top

Viazania Dynafit

Skialpinistické viazanie Dynafit je od špičkovej značky skialpinistického a freeridového vybavenia, ktorá už roky udáva trendy v tejto oblasti. Kombinácia ľahkosti a odolnosti v jednom. Špičková kvalita!
View as Grid List

6 Produkty

 1. -23%
  Skialpinistické viazania Dynafit SPEED RADICAL BINDING - natural
  Skialpinistické viazania Dynafit SPEED RADICAL BINDING - natural
  vrátane DPH 307,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 357,99 € -13%
  Cena odporúčaná výrobcom 399,99 € -23%

  Zoznam prianí

 2. -40%
  Skistopéry Dynafit Brake SL - black
  Skistopéry Dynafit Brake SL - black
  vrátane DPH 50,49 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 51,49 € -1%
  Cena odporúčaná výrobcom 84,99 € -40%

  Zoznam prianí

 3. -32%
  Skialpinistické viazania Dynafit ST ROTATION - magnet
  Skialpinistické viazania Dynafit ST ROTATION - magnet
  vrátane DPH 407,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 491,99 € -17%
  Cena odporúčaná výrobcom 599,99 € -32%

  Zoznam prianí

 4. -28%
  Skialpinistické viazania Dynafit Radical - flamingo
  Skialpinistické viazania Dynafit Radical - flamingo
  vrátane DPH 359,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 423,99 € -15%
  Cena odporúčaná výrobcom 499,99 € -28%

  Zoznam prianí

 5. -37%
  Skialpinistické viazania Dynafit Low Tech Race 105 manu - black/silver
  Skialpinistické viazania Dynafit Low Tech Race 105 manu - black/silver
  vrátane DPH 313,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 409,99 € -23%
  Cena odporúčaná výrobcom 499,99 € -37%

  Zoznam prianí

 6. -34%
  Skialpinistické viazania Dynafit TLT Expedition
  Skialpinistické viazania Dynafit TLT Expedition
  vrátane DPH 261,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 267,99 € -2%
  Cena odporúčaná výrobcom 399,99 € -34%

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Lyžiarske horolezecké viazanie je prvok, ktorý sa často neprávom prehliada, keď sa zvažuje, aké vybavenie si vybrať. Koniec koncov, práve ony rozhodujú o bezpečnosti v prípade pádu, ako aj o spojení topánky a lyže pri najnáročnejších zjazdoch. Čapové viazania Dynafit sú najpokročilejšie a najinovatívnejšie konštrukcie dostupné na trhu. Vyznačujú sa vysokou presnosťou výroby, nízkou hmotnosťou a najkvalitnejšími materiálmi použitými pri ich výrobe. Viazanie Dynafit je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov výstupov a zjazdov bez ohľadu na úroveň lyžovania alebo terén.

Viazanie Dynafit ponúka širokú škálu modelov

Podobne ako lyže, aj viazanie od výrobcu možno rozdeliť do niekoľkých skupín, ktoré sa líšia vlastnosťami, a tým aj použitím. Najľahšie riešenia nájdete v kolekcii Race Ide o minimalistické modely určené na súťaže, kde sa počíta každý gram vybavenia. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá najľahšiu lyžiarsku súpravu. Viazanie Claw z radu Race výrobca odporúča pre tých, ktorí plánujú stúpať viac ako 1 000 m za hodinu.
Séria Speed je ľahké viazanie s o niečo väčšou univerzálnosťou. Sú ideálne na rýchlejšie výstupy, náročné horské expedície aj túry. Je to rôznorodá skupina s vhodnými viazaniami pre viac aj menej skúsených parašutistov. Ich cieľovou skupinou sú skialpinisti a parašutisti, ktorí sa plánujú pohybovať rýchlejším tempom - v rozmedzí 700 - 1 000 metrov stúpania za hodinu. Ide o psie viazanie, ktoré nekladie žiadne obmedzenia tým, ktorí sú vo forme a majú horské ambície. Nie náhodou si viazania Dynafit zo série TLT získali takmer legendárny status!
Séria Tour obsahuje o niečo univerzálnejšie viazania Dynafit. Ponúkajú veľmi vysokú úroveň užívateľského komfortu, pripravenosť na širokú škálu snehových podmienok, lepší pocit z lyžovania a bezpečnosť prevádzky. Viazanie s pazúrmi z tejto série ponúka široké možnosti nastavenia - z hľadiska rozstupu viazania aj sily uvoľnenia. Nájdete tu aj neuveriteľne prepracované kolíky s "navádzaním" topánky na pripnutie (ako autopilot!). Pohodlie, efektivita, modernosť.
Najvýkonnejšie viazania Dynafit sú zo série Free - určené predovšetkým na dynamické zjazdové lyžovanie v mierne náročnejšom teréne. Pancierované, ľahko sa pripínajú, znižujú sily pôsobiace na viazanie počas zjazdu (vďaka pracovnej, pružnej lyži).

Viazanie Dynafit prispôsobené lyžiam a topánkam vám umožní vytvoriť dokonalú výbavu, ktorá vás nesklame ani v tých najťažších podmienkach.

Väzby Dynafit Skit - to najlepšie z minulosti a budúcnosti

Viazanie TLT s pazúrmi, ktoré vynašla značka Dynafit, sa dokonale uplatnilo na trhu lyžiarskych viazaní. Základné konštrukčné princípy umožnili výrazne znížiť hmotnosť súpravy skitov, čo viedlo k ešte väčšej jednoduchosti pri jazde do kopca na tesneniach. Spoločnosť Dynafit je dodnes popredným výrobcom špičkového skydového viazania, ktoré sa dokonale hodí na širokú škálu lyžiarskych aktivít. S vylepšeniami a novými modelmi, ktoré sa predstavujú každú sezónu, neustále udáva nové trendy.