top

Deuter Batohy dámske

Dámske batohy od známej značky Deuter sú synonymom vysokej kvality a funkčnosti. Presvedčte sa sami, aký potenciál sa skrýva v týchto návrhoch od renomovaného výrobcu.

View as Grid List

71 Produkty

 1. -21%
  Dámsky horský batoh Deuter Groden 30 SL - caspia/ink

  Zoznam prianí

 2. -21%
  Dámsky horský batoh Deuter Groden 30 SL - jade/ink

  Zoznam prianí

 3. -19%
  Batoh dámsky Deuter Futura Pro 34 SL - marine/lake

  Zoznam prianí

 4. -19%
  Batoh dámsky Deuter Trail Pro 34 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Batoh dámsky Deuter AC Lite 21 SL - tin/shale

  Zoznam prianí

 6. -21%
  Batoh dámsky Deuter Trail 28 SL - glacier/deepsea

  Zoznam prianí

 7. -21%
  Dámsky horský batoh Deuter Trail 22 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 8. -21%
  Batoh dámsky Deuter Trail 23 SL - chestnut/maron

  Zoznam prianí

 9. -21%
  Dámsky horský batoh Deuter Trail 23 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 10. -13%
  Turistický batoh Deuter Futura 25 SL - forest/jade

  Zoznam prianí

 11. -21%
  Turistický batoh Deuter Futura 21 SL - forest/jade

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 18 SL - marine/grape

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 18 SL - sage/khaki

  Zoznam prianí

 14. -29%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 14 SL - sage/khaki

  Zoznam prianí

 15. -29%
  Cyklistický batoh Deuter Attack 14 SL - marine/grape

  Zoznam prianí

 16. -20%
  Cyklistický batoh Deuter Flyt 12 SL - graphite/black

  Zoznam prianí

 17. -27%
  Turistický batoh Deuter Zugspitze 22 SL - clay/navy

  Zoznam prianí

 18. -23%
  Lezecký batoh Deuter Gravity Motion SL - jade/ivy

  Zoznam prianí

 19. -20%
  Lyžiarsky batoh Deuter Rise 34+ - redwood/ink

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

71 Produkty

Vymazať

Dámske batohy Deuter na rôzne príležitosti

Dámske batohy od známej značky Deuter sú skvelou voľbou pre všetky druhy situácií. Ak potrebujete pohodlnú batožinu na krátky výlet, v ponuke značky určite nájdete vhodný model. Ak ste fanúšikom trekingu, určite vás nesklame ani jedna z komfortných ponúk spoločnosti. Rozmanitý sortiment značky umožňuje nájsť správny variant pre používateľov s rôznymi potrebami a požiadavkami. Každý model je navrhnutý s veľkou precíznosťou a dôrazom na detail. Vďaka použitým riešeniam si batoh od tejto značky vyberá čoraz viac outdoorových nadšenkýň. Presvedčte sa sami, o koľko pohodlnejšie je prekonávať kilometre s batohom Deuter.

Kvalitné dámske batohy Deuter

Vyrábané značkou Batohy Deuter sa vyznačujú vysokou kvalitou a praktickosťou. Bez ohľadu na účel použitia sú vždy pohodlné na nosenie a navrhnuté tak, aby ich používanie bolo čo najintuitívnejšie. Dobre umiestnené vrecká, pohodlné nosné systémy, široké možnosti prispôsobenia a vizuálna príťažlivosť sú len niektoré z ich mnohých predností. Niet divu, že si ženy už dlhé roky s obľubou vyberajú dámske batohy Deuter. Ak hľadáte model, ktorý je určený na konkrétnu oblasť použitia, v ponuke značky ho určite nájdete. Vďaka moderným riešeniam nebudete sklamaní počas celej doby používania a budete cítiť len spokojnosť s výberom.

Dámske batohy na notebook Deuter

Batohy nie sú len trekingové, horské alebo napríklad bežecké modely. Samozrejme, že pri hľadaní batohu na nosenie počas aktívnych činností prichádzajú do úvahy najprv návrhy určené na konkrétnu oblasť použitia. Nielen pri vonkajších výzvach sú však užitočné pohodlné konštrukcie, do ktorých možno umiestniť najpotrebnejšie veci. Na každodenné používanie je tiež dobré usporiadať si veci do praktického batohu. Jeho špecifiká by sa však mali líšiť napríklad od turistického modelu. Na mestské použitie sú najlepšie Batohy na notebook značky Deuter Ich konštrukcia je totiž navrhnutá tak, aby bez námahy zabalila vaše zariadenie a riadne ho ochránila. S týmto modelom si môžete byť istí, že váš osobný počítač nebude ohrozený. V batohu je aj miesto na ďalšie predmety. Obed, mikinu alebo občerstvenie môžete uložiť vedľa svojho vybavenia a pripraviť sa na výlet do prírody - či už na mestský chodník alebo do zelenej krajiny. Koniec koncov, notebook je užitočný nielen na dennej báze, ale aj na výletoch do prírody.

Dámske cyklistické batohy Deuter

Značka Deuter urobila všetko pre to, aby vo svojom sortimente zhromaždila rovnocenné modely vrátane ženských cyklistických batohov Tieto varianty určené pre dámy sa vyznačujú mierne upraveným dizajnom, ktorý je prispôsobený požiadavkám ženskej siluety. Dámske cyklistické modely sa preto dokonale prispôsobujú siluete a vďaka špeciálnym ventilačným systémom zabezpečujú vhodnú cirkuláciu vzduchu v oblasti chrbta. Zvýšený komfort počas jazdy na bicykli navyše podporuje možnosť prispôsobiť celú konštrukciu individuálnym preferenciám a tvaru tela konkrétnej používateľky. Ramenné popruhy, bedrový pás alebo hrudný popruh sa dajú nastaviť tak, aby celá vec bezpečne sedela a neprekážala.

Dámske trekingové batohy Deuter

Jedným z najobľúbenejších modelov batohov sú tie, ktoré sú určené pre horských dobrodruhov. Medzi návrhmi trekov sú aj varianty vyvinuté pre ženy. Dámsky horský batoh Deuter je ideálnou voľbou pre všetky dámy, ktoré si nevedia predstaviť život bez zdolávania horského terénu. Pohodlné nosné systémy takýchto dámskych konštrukcií sa mierne líšia od mužských. To všetko preto, aby sa prispôsobili špecifickým vlastnostiam ženského tela a poskytli používateľom väčšie pohodlie.