top

Bundy GORE-TEX dámske

Dámske bundy GORE-TEX® poskytujú dokonalú ochranu proti dažďu, snehu a vode. Robte to, čo máte radi, vonku - bez ohľadu na počasie!
View as Grid List

109 Produkty

Page
na stránku
View as Grid List

109 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Dámske bundy GORE-TEX® vás udržia v suchu

Membrána GTX je riešenie dobre známe všetkým outdoorovým nadšencom. Extrémne tenká vrstva ukrytá pod vonkajším materiálom má osobitnú štruktúru, ktorá je zodpovedná za jej fantastické vlastnosti. Špeciálne póry sú dostatočne malé na to, aby zadržali kvapky vody, ale dostatočne veľké na to, aby umožnili únik vodnej pary. Dámske bundy GORE-TEX® vybavené týmto riešením sú dokonalou vonkajšou vrstvou na širokú škálu aktivít v horách aj v menej náročnom prostredí. Dámske bundy s membránou GORE-TEX® vďaka vysokej úrovni nepremokavosti a úplnej vetruvzdornosti chránia pred nepriazňou počasia. Na druhej strane, zvnútra zabezpečujú príjemnú klímu tým, že umožňujú účinný únik vodných pár produkovaných telom.

Dámske bundy s membránou GORE-TEX® pre každú milovníčku hôr

Škála modelov vybavených legendárnou membránou GTX je mimoriadne široká. Vďaka tomu si každá turistka a nadšenkyňa horských športov určite nájde tú správnu bundu GORE-TEX®. A tento model splní jej očakávania. V našom horskom obchode jednoznačne dominujú dámske turistické a horské bundy GORE-TEX®. Tie sa pohybujú od obľúbených položiek, ktoré sa nachádzajú na mnohých horských trasách, až po najmodernejšie modely určené do vysokých hôr. Bez ohľadu na to, aký typ turistiky vykonávate, určite nájdete tú správnu dámsku bundu GORE-TEX®, ktorá vás ochráni pred vodou aj v extrémnych podmienkach. Spomedzi modelov stojí za to vyzdvihnúť aj ultraľahké membránové bundy, ktoré sú skvelé ako núdzové bundy. Najčastejšie ich nájdete v batohu, pripravené kedykoľvek sa obliecť a chrániť nás pred nečakanými zrážkami. Membrána sa s obľubou používa aj v dámskych lyžiarskych bundách a zimných kabátoch. V kombinácii s izoláciou tvoria harmonické duo, vďaka ktorému si zimu zamilujete znova!

Dámske bundy GORE-TEX® podľa vašich potrieb

Všetky dámske bundy GORE-TEX® poskytujú najvyššiu úroveň nepremokavosti, ale líšia sa svojou konštrukciou, použitými vonkajšími materiálmi aj účelom použitia. Preto možno v jednotlivých modeloch GORE-TEX® rozlíšiť niekoľko typov membrán. Najodolnejšie lamináty - teda kombináciu vonkajšej tkaniny, membrány a podšívky - ponúkajú dámske bundy GORE-TEX® Pro. To je ideálne pri pohybe v skalnatom horskom prostredí. Medzi turistkami sú najobľúbenejšie výrobky GORE-TEX®. Ide o mimoriadne všestranné modely, ktoré sú ideálne na výlety s batohom. Na druhej strane, GTX Paclite je skvelou voľbou, keď sa pohybujete bez batožiny. Ide o pomerne tenký laminát, ktorý je ideálny na rýchle trailové behy. Nadšenci behu ocenia najnovšie bežecké bundy GORE-TEX® Shakedry s inovatívnou konštrukciou, ktorá umiestňuje membránu na vonkajšiu stranu.

Konštrukčné riešenia v dámskych membránových bundách GORE-TEX®

Dámske bundy GORE-TEX® sú špecializované modely s mnohými ďalšími funkciami, ktoré sa starajú o maximálne pohodlie. V každom modeli sú všetky švy podlepené a zipsy sú utesnené alebo vybavené záplatami. Tým sa zabráni prenikaniu vody dovnútra. Samozrejme, žiadnemu modelu nechýba kapota. Sú k dispozícii v integrovanej alebo odnímateľnej verzii. Okrem toho majú dámske lyžiarske bundy a lezecké bundy GORE-TEX® často kapucne kompatibilné s prilbami. Ďalším dôležitým prvkom sú šnúrky a suché zipsy, ktoré možno použiť na úpravu lemu, manžiet alebo goliera. Dámske bundy GORE-TEX® majú aj praktické vonkajšie a vnútorné vrecká. V cestovných modeloch je ich obzvlášť veľa, takže každá drobnosť môže byť vždy po ruke.

Dámske bundy GORE-TEX® - obchod 8a.sk ponúka širokú škálu modelov

Poskytujeme široký výber modelov od špičkových výrobcov horského a outdoorového oblečenia. Rafinované bundy do dažďa s membránou sú ideálnou voľbou bez ohľadu na ročné obdobie. Ochránia vás pred nepriazňou počasia, či už ide o jarnú búrku alebo zimnú víchricu. Dámske bundy GORE-TEX® sú symbolom najvyššej kvality spracovania a moderných materiálov. Každý model je prísne testovaný v prísnych laboratórnych podmienkach a zaručuje úplnú ochranu pred zrážkami. Každý prvok bundy sa musí otestovať, aby sa zabezpečila účinná ochrana aj vo veternom počasí. Preskúmajte dámske bundy z ponuky 8a.sk a nájdite si ideálny model pre vás!