top

Vozíky cyklistické pre deti

Detské prívesy na bicykel sú vynikajúcou voľbou na výlety s najmenšími deťmi. Pohodlné modely s polstrovaním a strieškou poskytujú pohodlie a ochranu pred nepriaznivým počasím. Existuje celý rad detských prívesov na bicykel, ktoré môžete ľahko premeniť na kočík na behanie.
View as Grid List

10 Produkty

 1. -6%
  Súprava Thule Chariot Jogging Kit 1
  Súprava Thule Chariot Jogging Kit 1
  vrátane DPH 139,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 136,99 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 149,99 € (-6%)

  Zoznam prianí

 2. -6%
  Súprava Thule Chariot Jogging Kit 2
  Súprava Thule Chariot Jogging Kit 2
  vrátane DPH 158,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 149,99 € (+7%)
  Cena odporúčaná výrobcom 169,99 € (-6%)

  Zoznam prianí

 3. Súprava Thule Chariot Cross Country Skiing Kit

  Zoznam prianí

 4. -6%
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Cross2 - majol.blue
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Cross2 - majol.blue
  vrátane DPH 1 174,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 1 149,99 € (+3%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1 249,99 € (-6%)

  Zoznam prianí

 5. -5%
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Cross1 - majol.blue
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Cross1 - majol.blue
  vrátane DPH 1 034,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 979,99 € (+6%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1 099,99 € (-5%)

  Zoznam prianí

 6. -4%
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Sport1 - spe yellow
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Sport1 - spe yellow
  vrátane DPH 1 334,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 1 274,99 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1 399,99 € (-4%)

  Zoznam prianí

 7. -3%
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Sport1 - midnight black
  Prívesný vozík za bicykel Thule Chariot Sport1 - midnight black
  vrátane DPH 1 349,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 1 289,99 € (+5%)
  Cena odporúčaná výrobcom 1 399,99 € (-3%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

10 Produkty

Vymazať

Príves na bicykel pre deti je ideálnou voľbou pre aktívnych rodičov

Ak práve milujete outdoorové aktivity a chcete športovať so svojimi malými deťmi, potom bude detský príves na bicykel tou najlepšou voľbou. Je to skvelé riešenie na dlhšie aj kratšie cesty. V prívesnom vozíku za bicykel majú deti nielen dostatočnú bezpečnosť, ale aj vysokú úroveň cestovného komfortu. Vhodne tvarované sedadlá, mäkké bezpečnostné pásy alebo kryt proti dažďu a náporu vzduchu zabezpečujú optimálne podmienky na cestovanie. pohodlný príves za bicykel zabezpečí, že si deti počas jazdy neraz zdriemnu. Dôležité je, že väčšina prívesov od známych výrobcov môže plniť aj ďalšie funkcie. Jednoducho pripevnite prídavné koleso na prednú časť, aby ste príves premenili na detský bežecký kočík Je ideálny na behanie alebo prechádzky v prírode, vďaka čomu môžete s deťmi objavovať nové cesty. Pre milovníkov lyžovania bude veľkou výhodou možnosť pripojenia lyží k prívesu. Vďaka špeciálnej súprave ťažných tyčí možno takýto príves ťahať na snehu na bežkách. Vďaka tomu sa príves na bicykel pre vaše dieťa stane nákupom nielen na letnú sezónu, ale na celý rok Je to skvelá správa pre všetkých aktívnych rodičov!

Prívesy na bicykel od renomovaných výrobcov sa k bicyklu najčastejšie pripájajú dvoma spôsobmi. Najobľúbenejším z nich je špeciálny adaptér namontovaný na nápravu zadného kolesa. Umožňuje rýchle a efektívne pripojenie a odpojenie prívesu. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré vám umožní rýchlo vyraziť na výlet s deťmi v kočíku, ako aj na rýchly tréning bez kočíka. Montáž adaptérov na dva bicykle vám tiež umožní rýchlo zmeniť osobu, ktorá ťahá deti počas výletu. Menej častým riešením je adaptér namontovaný na sedlovku alebo rám bicykla.

Prečo vybrať pre svoje dieťa značkový príves na bicykel?

Aj keď z diaľky vyzerajú všetky prívesy na bicykle veľmi podobne, pri bližšom pohľade na jednotlivé modely zistíte významné rozdiely. Iba výrobcovia špecializujúci sa na detské prívesy na bicykle môžu ponúknuť výrobok najvyššej kvality. Prvou výhodou značkových prívesov na bicykel pre deti je ich vyvinutá konštrukcia Celá vec je pripravená tak, aby nielen poskytovala primeranú pevnosť pre dané zaťaženie, ale bola aj funkčná. Dobrý detský príves na bicykel by sa mal dať ľahko zložiť, keď ho chcete prepravovať napríklad autom. Možnosť okamžitého odstránenia kolies alebo zloženia oje a samotnej konštrukcie prívesu by mala byť intuitívna a ľahko vykonateľná jednou osobou. To všetko by samozrejme nebolo možné bez použitia kvalitných materiálov. Ľahký hliník a robustné plasty na jednej strane a vysoká pevnosť na strane druhej. To zaručuje, že príves na bicykel môžete bez problémov používať mnoho sezón.

Najvyššie modely známych výrobcov prívesov za bicykel sú vybavené systémom tlmenia nárazov. Tie sú užitočné najmä vtedy, keď deti odkloníme od spevnených ciest. Dodatočné tlmenie nárazov poskytne vašim deťom väčšie pohodlie a výrazne zníži únavu na dlhších cestách. Multifunkčné detské kočíky, ktoré plnia funkciu prívesu na bicykel a bežeckého kočíka zároveň, sú často vybavené aj mimoriadne účinnými kotúčovými brzdami. Tie umožnia kočíku spomaliť pri jazde v strmšom teréne.

Detské kočíky na bicykel si môžete kúpiť v predajni 8a.sk

V našej ponuke poskytujeme len najkvalitnejšie prívesy na bicykel pre deti, ktoré sú ideálne pre rôzne trasy. Prepracovaný dizajn ponúka jednoduchú manipuláciu a vysoký komfort pre deti. Väčšina modelov je vybavená praktickými chráničmi proti hmyzu počas jazdy. V prípade zhoršenia počasia je k dispozícii aj strieška odolná voči dažďu Skvele poslúži aj na jasnom slnku, pretože deťom poskytne trochu tieňa. Na prednej strane sa okrem moskytiéry dá spustiť priehľadné okno, ktoré chráni pred vetrom počas chladnejších dní. Dobrý detský príves na bicykel má aj ďalší batožinový priestor Do nej sa zmestia všetky základné veci pre vaše dieťa vrátane hračiek, jedla alebo pitia. Detský príves na bicykel je skvelou voľbou pre batoľatá, ktoré ešte nevedia používať cyklosedačku, aj pre trochu väčšie deti, ktorým poskytne vysoký komfort počas dlhších výletov.