top

Rukavice na behanie

Bežecké rukavice budú dokonalým doplnkom bežeckej výbavy amatéra a nadšeného bežca, ktorý zdoláva trate v dynamickom tempe. Zistite, aký veľký rozdiel môže spôsobiť takýto nenápadný doplnok. Moderné bežecké rukavice vás nielen ochránia pred chladom, ale často umožňujú aj ovládanie dotykových displejov!
View as Grid List

25 Produkty

 1. -10%
  Rukavice na behanie La Sportiva Trail Gloves - black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Rukavice na behanie Inov-8 Extreme Thermo Mitt - black

  Zoznam prianí

 3. -17%
  Rukavice Dynafit DNA 2 Gloves - black grey

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Dotykové rukavice Inov-8 VentureLite Glove - black

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Rukavice Under Armour UA Storm Liner - black/pitch gray

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Rukavice Karpos Leggero Glove - black multicolor

  Zoznam prianí

 7. -11%
  Rukavice na beh Inov-8 All Terrain Pro Mitt - black

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Rukavice na behanie Inov-8 Race Elite 3in1 Glove - black

  Zoznam prianí

 9. -11%
  Rukavice na beh Inov-8 Race Elite Glove - black

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Rukavice na behanie Inov-8 Train Elite Glove - black

  Zoznam prianí

 11. -14%
  Rukavice na beh Black Diamond Wind Hood GridTech - black

  Zoznam prianí

 12. -13%
  Rukavice Black Diamond MidWeight Softshell - smoke

  Zoznam prianí

 13. -13%
  Rukavice Black Diamond LightWeight Softshell - smoke

  Zoznam prianí

 14. -23%
  Rukavice na behanie Dynafit Racing Glove - black

  Zoznam prianí

 15. -16%
  Rukavice Kanfor Fit - black
  Rukavice Kanfor Fit - black
  12,49 € 14,99 €

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

25 Produkty

Vymazať

Milosti pre súťažný a amatérsky beh

Funkčné oblečenie na bežecký tréning by malo obsahovať nielen pohodlnú obuv, technické tričko a nohavice, ale aj bežecké rukavice Toto príslušenstvo bude vhodné nielen pre pokročilých šprintérov, ale aj pre tých, ktorí so športom ešte len začínajú. V chladnejších dňoch vám praktický model udrží ruky v teple bez toho, aby to bolo na úkor pohodlia. Návrhy sú vytvorené tak, aby strih čo najlepšie sedel na ruke a nespôsoboval nepohodlie. Tkaniny použité na šitie sú vybrané tak, aby zaručovali priedušnosť a podporovali účinné odvádzanie vlhkosti.

Rukavice na behanie v rôznych podmienkach

Beh je šport, pre ktorý nie je potrebná rozsiahla výbava. Ďalšie príslušenstvo, ako je čelovka, čelenka alebo rukavice pre bežca, však môže výrazne zvýšiť komfort vykonávaných činností. Najmä pri nízkych teplotách je veľmi dôležitá primeraná ochrana rúk. Hriatie rúk je rovnako dôležité ako izolácia hlavy alebo krku Spomedzi modelov od rôznych výrobcov si používateľ môže vybrať z množstva rôznych návrhov. V závislosti od podmienok, v ktorých sa bežec rozhodne trénovať, a od individuálnych preferencií by sa mali navrhnúť ďalšie funkcie. Bežecké rukavice určené na nosenie pri nižších teplotách majú výplň, ktorá dokonale udržiava optimálnu teplotu pri tele. Okrem toho sa často používa aj softshellový materiál, ktorý pomáha minimalizovať riziko ochladenia v dôsledku nárazového vetra.

Moderný dizajn s využitím technológií

Rukavice na behanie môžu využívať pokročilé technológie, ktoré sú outdoorovým fanúšikom dobre známe. Jednou z nich je nepremokavá membrána GORE-TEX®, ktorá poskytuje rukaviciam odolnosť voči vode. Vďaka mikroporéznej konštrukcii nám rukavice umožňujú zachovať maximálny tepelný komfort. Vysoká úroveň priedušnosti tiež umožňuje účinný odvod potu, ktorý sa vytvára na pokožke počas námahy. Mnohé z modelov využívajú aj riešenia Infinium™ Bežecké rukavice vybavené touto technológiou úplne blokujú vietor a prúdenie vzduchu, čím chránia naše ruky pred chladom počas behu.

Pohodlné bežecké rukavice na každý tréning

Okrem toho, že bežecké rukavice majú vo svojej konštrukcii riešenia, ktoré sú zodpovedné za zlepšenie ochranného výkonu, majú aj riešenia, ktoré ovplyvňujú pohodlie používateľa. Dizajnéri zvyčajne starostlivo vypracujú strih tak, aby určité časti materiálu nebránili manuálnym činnostiam. Preto sa kombinujú tkaniny rôznych hrúbok a typov. Vďaka tomu má používateľ zaručenú čo najväčšiu voľnosť a presnosť pohybu. Ďalšou funkciou bežeckých rukavíc, ktorú v 21. storočí nemožno prehliadnuť, je zabudovanie vložiek na ovládanie dotykovej obrazovky na končekoch prstov. Používanie tabletu, telefónu alebo akéhokoľvek zariadenia, ktoré vyžaduje ovládanie pomocou dotykovej obrazovky, preto nie je problém. Pokiaľ ide o celkový dizajn, dbá sa na to, aby boli materiály mäkké a nespôsobovali nepohodlie alebo odreniny.

Optimálne padnúce bežecké rukavice

Tkaniny používané na výrobu bežeckých rukavíc musia byť nielen mäkké a príjemné na dotyk, ale aj pružné. Koniec koncov, veľmi dôležitou vlastnosťou modelu určeného na nosenie počas tohto konkrétneho športu je jednoduchosť nosenia. Umožňuje to niekoľko riešení. Jednou z nich je použitie elastických prímesí v materiáli. Konštrukcia 4-way stretch bežeckých rukavíc je zodpovedná za rozťahovanie látky v štyroch smeroch. Na rukách používateľa preto bežecké rukavice perfektne sedia a nespôsobujú nepohodlie. Úprava uloženia je založená na rýchlych riešeniach, aby nebola ťažkopádna. Mnohí výrobcovia ponúkajú modely bez popruhov alebo praciek, ale s elastickými manžetami. Pri výbere správneho strihu sa oplatí pozrieť aj na dĺžku manžiet. Tie, ktoré siahajú o niečo vyššie, lepšie zabraňujú prenikaniu chladu do oblasti rúk.

Pozrite si moderné riešenia v internetovom obchode 8a.sk

Široký výber bežeckého oblečenia, doplnkov, vybavenia a príslušenstva nájdete v internetovom obchode 8a.sk. Medzi jej široký sortiment patria aj rukavice pre runners a runners Môžete siahnuť po návrhoch renomovaných značiek, ako sú: Black Diamond alebo Salomon Nezáleží na tom, či trénujete profesionálne, alebo s behom ešte len začínate. Určite nájdete produkt, ktorý dokonale splní vaše očakávania.