top

Salomon topánky na behanie

Bežecká obuv Salomon s najväčším dôrazom na detail. Mimoriadne rozmanitý sortiment zahŕňa bežeckú obuv určenú pre každý typ bežca a pre rôzne typy terénu.
View as Grid List

96 Produkty

  1. -17%
    Trailové topánky Salomon Ultra Glide 2 - black/pink

    Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

96 Produkty

Vymazať

Bežecká obuv Salomon

Bežecká obuv Salomon je obľúbenou obuvou profesionálnych bežcov aj začiatočníkov. Modely výrobcu siahajú od štartovacej trailovej obuvi až po tréningovú obuv. Vďaka tomu si môžete vybrať ideálny model pre typ trate, po ktorej beháte, či už narazíte na blato, trávu, skaly alebo kamene.

Bežecké topánky Salomon sú voľbou profesionálnych bežcov aj trailových bežcov.

Bežecká obuv Salomon dokonale vyhovuje vašim potrebám

Táto značka je popredným výrobcom obuvi na rýchle cestovanie v teréne. Trailová obuv Salomon sa pravidelne objavuje na nohách špičkových športovcov súťažiacich v ultramaratónoch a horskom behu. Prečo sú tieto topánky také výkonné? Bežecká obuv Salomon je navrhnutá podľa potrieb špičkových bežcov. Sú jednoducho obuvou, ktorá je ideálna do rýchleho terénu. V lete sú najobľúbenejšou voľbou ľahké modely so sieťovaným zvrškom. Zaručujú maximálnu ventiláciu chodidla. V prechodnom období a v zime sa volí bežecká obuv Salomon GTX Špičková membrána poskytuje nekompromisnú ochranu pred vodou, ktorá chce preniknúť zvonku. Na druhej strane, výrazné modely vybavené integrovanými stúpačkami sú ideálne do zasnežených podmienok. V závislosti od použitej podrážky sú bežecké topánky vhodné na rôzne povrchy. Pevná guma a menej agresívny dezén sú ideálne na skaly a kamene, zatiaľ čo veľké členky z mäkšej gumy najlepšie fungujú v blate alebo tráve. Okrem toho sa topánky môžu líšiť aj hrúbkou tlmiacej vrstvy a tiež poklesom.

Najznámejšie modely Salomon - trailová obuv

V sortimente Salomon tvoria bežecké topánky významnú časť kolekcie. Model Speedcross medzi nimi získal kultový status. Sú to najikonickejšie topánky značky. Vyrábajú sa už mnoho rokov, neustále sa aktualizujú a stanovujú nové štandardy pre obuv určenú do mäkkého terénu, ako je blato a tráva. Sú prvou voľbou mnohých ľudí, ktorí súťažia v horskom behu aj v prekážkových behoch. Kúpte si tieto a ďalšie bežecké topánky Salomon u nás - na 8a.sk nájdete široký výber modelov a farieb.