top

Trekingové doplnky

Trekingové príslušenstvo nie je len o multitooloch, kompasoch a mapníkoch. Ak sa chystáte preskúmať prírodné oblasti, pozrite si ponuku horského internetového obchodu.
View as Grid List

600 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Sieťka na prilbu Blue Ice Helmet Holder - black

  Zoznam prianí

 2. -5%
  Cestovný organizér XD Design Passport Holder - black

  Zoznam prianí

 3. -25%
  Vreckový nôž Munkees Camou - green

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Vreckový nôž Munkees Camou - red

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Balzam na pery Majesty Protective Lipstick

  Zoznam prianí

 6. Držiak HydraPak Tube Magnet

  Zoznam prianí

 7. -12%
  Multitool Gerber Suspension NXT Multi-Tool - black

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Multitool Gerber Stake Out - silver

  Zoznam prianí

 9. Multitool Gerber Chonk - aluminium

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Multitool Gerber Strap Cutter - green

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Multitool Gerber Strap Cutter - black

  Zoznam prianí

 12. Multitool Gerber Chonk - micarta

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Multitool Gerber Strap Cutter - coyote

  Zoznam prianí

 14. Gél Careplus Insect SOS Gel 20ml

  Zoznam prianí

 15. -16%
  Vodný filter Care Plus Water Filter - Evo 3l - blue

  Zoznam prianí

 16. Krém OY Creme Hands 25 ml

  Zoznam prianí

View as Grid List

600 Produkty

na stránku
Vymazať

Aké trekingové príslušenstvo si vybrať?

Každý nadšenec trekingu veľmi dobre vie, že trekingové doplnky môžu výrazne zvýšiť komfort pri prekonávaní prírodných terénov. Svetobežníci si medzi nimi môžu vybrať praktickú knihu máp, kompas, čelovku alebo napríklad kremence či uteráky. Ak máte pri sebe vždy tie najpotrebnejšie veci, môžete sa cítiť pohodlne, aj keď ste uprostred lesa ďaleko od civilizácie. Ktoré príslušenstvo by ste si mali vybrať na túru, závisí od charakteru vašej cesty. Ak plánujete dlhší pobyt v divočine, vezmite si so sebou kuchynské náradie, multifunkčné nástroje a vodné filtre. Vďaka nim sa budete na kempovaní cítiť ako doma a pomôžu vám lepšie a jednoduchšie zorganizovať váš pobyt. Aby vás počasie neprekvapilo, pribaľte si turistický dáždnik a rýchloschnúce uteráky.

Najpotrebnejšie trekingové príslušenstvo v horách

Vyznávači dovoleniek v horskom prostredí a priaznivci kempovania a nocí strávených v stanoch nesmú zabudnúť na najpotrebnejšie trekingové príslušenstvo v batohu. Patrí medzi ne napríklad kompas, ktorý sa v teréne stane neoceniteľným pomocníkom, keď stratíte orientáciu. Najmä tí, ktorí sa rozhodnú precestovať divočinu, by si ho mali dať do vrecka. Pri prechádzaní neznámymi oblasťami vám bude knižka s mapami ešte užitočnejšia. V nepriaznivom počasí a v náročných podmienkach ochráni vašu mapu pred poškodením a zabráni jej namočeniu alebo znečisteniu.

Trekingové príslušenstvo najvyššej kvality

Nezáleží na tom, či si vyberiete multitooly, karabíny alebo flinty - trekingové príslušenstvo musí byť kvalitné, aby dokonale slúžilo svetobežníkovi. Mnohí výrobcovia trekingového vybavenia ponúkajú v tejto sekcii rôzne produkty. Výber správnych položiek nebude zložitý, ak zohľadníte všetky najdôležitejšie vlastnosti užitočného príslušenstva. Je dôležité si uvedomiť, že vizuálne podobné miniaplikácie nemusia byť z hľadiska funkčnosti rovnaké. Aj ich kvalita sa môže líšiť. Preto je dobré vybrať si tovar od osvedčených značiek, ktoré majú na trhu vysoké postavenie a poskytujú záruku, že ich príslušenstvo bude verne slúžiť aj v náročnejších podmienkach. Kupujte preto veci zo známeho zdroja a venujte pozornosť nielen materiálom, z ktorých sú vyrobené, ale aj spôsobu získavania surovín. V mnohých prípadoch si môžete vybrať ekologickejšiu verziu výrobku s rovnakými vlastnosťami ako jeho neekologická alternatíva.

Renomovaní výrobcovia trekingového príslušenstva

Trekingové príslušenstvo pre každého nájdete v ponuke internetového obchodu 8a.sk. V jej širokom sortimente si každý svetobežník nájde niečo pre seba a nebude sklamaný svojím výberom. Zo stoviek produktov si môžete vybrať vybavenie, ako aj pomôcky, oblečenie a doplnky. Ak sa chystáte do prírody na dovolenku a relaxáciu, vyberte si stan a spací vak. Na druhej strane, ak dávate prednosť aktivite, siahnite po trekingových paliciach. Tí, ktorí považujú pobyt v horách za príležitosť na zdolávanie horských výziev, by sa mali poobzerať po pohodlnej obuvi a technickom oblečení, ktoré im spríjemní mnohakilometrovú chôdzu. Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v obchode. Hľadáte tovar konkrétnych značiek, ako sú Sea To Submit, Source, Ledlenser, Esbit alebo Salewa? Môžete si ich tiež pohodlne objednať bez toho, aby ste museli opustiť domov.