top

Palice trekingové Black Diamond

Trekingové palice Black Diamond vám umožnia efektívne zdolávať ďalšie metre v horách. Znamená to bezpečnosť a istý krok bez ohľadu na terén. Sortiment zahŕňa karbónové a hliníkové palice pre profesionálov a turistov.
View as Grid List

41 Produkty

 1. -20%
  Palicky na behanie Black Diamond Distance Z Poles - pewter

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Skialpinistické palice Black Diamond Traverse Pro - blue

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Trekingové palice Black Diamond Trail Cork - alpine lake

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Trekingové palice Black Diamond Trail Cork - granite

  Zoznam prianí

 5. -25%
  Trekingové palice Black Diamond Trail - granite

  Zoznam prianí

 6. -15%
  Karbónové palice Black Diamond Alpine Carbon Cork - rhone

  Zoznam prianí

 7. -27%
  Trekingové palice Black Diamond Trail - picante

  Zoznam prianí

 8. -27%
  Trekingové palice Black Diamond Trail Pro - aegean

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

41 Produkty

Vymazať

Trekingové palice Black Diamond

Značka Black Diamond znamená špičkové horské oblečenie a vybavenie. Americký výrobca ponúka nielen horolezeckú výbavu, ale aj trekingové a bežecké palice. Trekingové palice Black Diamond ponúkajú širokú škálu modelov pre rôzne horské aktivity, takže si medzi nimi každý používateľ nájde optimálny model. BD tyče sa vyznačujú veľmi vysokou úrovňou presnosti výroby. To v kombinácii s vynikajúcimi materiálmi umožňuje vytvoriť mimoriadne pevné a odolné trekingové palice, ktoré poslúžia počas mnohých horských expedícií.

Diferencovaná séria trekingových palíc Black Diamond

Aby si používatelia ľahšie vybrali ten správny model, boli lyže Black Diamond rozdelené do sérií Trail, Alpine a Distance. Napriek rozdielom v konštrukcii alebo použitých materiáloch patria všetky medzi najpevnejšie, najľahšie a najvšestrannejšie 3- a 4-sezónne modely na trhu. Palice BD sú skvelé na trase aj mimo nej.

Palice Black Diamond DISTANCE

Kolekcia Distance obsahuje skladacie palice na výlety, pri ktorých je dôležitá ľahkosť a rýchlosť. Ultraľahké karbónové palice Black Diamond sú ideálnymi modelmi na horský beh. Vďaka modernému skladaciemu systému Z-Pole sa palice dajú ľahko uložiť alebo pripnúť k batohu. Ich rozloženie trvá doslova niekoľko sekúnd. Vďaka týmto vlastnostiam sú častou voľbou pre bežecké súťaže, pretože sa dajú rýchlo pripraviť na použitie pred blížiacim sa behom a potom v okamihu uložiť. V tejto kolekcii sú k dispozícii palice Black Diamond s pevnou výškou aj nastaviteľné modely. Všetky sú ideálne pre ultrabežcov a turistov pohybujúcich sa štýlom "fast & light".

Séria BD ALPINE

Táto kolekcia bola vytvorená s ohľadom na skúsených nadšencov trekingu. Obsahuje extrémne odolné 4-sezónne palice na náročné vysokohorské túry s veľkým batohom. Poskytujú vynikajúcu oporu pri chôdzi v náročnom teréne, keď veľká záťaž narúša prirodzenú rovnováhu tela. Trekingové palice Black Diamond Alpine sú v zloženom stave kompaktné a pri preprave zaberajú málo miesta. Najvyššia kvalita hliníka alebo uhlíkových vlákien, ktoré sa v nich používajú, zaručuje ľahkosť a vysokú pevnosť. Sú skvelé na letnú aj zimnú turistiku.

Trekingové palice Black Diamond TRAIL

Modely patriace do tejto série sú najvšestrannejšie teleskopické palice na celoročnú turistiku, horské túry, zimné výlety s raketami. Ponúkajú spoľahlivú podporu v rôznorodom teréne. Skladacie tyče s nastaviteľnou dĺžkou ponúkajú veľmi vysokú úroveň všestrannosti. Vďaka uzamykaciemu systému Flick Lock s vonkajšou svorkou zaručuje celková konštrukcia veľmi vysokú spoľahlivosť aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.