top

The North Face Batohy

The North Face - batohy tejto renomovanej americkej značky ponúkajú maximálne pohodlie a vysokú odolnosť. Medzi nimi sú spoľahlivé trekingové batohy na cesty a mestské modely s priestorom na notebook.
View as Grid List

23 Produkty

 1. -15%
  Mestský ruksak The North Face Borealis - berry/red

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Batoh na notebook The North Face Surge - grey/tnf black

  Zoznam prianí

 3. -35%
  Batoh The North Face Evolution 50 - green/grey

  Zoznam prianí

 4. -34%
  Batoh na notebook The North Face Rodey - blue/black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

23 Produkty

Vymazať

Batohy North Face sa hodia do hôr aj do mesta

Aj keď sa značka The North Face spája najmä s aktivitami v horách, jej univerzálne batohy sú vhodné takmer kamkoľvek. Značka má nielen rozsiahlu kolekciu technických a športových batohov, ale aj mestské a cestovné modely. Sú ideálne na dlhé dochádzanie do práce alebo na univerzitu. Široká ponuka horských modelov zahŕňa špecializované modely pre takmer každú aktivitu. Najobľúbenejšie sú batohy The North Face určené pre turistov a trekárov. Ide o mimoriadne všestranné modely, ktoré sa dobre uplatnia v rôznych aplikáciách. Špecializovanejšie horolezecké batohy sú skvelé na horolezectvo a himalájske aktivity. Najodolnejšie materiály a minimalistický dizajn sa premietajú do spoľahlivosti v najťažšom teréne. Batohy na bežky sú ultraľahké konštrukcie, ktoré na chrbte takmer nepocítite. Dokonale sa prispôsobia telu a kopírujú každý pohyb používateľa. Rozsiahly sortiment TNF zahŕňa aj lyžiarske batohy. Sú vybavené špeciálnymi priehradkami na lavínovú výbavu a umožňujú vám pohodlne usporiadať všetku výbavu.

Trekingové batohy od spoločnosti The North Face ponúkajú vysokú kapacitu a ľahký prístup k batožine

Trekingové batohy TNF sa zvyčajne vyznačujú o niečo väčšou kapacitou, aby ste sa mohli ľahko zbaliť na viacdňový výlet. Hlavný priestor je často možné rozdeliť na dve časti, čo vám umožní pohodlnejšie rozložiť jednotlivé položky vybavenia. Okrem toho majú modely určené na dlhšie túry množstvo ďalších vreciek na veci, ktoré potrebujete mať po ruke. Patria medzi ne bočné vrecká na občerstvenie, horné vrecko s chlopňou na čelovku alebo pláštenku a ďalšie priehradky na bedrovom páse na kompas alebo multitool.

Každý batoh od spoločnosti The North Face má individuálne navrhnutú sadu takýchto priehradiek, ktoré umožňujú pohodlný prístup ku všetkej zbalenej výbave. Na zabezpečenie pohodlia sa napriek veľkej hmotnosti, ktorú batohy dosahujú, používajú rozsiahle nosné systémy. Silná pena v bedrovom páse a ramenných popruhoch umožňuje optimálne rozloženie záťaže počas chôdze. Okrem toho je výška uchytenia ramenných popruhov veľmi často nastaviteľná, čo umožňuje batoh North Face ľahko prispôsobiť vašej postave. Použité materiály sú veľmi pevné, vďaka čomu je celá vec veľmi spoľahlivá aj počas niekoľkotýždňových trekov.

Športové batohy The North Face

Modely určené na športové aktivity zahŕňajú ľahké batohy od spoločnosti The North Face, pri ktorých je hlavný dôraz kladený na maximálnu funkčnosť pri vykonávaní danej aktivity. V prípade lyžiarskych batohov The North Face to zahŕňa ľahký prístup a možnosť vhodného rozloženia lavínového vybavenia. Okrem toho sú batohy zabezpečené tak, aby sa do nich nemohol ľahko dostať sneh, takže aj po prevrátení zostane obsah suchý. Pokročilé nosné systémy udržujú batohy stabilné a neprekážajú nám pri dynamických zjazdoch.

Na druhej strane sú bežecké batohy North Face mimoriadne ľahké. Zvyčajne sa totiž vyznačujú obmedzenou kapacitou, vďaka ktorej si so sebou na trasu môžete vziať len to najnutnejšie. Vďaka tomu sa môžete pohybovať ešte rýchlejšie a batoh sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Špeciálne vzory majú veľmi často podobu bežeckej vesty. Okrem toho The North Face batohy na behanie ponúkajú veľké množstvo malých vreciek, takže nemusíte zakaždým siahať do hlavného priestoru batohu pre drobné predmety. Na beh si môžete vziať mäkké náplasti, energetické gély, čelenku, okuliare a mnoho ďalších užitočných vecí. To je ideálne na horské ultramaratóny, ako aj na dlhšie bežecké tréningy.

Mestské batohy TNF, ktoré sú skvelé na každodenné použitie

Keď nie ste v horách, neznamená to, že musíte obetovať pohodlie a spoľahlivosť, ktoré ponúkajú batohy The North Face Americký výrobca totiž zostavil neuveriteľne rozsiahlu kolekciu mestských batohov, ktoré sa hodia na každodenné dochádzanie do práce a aktivity. Tieto modely sú navrhnuté tak, aby fungovali v mestskom prostredí, a sú vybavené mnohými funkčnými doplnkami. Oddelené priehradky pre notebooky a tablety zabezpečia ešte lepšiu ochranu elektronických zariadení počas prepravy. Väčšie modely batohov The North Face majú funkčné organizéry na uschovanie kľúčov, dokladov, pier a iných drobností. Materiály použité v Mestských batohoch The North Face, ako aj v pokročilejších modeloch, sú špeciálne vybrané tak, aby boli dostatočne odolné.