top

Tričká na behanie pánske

Pánske bežecké tričká sú základným vybavením každého bežca. Vzdušné tričká sú skvelé na zdolávanie chodníkov a ciest počas teplejšej časti roka.
View as Grid List

97 Produkty

 1. -4%
  Tričko Salomon Sense Aero - burnt ochre

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Bežecké tričko Inov-8 Graphic Tee SS Forged - navy

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Longsleeve Inov-8 Graphic Tee LS Brand - grey

  Zoznam prianí

 4. -30%
  Bežecké tričko Ciele NSB Tshirt Star TC - inidad

  Zoznam prianí

 5. -30%
  Bežecké tričko On Running Tank-T - cobalt/black

  Zoznam prianí

 6. -25%
  Bežecké tričko Maloja Gordes 1/2 - midnight multi

  Zoznam prianí

 7. -25%
  Bežecké tričko Dynafit Alpine 2 S/S Tee - dawn

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Bežecké tričko Dynafit Sky Tank - syrah

  Zoznam prianí

 9. -30%
  Bežecké tričko adidas Adizero Tee - lucid blue

  Zoznam prianí

 10. -26%
  Bežecké tričko pánske adidas Run It Tee - bold gold

  Zoznam prianí

 11. -32%
  Bežecké tričko adidas Adizero Tee - black

  Zoznam prianí

 12. -30%
  Tričko Ciele FSTT Shirt - dose
  Tričko Ciele FSTT Shirt - dose
  69,99 € 99,99 €

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

97 Produkty

Vymazať

Mužské bežecké tričká - maximálny výkon počas tréningu

Oblečenie na bežky je od základu navrhnuté s ohľadom na všetkých rýchlych bežcov. Ich prioritou je vysoká priedušnosť a okamžitý odvod vlhkosti. Presne to robia pánske bežecké tričká od popredných outdoorových značiek. Inovatívne materiály a strihy sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu voľnosť pri behu a optimálnu klímu počas tréningu aj súťaže. Náš sortiment zahŕňa pánske bežecké tričká, ktoré sú priliehavé k telu, ako aj voľnejšie tričká pre milovníkov úplnej voľnosti pri behu. Bez ohľadu na strih sa košele dobre kombinujú s ďalšími vrstvami oblečenia. Keď sa ochladí, navrstvite si mikinu alebo ľahkú vetrovku a môžete si byť istí, že tričko bude odvádzať vlhkosť do ďalšej vrstvy oblečenia.

Mužské bežecké tričká sú modernou technológiou

Top bežecké oblečenie využíva najnovšie technologické pokroky, aby bol beh v rôznych podmienkach ešte pohodlnejší. Vylepšené materiály sú toho najlepším príkladom. Syntetické vlákna sú veľmi ľahké a ich jedinečná štruktúra im umožňuje rýchlo zachytávať vlhkosť z povrchu pokožky a odvádzať ju do vonkajších vrstiev. Veľká pozornosť sa venuje aj antibakteriálnym vlastnostiam vlákien, čo sa prejavuje v dlhšej sviežosti bežeckých tričiek. Často používané ióny striebra výrazne spomaľujú vznik zápachu, vďaka čomu sa pánske bežecké tričká dajú nosiť ešte dlhšie. Rýchloschnúce vlastnosti materiálov znamenajú, že aj v tých najhorúcejších dňoch a pri behu do strmého kopca môžu poskytnúť maximálne pohodlie. Bezšvová technológia je ideálna aj pre bežecké tričká, pretože eliminuje šitie v oblastiach, ktoré sú pri behu najviac náchylné na odieranie - v podpazuší alebo na ramenách. Namiesto švov sa používa aj zváranie látky, ktoré poskytuje odolný a predovšetkým oveľa hladší povrch ako tradičné švy.

Panské bežecké tričká - obchod 8a.sk

Ponúkame široký výber bežeckých tričiek od špičkových výrobcov horského oblečenia. Známe značky ako Salomon, Dynafit a La Sportiva poskytujú oblečenie najvyššej kvality. Používajú ich špičkoví horskí bežci, takže si môžete byť istí, že majú vynikajúce výkonnostné vlastnosti. Dobre sa kombinujú s ostatným pánskym bežeckým oblečením. Výber pohodlného oblečenia na horský beh je nevyhnutný pre pohodlie pri rýchlom zdolávaní trás. Vyberte si značkové pánske bežecké tričká a sústreďte sa len na ďalšie metre cesty.