top

Viazania Dynafit

Skialpinistické viazanie Dynafit je od špičkovej značky skialpinistického a freeridového vybavenia, ktorá už roky udáva trendy v tejto oblasti. Kombinácia ľahkosti a odolnosti v jednom. Špičková kvalita!
View as Grid List

9 Produkty

na stránku
 1. -36%
  Skistopéry Dynafit Brake SL - black

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Skialpinistické viazania Dynafit ST ROTATION - magnet

  Zoznam prianí

 3. -25%
  Skialpinistické viazania Dynafit Radical - flamingo

  Zoznam prianí

 4. -35%
  Skialpinistické viazania Dynafit ST Rotation Lite 7 - frost

  Zoznam prianí

 5. -35%
  Skialpinistické viazania Dynafit TLT Expedition

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Skialpinistické viazania Dynafit Superlite 150 - blue

  Zoznam prianí

 7. -25%
  Skialpinistické viazania Dynafit ST Rotation 10 - black

  Zoznam prianí

View as Grid List

9 Produkty

na stránku
Vymazať

Lyžiarske horolezecké viazanie je prvok, ktorý sa často neprávom prehliada, keď sa zvažuje, aké vybavenie si vybrať. Koniec koncov, práve ony rozhodujú o bezpečnosti v prípade pádu, ako aj o spojení topánky a lyže pri najnáročnejších zjazdoch. Čapové viazania Dynafit sú najpokročilejšie a najinovatívnejšie konštrukcie dostupné na trhu. Vyznačujú sa vysokou presnosťou výroby, nízkou hmotnosťou a najkvalitnejšími materiálmi použitými pri ich výrobe. Viazanie Dynafit je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov výstupov a zjazdov bez ohľadu na úroveň lyžovania alebo terén.

Viazanie Dynafit ponúka širokú škálu modelov

Podobne ako lyže, aj viazanie od výrobcu možno rozdeliť do niekoľkých skupín, ktoré sa líšia vlastnosťami, a tým aj použitím. Najľahšie riešenia nájdete v kolekcii Race Ide o minimalistické modely určené na súťaže, kde sa počíta každý gram vybavenia. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá najľahšiu lyžiarsku súpravu. Viazanie Claw z radu Race výrobca odporúča pre tých, ktorí plánujú stúpať viac ako 1 000 m za hodinu.
Séria Speed je ľahké viazanie s o niečo väčšou univerzálnosťou. Sú ideálne na rýchlejšie výstupy, náročné horské expedície aj túry. Je to rôznorodá skupina s vhodnými viazaniami pre viac aj menej skúsených parašutistov. Ich cieľovou skupinou sú skialpinisti a parašutisti, ktorí sa plánujú pohybovať rýchlejším tempom - v rozmedzí 700 - 1 000 metrov stúpania za hodinu. Ide o psie viazanie, ktoré nekladie žiadne obmedzenia tým, ktorí sú vo forme a majú horské ambície. Nie náhodou si viazania Dynafit zo série TLT získali takmer legendárny status!
Séria Tour obsahuje o niečo univerzálnejšie viazania Dynafit. Ponúkajú veľmi vysokú úroveň užívateľského komfortu, pripravenosť na širokú škálu snehových podmienok, lepší pocit z lyžovania a bezpečnosť prevádzky. Viazanie s pazúrmi z tejto série ponúka široké možnosti nastavenia - z hľadiska rozstupu viazania aj sily uvoľnenia. Nájdete tu aj neuveriteľne prepracované kolíky s "navádzaním" topánky na pripnutie (ako autopilot!). Pohodlie, efektivita, modernosť.
Najvýkonnejšie viazania Dynafit sú zo série Free - určené predovšetkým na dynamické zjazdové lyžovanie v mierne náročnejšom teréne. Pancierované, ľahko sa pripínajú, znižujú sily pôsobiace na viazanie počas zjazdu (vďaka pracovnej, pružnej lyži).

Viazanie Dynafit prispôsobené lyžiam a topánkam vám umožní vytvoriť dokonalú výbavu, ktorá vás nesklame ani v tých najťažších podmienkach.

Väzby Dynafit Skit - to najlepšie z minulosti a budúcnosti

Viazanie TLT s pazúrmi, ktoré vynašla značka Dynafit, sa dokonale uplatnilo na trhu lyžiarskych viazaní. Základné konštrukčné princípy umožnili výrazne znížiť hmotnosť súpravy skitov, čo viedlo k ešte väčšej jednoduchosti pri jazde do kopca na tesneniach. Spoločnosť Dynafit je dodnes popredným výrobcom špičkového skydového viazania, ktoré sa dokonale hodí na širokú škálu lyžiarskych aktivít. S vylepšeniami a novými modelmi, ktoré sa predstavujú každú sezónu, neustále udáva nové trendy.

Ďalšie obľúbené kategórie Dynafit:

Poskokové topánky Dynafit Lyže Dynafit Výpredaj značky Dynafit Dynafit Outlet