top

Viazania Dynafit

Skialpinistické viazanie Dynafit je od špičkovej značky skialpinistického a freeridového vybavenia, ktorá už roky udáva trendy v tejto oblasti. Kombinácia ľahkosti a odolnosti v jednom. Špičková kvalita!
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Lyžiarske horolezecké viazanie je prvok, ktorý sa často neprávom prehliada, keď sa zvažuje, aké vybavenie si vybrať. Koniec koncov, práve ony rozhodujú o bezpečnosti v prípade pádu, ako aj o spojení topánky a lyže pri najnáročnejších zjazdoch. Čapové viazania Dynafit sú najpokročilejšie a najinovatívnejšie konštrukcie dostupné na trhu. Vyznačujú sa vysokou presnosťou výroby, nízkou hmotnosťou a najkvalitnejšími materiálmi použitými pri ich výrobe. Viazanie Dynafit je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov výstupov a zjazdov bez ohľadu na úroveň lyžovania alebo terén.

Viazanie Dynafit ponúka širokú škálu modelov

Podobne ako lyže, aj viazanie od výrobcu možno rozdeliť do niekoľkých skupín, ktoré sa líšia vlastnosťami, a tým aj použitím. Najľahšie riešenia nájdete v kolekcii Race Ide o minimalistické modely určené na súťaže, kde sa počíta každý gram vybavenia. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá najľahšiu lyžiarsku súpravu. Viazanie Claw z radu Race výrobca odporúča pre tých, ktorí plánujú stúpať viac ako 1 000 m za hodinu.
Séria Speed je ľahké viazanie s o niečo väčšou univerzálnosťou. Sú ideálne na rýchlejšie výstupy, náročné horské expedície aj túry. Je to rôznorodá skupina s vhodnými viazaniami pre viac aj menej skúsených parašutistov. Ich cieľovou skupinou sú skialpinisti a parašutisti, ktorí sa plánujú pohybovať rýchlejším tempom - v rozmedzí 700 - 1 000 metrov stúpania za hodinu. Ide o psie viazanie, ktoré nekladie žiadne obmedzenia tým, ktorí sú vo forme a majú horské ambície. Nie náhodou si viazania Dynafit zo série TLT získali takmer legendárny status!
Séria Tour obsahuje o niečo univerzálnejšie viazania Dynafit. Ponúkajú veľmi vysokú úroveň užívateľského komfortu, pripravenosť na širokú škálu snehových podmienok, lepší pocit z lyžovania a bezpečnosť prevádzky. Viazanie s pazúrmi z tejto série ponúka široké možnosti nastavenia - z hľadiska rozstupu viazania aj sily uvoľnenia. Nájdete tu aj neuveriteľne prepracované kolíky s "navádzaním" topánky na pripnutie (ako autopilot!). Pohodlie, efektivita, modernosť.
Najvýkonnejšie viazania Dynafit sú zo série Free - určené predovšetkým na dynamické zjazdové lyžovanie v mierne náročnejšom teréne. Pancierované, ľahko sa pripínajú, znižujú sily pôsobiace na viazanie počas zjazdu (vďaka pracovnej, pružnej lyži).

Viazanie Dynafit prispôsobené lyžiam a topánkam vám umožní vytvoriť dokonalú výbavu, ktorá vás nesklame ani v tých najťažších podmienkach.

Väzby Dynafit Skit - to najlepšie z minulosti a budúcnosti

Viazanie TLT s pazúrmi, ktoré vynašla značka Dynafit, sa dokonale uplatnilo na trhu lyžiarskych viazaní. Základné konštrukčné princípy umožnili výrazne znížiť hmotnosť súpravy skitov, čo viedlo k ešte väčšej jednoduchosti pri jazde do kopca na tesneniach. Spoločnosť Dynafit je dodnes popredným výrobcom špičkového skydového viazania, ktoré sa dokonale hodí na širokú škálu lyžiarskych aktivít. S vylepšeniami a novými modelmi, ktoré sa predstavujú každú sezónu, neustále udáva nové trendy.