top

Zlaňovacie zariadenia

Zostupové zariadenia sú nevyhnutnou súčasťou práce vo výške. Mali by sa vyznačovať spoľahlivosťou a odolnosťou, ktoré sú potrebné na vykonávanie prác v náročných poveternostných podmienkach.
View as Grid List

6 Produkty

 1. -10%
  Zlaňovacia brzda Climbing Technology Sparrow - black

  Zoznam prianí

 2. -11%
  Zlaňovacia brzda Petzl Rig - yellow

  Zoznam prianí

 3. -9%
  Blokant Climbing Technology Sparrow - silver

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Osma Petzl Huit D02
  Osma Petzl Huit D02
  17,99 € 19,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

6 Produkty

Vymazať

Jednoduché používanie a všestrannosť - moderné nástroje na prácu vo výškach

Spúšťacie zariadenia sú navrhnuté špeciálne na prácu vo výškach a majú mimoriadne prepracovaný dizajn. Umožňujú voľný pohyb po lane. Zvyčajne sa ovládajú pohodlnou pákou a umožňujú nastaviť rýchlosť klesania podľa podmienok. Vybrané modely majú dokonca bezpečnostnú funkciu, ktorá sa automaticky zablokuje, ak je rýchlosť príliš vysoká. Funkcia odstupňovanej brzdnej sily umožňuje bezpečné a ľahké klesanie. Vďaka dostupným samosvorným modelom je ovládanie zostupového zariadenia veľmi jednoduché. Niektoré z ponúkaných zariadení sa dajú použiť aj na výstupy po lane. Uľahčujú tiež zaujatie pracovnej polohy počas prác na lane. Tieto lanové záchytné laná sú dokonalým príslušenstvom na zabezpečenie bezproblémového prístupu po lane.

Výlučne najlepšie a osvedčené značky zariadení na prácu vo výškach

V našom obchode ponúkame všetko potrebné vybavenie na prácu vo výškach vrátane základných prvkov vybavenia, ako sú pracovný postroj a prilba, ako aj všetky nástroje a laná. Dostupné zariadenia sú overené len na dokonalé fungovanie vo výške. Zariadenia, ktoré ponúkame, boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú mimoriadne odolné a zaručujú bezpečný návrat na zem. Náš internetový obchod 8a.sk ponúka široký sortiment horolezeckých pomôcok, ktoré vám uľahčia akúkoľvek prácu vo výške.