top

Salewa Topánky dámske

Dámske topánky Salewa sú určené pre všetkých milovníkov horských aktivít. Ak sa chystáte na via ferraty, treking alebo výstupy na najvyššie vrcholy, dámske topánky Salewa vám zaručia vysokú úroveň pohodlia.
View as Grid List

47 Produkty

na stránku
View as Grid List

47 Produkty

Vymazať

Dámska obuv Salewa vyrobená špeciálne pre aktívne ženy

Značka Salewa je známa výrobou vysoko kvalitnej horskej a turistickej obuvi. Významnú časť ponuky tvoria modely určené špeciálne pre ženy. Vyznačujú sa nielen perfektne zvolenými farbami alebo dostupnými veľkosťami, ale predovšetkým dokonalým prispôsobením sa ženskej nohe. Preto si milovníci dlhých túr tak často vyberajú dámsku obuv Salewa. Vďaka pohodliu obuvi tohto výrobcu vám kilometre trasy ubehnú bez povšimnutia. Obuv prepracovaná do najmenších detailov a vyrobená z moderných materiálov osloví aj tie najnáročnejšie turistky.

Diferencovaná dámska obuv Salewa

Tento výrobca ponúka obuv takmer na každú horskú aktivitu. Pre najskúsenejšie dámy je pripravená séria vysokohorskej obuvi. Tieto topánky sú navrhnuté na zdolávanie najvyšších vrcholov sveta a perfektne fungujú aj v nepriaznivých podmienkach. Umne kombinujú veľmi vysokú odolnosť a miernu hmotnosť, čo ešte viac uľahčuje zdolávanie ďalších výškových metrov. Nadšenci dlhších expedícií ocenia moderné trekingové modely. Dámske turistické topánky Salewa ponúkajú bezkonkurenčné pohodlie na mnohakilometrové dobrodružstvá v prírode. Vyšší zvršok poskytuje skvelú oporu pri pohybe s ťažším batohom. Moderný vzhľad zvršku väčšiny modelov odlišuje spoločnosť Salewa od ostatných výrobcov, ktorí sa väčšinou držia tradičného štýlu. Sortiment zahŕňa aj ultraľahké turistické modely. Tieto typy dámskej obuvi Salewa sú skvelé na rýchle túry bez batožiny alebo s minimalistickým batohom. Sú určené na rýchle celodenné túry v horách, keď chcete rýchlo dosiahnuť vrchol a vrátiť sa do údolia pred zotmením. Salewa je tiež špecialistom na prístupovú obuv. Ide o obuv, ktorá ponúka maximálnu presnosť v kamenistom teréne. Tam, kde sa vyžaduje presnosť a precíznosť každého kroku, sa najlepšie uplatní dámska obuv na došľap.

Salewa - kúpte si dámsku obuv online na 8a.sk

V našom sortimente ponúkame mimoriadne široký výber dámskej obuvi Salewa. Ľahké letné modely s priedušnými sieťovanými panelmi zabezpečujú maximálnu priedušnosť v horúcom počasí. Celoročné modely a modely určené do náročnejších poveternostných podmienok sú vybavené modernou membránou GORE-TEX®. Zaručuje vysoko nepremokavý zvršok, ktorý vždy chráni nohy pred vodou a snehom, ktoré sa chcú dostať zvonku. Dámske topánky Salewa sú perfektnou voľbou bez ohľadu na aktivitu a ročné obdobie.