top

Deuter Batohy

Deuter vyrába batohy v rôznych veľkostiach a s rôznymi možnosťami využitia. Pozrite si širokú ponuku a vyberte si model, ktorý vyhovuje vašim predstavám.

View as Grid List

182 Produkty

 1. -30%
  Detský turistický batoh Deuter Fox 40 - marine/lagoon

  Zoznam prianí

 2. -5%
  Lezecký batoh Deuter Gravity Motion - teal/cinnamon

  Zoznam prianí

 3. -26%
  Batoh na notebook Deuter Giga - jade/sea green

  Zoznam prianí

 4. -23%
  Dámsky horský batoh Deuter Groden 30 SL - jade/ink

  Zoznam prianí

 5. -23%
  Batoh dámsky Deuter Futura Pro 34 SL - marine/lake

  Zoznam prianí

 6. -18%
  Turistický batoh Deuter AC Lite 16 - turmeric/khaki

  Zoznam prianí

 7. -23%
  Batoh na bicykel Deuter Bike I 20 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 8. -24%
  Batoh dámsky Deuter Trail 28 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 9. -11%
  Turistický batoh Deuter Trail 30 - black/shale

  Zoznam prianí

 10. -19%
  Turistický batoh Deuter Futura Pro 36 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 11. -26%
  Turistický batoh Deuter AC Lite 24 - turmeric/khaki

  Zoznam prianí

 12. -22%
  Turistický batoh Deuter AC Lite 23 - clay/deepsea

  Zoznam prianí

 13. -25%
  Turistický batoh Deuter Zugspitze 24 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 14. -16%
  Turistický batoh Deuter Futura 23 - khaki/meadow

  Zoznam prianí

 15. -18%
  Turistický batoh Deuter Futura Pro 40 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 16. -25%
  Batoh na bicykel Deuter Trans Alpine 30 - meadow/deepsea

  Zoznam prianí

 17. -12%
  Batoh dámsky Deuter Trail Pro 34 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 18. -15%
  Batoh dámsky Deuter AC Lite 21 SL - tin/shale

  Zoznam prianí

 19. -24%
  Batoh dámsky Deuter Trail 28 SL - glacier/deepsea

  Zoznam prianí

 20. -22%
  Dámsky horský batoh Deuter Trail 22 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 21. -21%
  Batoh dámsky Deuter Trail 23 SL - chestnut/maron

  Zoznam prianí

 22. -25%
  Horský batoh Deuter Trail 25 - wave/ivy

  Zoznam prianí

 23. -21%
  Horský batoh Deuter Groden 32 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 24. -10%
  Horský batoh Deuter Trail Pro 33 - meadow/graphite

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

182 Produkty

Vymazať

Batohy Deuter sú zárukou vysokej kvality a pohodlia

Máloktorá outdoorová značka sa môže pochváliť takouto impozantnou kolekciou horských batohov. Batohy Deuter obsahujú modely na lezenie, turistiku, cestovanie, cyklistiku, pešiu turistiku a mnoho, mnoho ďalších. Stručne povedané - široký sortiment určený pre všetky horské športy. V každom produktovom rade nájdete technologické riešenia, ktoré poskytujú optimálnu podporu pre šport, ktorému sa venujete. Napríklad batohy deuter na jednodňové túry majú pohodlný nosný systém založený na sieťovanej konštrukcii, ktorá zabezpečuje maximálne odvetrávanie chrbta. Na druhej strane sú horolezecké batohy tenké a perfektne sedia na chrbte. Vďaka tomu neobmedzujú pohyb počas lezenia a nenarušujú naše ťažisko. To nám umožňuje udržať rovnováhu tela, ktorá je na skalných cestách taká potrebná. Na druhej strane, modely bicyklov sú vybavené viacerými vymoženosťami, ako je ochrana chrbta v prípade pádu, organizér na náradie na bicykel alebo špeciálne vrecko na prilbu. Pri batohoch Deuter oceníte detaily, ktoré vytvárajú funkčný a premyslený celok.

Batohy Deuter boli od začiatku vlajkovým produktom

Spoločnosť bola založená v srdci Bavorska v roku 1898 (áno, v 19. storočí!) a jej začiatky sú spojené s výrobou tašiek pre poštárov a poštárky. Čoskoro však začala šiť aj batohy, s ktorými sa stotožňuje dodnes. Pohodlné a funkčné batohy zdolali prvé ešte nezdolané vrcholy, hrebene a steny v alpskej krajine. Od samého začiatku sa na tvorbe bezkonkurenčného dizajnu batohov podieľali horolezci, ktorí prispievali svojimi pripomienkami k návrhom. Dnes sa teda zaoberáme vysokokvalitnými batohmi. Sú mimoriadne odolné, pohodlné a spĺňajú očakávania svojich používateľov.

Deuter pánske a dámske batohy - čím sa vlastne líšia?

Značka Deuter venuje mimoriadnu pozornosť dokonalému prispôsobeniu batohu našim očakávaniam. Každá séria výrobkov má dámsky a pánsky model. Aký je teda rozdiel medzi dámskym a pánskym batohom? Radi vám to vysvetlíme! Predovšetkým sa modely líšia z hľadiska nosného systému a práve v rozdielnosti nosných systémov spočíva jadro tejto kategorizácie. Dámske batohy Deuter sú strihané pre kratší trup. Ramenné popruhy majú tiež odlišný tvar, aby sa zohľadnili rozdiely v anatómii mužov a žien. Bedrový pás je na druhej strane lepšie polstrovaný, aby jemne spočíval na bedrách a nespôsoboval tlak alebo otlaky. Rozdiel medzi pánskymi a dámskymi modelmi je dôležitý najmä v prípade vysokoobjemových trekingových modelov. Táto diferenciácia sa priamo premieta do jednoduchosti používania a nášho pohodlia.

Batohy Deuter si zamilujete pre tieto detaily

Trekingové, turistické alebo horolezecké batohy si obľúbite pre ich početné technické riešenia, vďaka ktorým je používanie batohu mimoriadne pohodlné. Pri trekingových batohoch určite oceníte komín, ktorý poskytuje ďalšiu možnosť nakladania. V modeloch s objemom 70 litrov je to dokonca ďalších 15 litrov, ktoré môžete využiť na zabalenie základných vecí. Batohy Deuter majú tiež nastaviteľnú chlopňu. V nej zase nájdete praktické vnútorné a vonkajšie vrecká, často aj s organizérom alebo háčikom na pripevnenie kľúčov. Na strednej chlopni sa nachádza obrázkový návod na privolanie pomoci v horách. Bočné popruhy umožňujú pripevniť ďalšie predmety batožiny alebo práve vytiahnutú bundu. Ak batoh nie je plne naložený, možno ho pomocou nich stlačiť.

Batohy Deuter sa vyznačujú aj pohodlným, širokým a nastaviteľným bedrovým pásom. Rozhodujúcim spôsobom zmierňuje zaťaženie chrbta a ramien tým, že prenáša váhu batohu najmä na boky. V prípade trekingových batohov sa ako veľmi praktický ukáže aj nastaviteľný nosný systém, ktorý možno prispôsobiť našej veľkosti. V prípade ľahších batohov s menšou kapacitou na jednodňové alebo víkendové výlety je veľmi praktický sieťový nosný systém. Umožňuje zachovať určitú vzdialenosť medzi chrbtom a batohom. Tým sa zabezpečí voľná výmena vzduchu. Preskúmajte batohy Deuter v horskom obchode 8a.sk a vyberte si ideálny model pre vás. Či už ste skúsený horolezec alebo turista, určite si nájdete model, ktorý si získa vaše srdce a bude vám slúžiť dlhé roky!