top

Cyklistické mikiny dámske

Dámske cyklistické mikiny sú dobrou voľbou na jazdy pri mierne nižších teplotách. Pohodlné strihy a moderný štýl sú skvelé na krátke výlety aj dlhšie túry. Pozrite si dámske cyklistické mikiny od najlepších značiek!
View as Grid List

61 Produkty

 1. -16%
  Dámska cyklistická mikina Rocday Patrol - red

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Dámska cyklistická mikina Rocday Patrol - black

  Zoznam prianí

 3. -31%
  Dámska cyklistická mikina ION Scrub LS - black

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

61 Produkty

Vymazať

Dámske cyklistické mikiny na chladnejšie dni

Dámska cyklistická mikina je nevyhnutným doplnkom šatníka každého cyklistu. Skvele poslúži aj pri mierne nižších teplotách a poskytuje tepelný komfort a pohodlie počas jazdy. Vďaka rozmanitým modelom sú cyklistické mikiny vhodné počas celého roka. Silnejšie sú skvelou voľbou na prechodné ročné obdobia, keď účinne chránia pred chladom. V zime sa dajú použiť ako dodatočná izolačná vrstva pod vrchnú bundu. Tenšie modely sú optimálnou voľbou na letné rána a večery. Keď sa vydáte na cestu skôr, dámska cyklistická mikina bude optimálnym spôsobom, ako si zachovať pohodlie. Najľahšie modely vyrobené z materiálov, ktoré ponúkajú vysokú priedušnosť a okamžitý odvod vlhkosti, môžu poskytnúť dodatočnú ochranu pred slnkom.

Aké sú vlastnosti dámskej cyklistickej mikiny?

Ženské cyklistické modely sú predovšetkým pohodlného strihu prispôsobeného ženskej postave. Modely pre milovníčky terénnej jazdy sa zvyčajne vyznačujú ležérnejším štýlom. Poskytujú vysokú mieru voľnosti pohybu a umožňujú aj jednoduchšie nasadzovanie chráničov. Pre cestné cyklistky by boli lepšou voľbou priliehavejšie modely z vysoko elastického materiálu. Vďaka priliehavému strihu poskytujú oveľa lepšiu aerodynamiku, čo je mimoriadne dôležité pri jazde vo vyšších rýchlostiach. Aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie počas jazdy, dámska cyklistická bunda sa od "bežných" modelov líši aj ďalšími vlastnosťami svojho strihu. Veľmi často má mierne predĺžený chrbát, aby sa pri jazde na bicykli príliš nezdvíhal, keď sa ohýbame. Chrbát je tak lepšie chránený pred prechladnutím. Okrem toho, keď natiahneme ruky k riadidlám, rukávy tradičných mikín sa často vyhrnú. Preto sú v modeloch určených špeciálne pre cyklistky mierne predĺžené. V obchode 8a.sk ponúkame širokú škálu modelov pripravených špeciálne pre všetky milovníčky cyklistiky. Významnú časť ponuky tvoria dámske cyklistické mikiny pre milovníčky horskej a terénnej cyklistiky.