top

Čelovky Black Diamond

Čelovky Black Diamond sú skvelé na osvetlenie na chodníku, pri lezení alebo pri zoskokoch padákom. Tento sortiment ponúka dokonalú čelovku, ktorá sa hodí na danú aktivitu.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Čelové svietidlá Black Diamond

Dokonale spracované čelovky Black Diamond sú neoceniteľným pomocníkom počas horských expedícií, bežeckého tréningu, dobrodružných zrazov aj na každodennej báze. Mimoriadne praktické čelovky od amerického výrobcu sa veľmi pohodlne používajú. Všetky modely sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou, vďaka čomu sú ideálne aj do tých najnáročnejších podmienok. Čelové baterky Black Diamond sú prvou voľbou horolezcov, milovníkov trekingu a mnohých ďalších horských aktivít. Široká ponuka modelov vám umožní dokonale si vybrať čelovku do terénu a poveternostných podmienok. Sortiment zahŕňa najjednoduchšie modely na použitie v bivakoch, ako aj pokročilé čelovky, ktoré sú ideálne na horolezectvo alebo do náročných poveternostných podmienok na horskom chodníku.

Čelovky Black Diamond pre každú činnosť

Vynikajúco bohatá ponuka amerického výrobcu umožnila vytvoriť celý rad svetlometov, ktoré vynikajúco plnia rôzne úlohy. Najvýkonnejšiu čelovku v celej kolekcii - Black Daimond Icon si vyberajú tí najnáročnejší používatelia. V náročnom horskom teréne si vedie skvele a optimálne osvetľuje všetky prekážky. Je ideálnou voľbou na lyžovanie aj horolezectvo. Veľmi vysoká svietivosť a možnosť pripojenia priestoru na batérie k čelovke alebo uloženia do vrecka z neho robia ideálny model na celoročné používanie. Čelovka Black Diamond Spot je mimoriadne obľúbená. Ide o model s najväčšou všestrannosťou, vďaka čomu je obľúbeným modelom pre horolezcov, trekárov aj dovolenkárov. Mimoriadne praktický a ľahký, ale s pomerne vysokým jasom. Značka BD ponúka aj modely určené na horský beh, napríklad model Sprinter. Ide o dokonale vyváženú čelovku s batériou umiestnenou vzadu, takže sa celá na hlave nehýbe ani počas intenzívneho behu. Vďaka špeciálne vybranému zrkadlu čelovka dobre osvetľuje trasu a okolie, čo je mimoriadne dôležité pri rýchlejšom pohybe v náročnejšom teréne. Najjednoduchšie modely, ako sú čelovky Black Diamond Astra a Ion, sú vynikajúce do ľahšieho terénu, ako aj na kempovanie a dovolenkové výlety. Veľmi obľúbené sú modely s nabíjateľnými batériami, ktoré sa dajú ľahko dobíjať. Toto riešenie použité v čelovke BD ReVolt znamená, že pri častom používaní čelovky nemusíte kupovať nekonečné množstvo batérií.

Exkluzívne čelové baterky Black Diamond

Čelovky Black Diamond majú niekoľko jedinečných vlastností, vďaka ktorým je ich používanie mimoriadne pohodlné. Väčšina modelov je vybavená funkciou plynulého stmievania a rozjasňovania, čo umožňuje každému používateľovi dokonale prispôsobiť intenzitu svetla vlastným potrebám. Vďaka tomu nie je potrebné vyberať len jeden svetelný režim z obmedzeného počtu. Okrem toho mnohé čelovky tohto výrobcu ponúkajú technológiu Power Tap, ktorá umožňuje zapnúť maximálny jas rýchlym dotykom krytu svietidla. Toto riešenie umožňuje okamžité maximálne osvetlenie v núdzových situáciách. Čelovky Black Diamond obsahujú nabíjateľné aj tradičné batériové modely, takže milovníci oboch riešení si nájdu optimálnu čelovku.