top

PROTEST

Protest je holandská značka oblečenia pre milovníkov letných a zimných športov. Jej sortiment zahŕňa oblečenie do prírody, na bicykel, na pláž, ako aj na lyžovanie alebo snowboarding. Pozrite si široký výber búnd a nohavíc značky Protest!
View as Grid List

43 Produkty

 1. -11%
  Klobúk dámsky Protest Prtoriole Hat - blue

  Zoznam prianí

 2. -21%
  Klobúk dámsky Protest Prtoriole Hat - dusky rose

  Zoznam prianí

 3. -16%
  Športové šaty Protest Prtcis Tunic - true black

  Zoznam prianí

 4. -23%
  Kraťasy Protest Faster Swim Short - pink

  Zoznam prianí

 5. -17%
  Kraťasy Protest Faster Swim Short - tumeric yellow

  Zoznam prianí

 6. -22%
  Kraťasy pánske Protest Prtvung Swim Short - true black

  Zoznam prianí

 7. -28%
  Kraťasy dámske Protest Prtmahi Shorts - tumeric yellow

  Zoznam prianí

 8. -22%
  Kraťasy Protest Prtdurban Board Short - river blue

  Zoznam prianí

 9. -24%
  Kraťasy Protest Prtlohni Board Short - clay

  Zoznam prianí

 10. -12%
  Dámsky top Protest Prtkuhli Singlet - true black

  Zoznam prianí

 11. -25%
  Tričko dámske Protest Nxgagung T-Shirt - heaven blue

  Zoznam prianí

 12. -18%
  Bavlnené tričko Protest Prtexmouth T-Shirt - blue

  Zoznam prianí

 13. -26%
  Bavlnené tričko Protest Prtahaird T-Shirt - true black

  Zoznam prianí

 14. -22%
  Tričko Protest Prtcater Lycra - night skyblue

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

43 Produkty

Vymazať

História značky Protest

Značku Protest založila v roku 1993 v Holandsku skupina snowboardistov. Áno, nie je to omyl. Skupina nadšencov snowboardingu sa rozhodla založiť značku oblečenia v jednej z najrovinatejších krajín sveta. Napriek geografickým podmienkam sa rozhodli urobiť niečo pre všetkých nadšencov snowboardingu. Ich poslaním sa stalo inšpirovať ľudí, aby išli za svojimi snami a samozrejme, aby jazdili na svojich doskách. V začiatkoch sa značka Protest zamerala na vývoj kolekcie oblečenia určenej pre snowboardistov. Oblečenie kombinovalo pohodlný strih, skvelý vzhľad a vynikajúci výkon. Ľudia, ktorí značku vytvárali, poznali trh, takže sa dokonale vžili do vkusu snowboardových nadšencov. Od tých prvých rokov uplynulo veľa času a značka Protest neustále rozširovala svoj sortiment. Výrobca venuje veľkú pozornosť detailom. Dôležitý je nielen vzhľad odevov, ktoré vyrába, ale aj tie najmenšie detaily, ako sú šitie, zipsy, štruktúra materiálu a mnoho ďalšieho.

Outdoorové a cyklistické, lyžiarske a plážové oblečenie

V súčasnosti sú k dispozícii zimné aj letné kolekcie, takže každý milovník aktívneho životného štýlu si nájde modely podľa svojich potrieb. Veľmi obľúbená je outdoorová kolekcia Protest. Oblečenie pripravené v rámci tejto kolekcie je ideálne na cestovanie, víkendové výlety mimo mesta, ako aj na každodenné použitie. Pre cyklistov bola pripravená samostatná séria oblečenia. Cyklistické oblečenie sa vyznačuje špeciálnym strihom a výborným strihom. V letnej kolekcii Protest vyniká aj plážové oblečenie a oblečenie na vodné športy. Ľahké a rýchloschnúce oblečenie je ideálnou voľbou na všetky letné výlety. Základom zimnej kolekcie Protest je, samozrejme, snowboardové oblečenie. Patria sem bundy a nohavice, ktoré poskytujú potrebnú voľnosť pohybu a ochranu pred nepriaznivým počasím.  Teraz je k dispozícii aj celá kolekcia lyžiarskeho oblečenia Protest.

Ekologické oblečenie Protest v obchode 8a.sk

Nemohli sme vynechať tohto obľúbeného výrobcu oblečenia, ktorý svojou vášňou pre outdoorový životný štýl stále infikuje nových ľudí. Dôležité je, že oblečenie Protest sa vyrába s osobitnou starostlivosťou o životné prostredie. Jasne to vidieť na kolekcii PVRE Green, ktorá využíva ekologické materiály a riešenia. Medzi výrobkami nájdete oblečenie z bambusu alebo polyesteru, ktorý sa získava z recyklovaných plastových PET fliaš. Značka Protest okrem iného úzko spolupracuje so spoločnosťou REPREVE, ktorá je expertom na recykláciu fliaš. Holandský výrobca tiež upúšťa od impregnácie obsahujúcej zlúčeniny PFC. Alternatívna metóda, ktorú vyvinul na impregnáciu oblečenia, neobsahuje fluór a je založená na prírodných zložkách. Všetky tieto riešenia nájdete v obchode Protest clothing na 8a.sk.