top

Košele trekingové pánske

Pánske trekingové košele sú maximálne pohodlné v klasickom prevedení! Športové tričko je príkladom toho, ako môže ísť klasika ruka v ruke s pohodlím, najnovšími technológiami a praktickosťou.
View as Grid List

90 Produkty

 1. -14%
  Turistická košeľa Fjallraven Skog Shirt - navy

  Zoznam prianí

 2. -17%
  Košeľa Peak Performance Moment Flannel Shirt - blue check

  Zoznam prianí

 3. -20%
  Košeľa Mammut Trovat Trail Shirt - deep ice

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Turistická košeľa Direct Alpine Kenosha - arctic

  Zoznam prianí

 5. -29%
  Košeľa Marmot Aerobora SS - vetiver

  Zoznam prianí

 6. -36%
  Turistická košeľa Icebreaker Hike LS Top - green glory

  Zoznam prianí

 7. -35%
  Košeľa Columbia Newton Ridge II Short Sleeve - niagara

  Zoznam prianí

 8. -25%
  Košeľa Royal Robbins Hempline Spaced SS - pebble gray

  Zoznam prianí

 9. -15%
  Košeľa Fjallraven Skog Shirt - true red

  Zoznam prianí

 10. -14%
  Košeľa Craghoppers Kiwi LS Shirt - oatmeal

  Zoznam prianí

 11. -14%
  Košeľa Craghoppers Kiwi LS Shirt - pebble

  Zoznam prianí

 12. -24%
  Košeľa Craghoppers NosiLife Pro IV L/S - parchment

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

90 Produkty

Vymazať

Zaručujeme široký výber košieľ špičkových značiek

Naše odevy majú rôznorodý dizajn a farbu. Môžete si vybrať od klasických turistických tričiek v tlmených farbách až po pestré kárované športové tričká. Všetky majú spoločnú jednu vec - vynikajúcu kvalitu tkaniny, ktorá poskytuje telu rýchly odvod vlhkosti, ochranu pred škodlivým UV žiarením a vetranie.

Vysoká všestrannosť - pánske trekingové tričká na cesty a chodník

Kvality našich trekingových tričiek určite ocenia muži, ktorých vášňou je cestovanie a aktívny oddych v prírode. Trekingové oblečenie na rozdiel od tradičného oblečenia plní mnoho ďalších funkcií: zabezpečuje prúdenie vzduchu k pokožke, je trvanlivé a odolné voči oderu alebo roztrhnutiu, izoluje pokožku pred účinkami nízkych teplôt v zime alebo chráni pred UV žiarením v najhorúcejšom lete a zabezpečuje voľnosť pohybu.

Pánske košele s vyhrnutými rukávmi na trekking v prechodných ročných obdobiach

Hľadáte univerzálne riešenie, ktoré je skvelé na turistiku po chodníkoch, ale v prípade potreby sa dá použiť aj na každodenné nosenie v meste? Pánske košele s vyhrnutými rukávmi kombinujú praktické vlastnosti so skvelým štýlom. Hoci sa rukáv dá vyhrnúť na akomkoľvek tričku, skvelý vzhľad a istotu, že sa rukáv nezošmykne, keď to najmenej čakáte, najľahšie dosiahnete so špeciálne vyrobenými modelmi. Takmer každá popredná outdoorová značka medzi pánskymi trekingovými košeľami ponúka košele, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby sa dali vyhrnúť a stiahnuť rukávy a skrátiť ich. Najčastejšie sú vybavené gombíkmi umiestnenými mierne nad lakťom, ktoré umožňujú pripevniť manžetu alebo špeciálny nástavec skrytý vo vnútri rukáva. Pánske trekingové košele s vyhrnutými rukávmi sa vyznačujú skvelým vzhľadom, vďaka čomu sú mimoriadne obľúbenou voľbou na každodenné nosenie. Predovšetkým však poskytujú maximálnu funkčnosť. Rukáv nespadne ani pri dynamickej chôdzi po chodníku.