top

Jeden z najväčších outdoorových obchodov v Európe

About us background
NAŠE HODNOTY
VÁŠEŇ

Značka 8a vyrástla z vášne pre lezenie a postupom času rozšírila svoj sortiment o ďalšie aktivity. Medzi našimi zamestnancami nájdete množstvo ľudí, ktorí si nevedia predstaviť lepší spôsob, ako stráviť deň voľna, než zbaliť batoh a vydať sa do hôr. Na žiadnom inom mieste sa totiž necítime tak slobodní a naplnení.

Je to práve vášeň, ktorá nás najviac spája s našimi zákazníkmi. Vďaka nej sa môžeme na trase na seba usmievať, keď sa naše cesty skrížia. A určite sa ešte niekoľkokrát pretnú.

PRODUKT

Naša ponuka už obsahuje vyše tristo značiek, ale nikdy sme neboli a nebudeme fixovaní na to, aby sme ich mali rýchlo 500 alebo 1000. Vždy kladieme kvalitu na prvé miesto. Za výber produktov, ktoré už ponúkame, a tiež za zaradenie nových výrobcov do ponuky, zodpovedá oddelenie zložené z skutočných outdoorových odborníkov.

Pravidelne kontrolujeme nové značky, aby sme mali niečo pre tých, ktorí zdolávajú osemtisícovky, ale aj víkendových turistov. Ale do našej ponuky ich zaraďujeme až vtedy, keď vieme odpovedať „áno” na otázku: „chceli by sme to sami použiť?”.

PLANÉTA

Využívame naplno všetky možnosti a všetku krásu, ktorú nám Zem dáva. Preto cítime povinnosť vrátiť jej rovnako veľa. Už dlhšiu dobu dostávate naše zásielky v ekologických, kartónových krabiciach, ktoré je možné opätovne použiť. Zalepujeme ich papierovou páskou a tovary pre naše obchody doručujeme elektrickým autom.

Panattoni Park, kde sídli naša centrála, má certifikát BREEAM Excellent, potvrdzujúci okrem iného aj jeho priaznivosť pre prostredie. Kladieme veľký dôraz na to, aby naša ponuka obsahovala čo najviac ponúk od značiek s podobnými hodnotami ako naše.

HARMÓNIA

Keď sme v práci, sústredíme sa na ňu na sto percent. Vďaka tomu sa objednané produkty dostanú k Vašim dverám mihnutím oka. V stacionárnych predajniach sa môžete spoľahnúť na profesionálnu obsluhu a na našej stránke ľahko nájdete tovar, o ktorý máte záujem.

Pri tomto sa snažíme dodržiavať rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Dokonale chápeme, aký dôležitý je správny odpočinok pre zdravie tela a duše. Preto sa staráme o to, aby sme vo voľnom čase mohli vhodne naberať sily – najlepšie v blízkom kontakte s prírodou.

CIELE

Máme veľké sny, určite. Chceme dosiahnuť nové výšky v outdoorovom svete – sme predsa obchod s horským pôvodom. Z malej predajne v nájomnom dome sme sa stali lídrom v strednej a východnej Európe. Od firmy, ktorá zamestnáva hŕstku zamestnancov až po značku známu v čoraz väčšom počte krajín Starého sveta.

No zároveň máme zapísané v DNA, aby sme všetko, čo robíme, robili s rešpektom k druhým ľuďom a svetu okolo nás. Zostávame verní filozofii, ktorá nás charakterizuje od prvého dňa. Zákazník pre nás vždy bol, je a bude na prvom mieste.

PODPORA

Naše sídlo sa nachádza necelú pol hodinu autom od miesta, kde sa narodil jeden z najväčších alpinistov histórie – Jerzy Kukuczka. Človek, ktorý ako druhý v histórii dobyl korunu Himalájí, a celý svet žil jeho súperením s Reinholdom Messnerom. Preto sa nebojíme našich najdivokejších snov.

Namiesto toho, aby sme sa na tie najodvážnejšie horské plány pozerali s nedôverou, okamžite sa púšťame do práce, aby sme ich pomohli zrealizovať. Naše produkty už boli „účastníkmi” mnohých mimoriadne ambicióznych expedícií. Na najvyššie vrchy všetkých kontinentov a na najvzdialenejšie miesta zemegule.

Nasze liczby Nasze liczby wersja mobilna