlhšie modely s dĺžkou po kolená a 3/4 strihom. Sú vyrobené z priedušných a rýchloschnúcich materiálov, takže sú ideálne na letné dni a letné túry na chodníkoch aj mimo nich. Krátke šortky sú skvelým doplnkom k pánskym tričkám pre pohodlný letný outfit.

Krátke nohavice znamenajú maximálnu všestrannosť

Mužské krátke nohavice sú mimoriadne rozmanitou kategóriou oblečenia, ktorá vám umožňuje vybrať si optimálny model zo širokej ponuky. Klasické turistické šortky sú často vybavené diskrétnymi úložnými priestormi. Obľúbené sú aj modely s priestrannými nákladnými vreckami. Sú ideálne na prenášanie drobnejších predmetov. Na druhej strane, pánske športové šortky musia spĺňať požiadavky aktívneho životného štýlu a intenzívneho cvičenia. Najvýkonnejšie modely sú navrhnuté tak, aby odvádzali vlhkosť od tela: tesnejšie obopínajú boky a nohy a sú veľmi pružné. Na bežecké šortky sa používajú najľahšie materiály, ktoré sú ideálne na rýchle kopce. Na druhej strane existujú veľmi odolné horolezecké modely, ktoré sú skvelé na letné výlety do skál. Ako horský obchod 8a.sk ponúkame šortky najznámejších značiek, ktoré plne uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov. Pri ich výrobe sa venuje osobitná pozornosť najmenším detailom a pokročilé technické materiály, ktoré sa v nich používajú, majú dobré vlastnosti pri vysokých teplotách. Široký výber šortiek vám umožní nájsť ideálny model na turistiku, rodinnú dovolenku alebo aj na každodenné nosenie v meste. Vyberte si šortky, slnečné okuliare, ľahké tričko a pánske športové sandále, aby ste boli pripravení na nadchádzajúce horúce počasie.