top

Deuter

Spoločnosť Deuter je jedným z lídrov vo výrobe batohov, spacích vakov a ďalšieho turistického vybavenia. Používatelia oceňujú vysokú ergonómiu a odolnosť, ktoré sú charakteristické pre výrobky Deuter. Náš sortiment zahŕňa turistické, trekingové, horské a športové batohy pre širokú škálu fyzických aktivít. Tašky a cestovné doplnky ponúkajú vysokú funkčnosť na každú cestu. Nemecká spoločnosť ponúka pre milovníkov nočného kempovania rôzne spacie vaky z páperia a syntetiky.
View as Grid List

342 Produkty

 1. -24%
  Cestovná taška Deuter Aviant Duffel Pro 60 - black

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Detský turistický batoh Deuter Fox 40 - marine/lagoon

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Horský batoh Deuter Guide 34 + 8 - black/shale

  Zoznam prianí

 4. -5%
  Lezecký batoh Deuter Gravity Motion - teal/cinnamon

  Zoznam prianí

 5. -26%
  Batoh na notebook Deuter Giga - jade/sea green

  Zoznam prianí

 6. -13%
  Vak Deuter Mesh Sack 10 - atlantic

  Zoznam prianí

 7. -13%
  Vak Deuter Pack Sack 10 - atlantic

  Zoznam prianí

 8. -12%
  Nepremokavý vak Deuter Light Drypack 15 - atlantic

  Zoznam prianí

 9. -19%
  Kozmetická taštička Deuter Wash Bag I - cinnamon

  Zoznam prianí

 10. -15%
  Nepremokavý vak Deuter Light DryPack 8 - cinnamon

  Zoznam prianí

 11. -19%
  Kozmetická taštička Deuter Wash Bag I - chestnut

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Enduro batoh Deuter Race 8 - deepsea/jade

  Zoznam prianí

 13. -25%
  Cyklistický batoh Deuter Race 12 - turmeric/ivy

  Zoznam prianí

 14. -24%
  Batoh na bicykel Deuter Race 8 - turmeric/ivy

  Zoznam prianí

 15. -25%
  Batoh na bicykel Deuter Race 12 - chestnut/redwood

  Zoznam prianí

 16. -25%
  Cyklistický batoh Deuter Race Air 10 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 17. -23%
  Dámsky horský batoh Deuter Groden 30 SL - jade/ink

  Zoznam prianí

 18. -25%
  Enduro batoh Deuter Race 12 - black

  Zoznam prianí

 19. -26%
  Enduro batoh Deuter Race Air 10 - black

  Zoznam prianí

 20. -15%
  Ľadvinka Deuter Pulse 3 - graphite

  Zoznam prianí

 21. -16%
  Obal Deuter Streamer Thermo Bag 3.0 - graphite

  Zoznam prianí

 22. -23%
  Batoh dámsky Deuter Futura Pro 34 SL - marine/lake

  Zoznam prianí

 23. -18%
  Turistický batoh Deuter AC Lite 16 - turmeric/khaki

  Zoznam prianí

 24. -23%
  Batoh na bicykel Deuter Bike I 20 - atlantic/ink

  Zoznam prianí

 25. -24%
  Batoh dámsky Deuter Trail 28 SL - teal/tin

  Zoznam prianí

 26. -11%
  Turistický batoh Deuter Trail 30 - black/shale

  Zoznam prianí

 27. -19%
  Horský batoh Deuter Guide 34+8 - wave/ink

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

342 Produkty

Vymazať

Deuter je symbolom vysokej spoľahlivosti a dlhej životnosti výrobkov

Nemecká značka je dobre známa medzi milovníkmi turistiky a horských aktivít. Ponúka vynikajúce turistické vybavenie, ktoré už mnoho rokov sprevádza ďalšie generácie turistov po celom svete. Najdôležitejšou súčasťou kolekcie Deuter sú nepochybne batohy. Či už sa chcete pohodlne pohybovať po meste, chystáte sa na cestu okolo sveta alebo potrebujete najväčší trekingový model, značka vždy splní svoju úlohu. charakteristické logo Deuter nájdete takmer vo všetkých kútoch sveta, kamkoľvek sa jej spokojní zákazníci vyberú. Samozrejme, batohy nie sú všetko. Značka ponúka aj prepracované turistické spacie vaky. Tie vám zabezpečia pohodlný spánok pod stanom alebo v hosteli. Katalóg Deuter ponúka aj množstvo príslušenstva na organizáciu batožiny na každej ceste. Či už ide o cestovné vrecko na oblečenie alebo vysoko funkčnú kozmetickú tašku, po príchode do cieľa sa rýchlo zorientujete v množstve oblečenia a vybavenia.

História značky Deuter

Nemecký výrobca má v tomto odvetví výnimočné skúsenosti. Spoločnosť založil už v roku 1898 Hans Deuter v meste Augsburg-Oberhausen. Na začiatku sa zaoberala dodávaním tašiek a listových tašiek pre poštu, ako aj prenájmom výstavných stanov. Už v roku 1910 však dostáva veľkú objednávku na výrobu batohov. V roku 1934 uvádza na trh batoh Deuter Tauern špeciálne pripravený pre horolezcov Prvé vážne testy počas expedície na Nanga Parbat a mnohé ďalšie vrcholy upevnili vynikajúcu povesť tohto modelu. V nasledujúcich rokoch sa objavili rovnako úspešné konštrukcie navrhnuté s ohľadom na horolezcov.

V histórii značky Deuter je mnoho míľnikov V roku 1968 sa do širokej výroby dostávajú batohy z pevného nylonu. Tento odolný materiál mení celý cestovný priemysel. V roku 1985 nemecký výrobca uvádza na trh sériu Deuter Aircomfort - prvé batohy s vetraným nosným systémom Sieťovina natiahnutá cez rám zaručuje rýchle prúdenie vzduchu. Dnes sortiment značky zahŕňa trekingové, horské, cyklistické, lyžiarske, horolezecké, cestovné a mestské batohy. Rozsiahly sortiment výrobkov dopĺňajú cestovné tašky, spacie vaky a mnohé cestovné doplnky. A logo značky Deuter je známe po celom svete.

Batohy Deuter dokonale prispôsobené potrebám používateľov

Batohy od nemeckej značky Deuter sú navrhnuté pre špecifické aktivity, čím zabezpečujú maximálnu funkčnosť a pohodlie. To sa dosiahne dokonalým prispôsobením všetkých priehradiek, priečinkov a vreciek, ako aj systému nosenia konkrétnemu typu použitia. Jednotlivé batohy sa líšia aj použitými povrchovými materiálmi. Samostatné modely sú určené na každodenné používanie v meste a na rôzne športy. Rozdelenie batohov do niekoľkých skupín uľahčuje rýchly výber. Zvyčajne v rámci konkrétnej kolekcie sú batohy Deuter k dispozícii v rôznych kapacitách Vďaka tomu je možné dokonale prispôsobiť veľkosť batohu dĺžke našich ciest. Nemá zmysel nosiť batoh Deuter s objemom 50 litrov na jednodňové výlety. Preto je väčšina modelov k dispozícii aj v pohodlných veľkostiach 30-35 litrov, hoci športové alebo cyklistické batohy sa dodávajú aj v menších veľkostiach okolo 10 litrov Na druhej strane trekingové batohy Deuter môžu ľahko dosiahnuť objem viac ako 80 litrov

Značka Deuter ponúka okrem štandardných verzií batohov aj modely, ktoré boli špeciálne vyvinuté s ohľadom na ženy. Iný tvar nosného systému (ramenné popruhy a bedrový pás) a mierne skrátené dĺžky a kapacity sú navrhnuté tak, aby poskytovali ešte vyššiu úroveň pohodlia. Všetky dámske batohy Deuter majú v názve príponu SL, čo všetkým dámam uľahčuje výber, ak hľadajú model, ktorý je optimálne prispôsobený ženskej postave. Pri optimalizácii výberu batohu značka zohľadnila aj problémy osôb vyšších ako 185 cm. Práve s ohľadom na nich boli vytvorené batohy Deuter EL - špeciálne navrhnuté pre vyššie osoby. Tu bol zasa rozšírený nosný systém, takže batoh pohodlnejšie sedí na chrbte.

Najznámejšie kolekcie batohov nemeckej značky

Z dostupných sérií je potrebné vyzdvihnúť Trekingové batohy Deuter Aircontact Nosný systém, ktorý sa v nich používa, je založený na rozšírených paneloch vyrobených zo špeciálneho typu peny, ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu okolo tela. To znamená, že aj veľmi ťažký batoh sa dá pohodlne nosiť mnoho hodín na trase. Je to preto, že záťaž je dokonale rozložená medzi ramenné popruhy a bedrový pás. Batohy Deuter z tejto série sa dokonale hodia na niekoľkotýždňové túry, ako aj na výlety po celom svete. Vynikajúce rozloženie ďalších vreciek a možnosť rozdeliť hlavný priestor na dve časti umožňujú dokonale rozložiť všetko vybavenie pripravené na viacdňovú túru.

Na druhej strane, série Gravity a Deuter Guide boli vytvorené s ohľadom na nadšencov lezenia. Batohy Gravity sú skvelé na lezenie po skalách. Sú ideálnou voľbou na letné výlety do skál, pretože vám umožnia vziať si so sebou všetko potrebné vybavenie. Umožní vám tiež ľahkú prepravu po stene. Batohy Deuter Guide sú už kultovými modelmi používanými v horolezectve. Mimoriadne robustná konštrukcia s funkčnosťou a spoľahlivosťou v náročných podmienkach na prvom mieste z nich robí optimálnu voľbu pre všetkých skúsených milovníkov hôr. Modely Deuter z tejto série pohodlne unesú horolezecké prilby, lano, šeky a všetko potrebné vybavenie. Sú ideálne na horolezectvo, via ferraty, ako aj všade tam, kde sa vyžaduje maximálna stabilita batožiny a vysoká odolnosť proti poškodeniu.

Široká ponuka modelov pre fanúšikov všetkých aktivít

Táto značka ponúka aj športové batohy Deuter Každá z nich je určená na konkrétnu činnosť. Nadšenci lyžovania a zoskokov padákom ocenia batohy zo sérieFreerider aFreescape Tieto modely sú špeciálne navrhnuté na zostupy a prístupy v divokom teréne. Bez problémov sa do nich zmestí lavínový systém ABC a všetko potrebné vybavenie. BatohyDeuter Trans Alpine série sú ikonické batohy na bicykel Umožňujú vziať si batožinu so sebou všade tam, kde vám nepomôžu brašne. Tieto batohy sú obľúbenou voľbou medzi nadšencami freeride a enduro.

Nemecká značka Deuter má vo svojej kolekcii okrem modelov pre outdoorových nadšencov aj batohy do mesta. Praktické modely sú ideálne na každodenné dochádzanie do práce alebo do školy. Organizéry, ktoré sa v nich používajú, vám umožnia usporiadať najpotrebnejšie drobnosti. Peňaženky, kľúče, perá a mnohé ďalšie predmety si nájdu svoje miesto. Mestské batohy majú zvyčajne oddelený priestor na notebook alebo tablet, vďaka ktorému môžete bezpečne prenášať zariadenia citlivé na poškodenie. Úplne samostatnou kategóriou sú Deuter detské batohy Sú navrhnuté s ohľadom na najmenších a umožňujú vziať si obľúbeného maskota alebo niekoľko hračiek do škôlky alebo na turistický chodník.

Maximálny komfort spánku so spacími vakmi Dueter

Sortiment značky Deuter však ďaleko presahuje jej vlajkový produkt - batohy. Významnú časť katalógu zaberajú aj spacie vaky. Široký výber modelov z páperia a syntetiky s rôznymi tepelnými vlastnosťami vám umožní vybrať si optimálny spací vak pre takmer každú teplotu. K dispozícii sú dámske aj pánske spacie vaky, ktoré sú optimálne prispôsobené výške a tepelným potrebám používateľov. Najkompaktnejšie modely sú ideálne na leto a prenocovanie v chatách. Najteplejšie verzie umožňujú zimné ubytovanie v stane.

Deuter ponúka aj spacie vaky pre najmenších používateľov Umožnia im pohodlne prenocovať v stane aj v ubytovni, či už počas rodinných výletov alebo školských táborov. Spacie vaky od nemeckého výrobcu sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a vynikajúcou povrchovou úpravou. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vás spací vak Deuter počas vašej cesty neoklame a že každá noc strávená v ňom prebehne v príjemnej teplote. Či už sa chystáte na horskú túru, horolezeckú expedíciu alebo jednoducho plánujete stráviť víkend v kempe, dobre zvolené spacie vaky nemeckej značky vám zabezpečia vysokú úroveň komfortu spánku.

Cestovné a cestovné príslušenstvo

Doplnkom sortimentu Deuter je príslušenstvo, ktoré je nevyhnutné na dovolenkové cesty aj na výlety na druhý koniec sveta. Veľké a malé cestovné tašky sú ideálne na cestovanie lietadlom alebo autobusom a účinne chránia našu batožinu pred poškodením. Veľmi obľúbené sú aj malé bedrové tašky a vrecká na doklady od spoločnosti Deuter Praktické modely poskytujú účinnú ochranu pred krádežou a zároveň zabezpečujú, aby boli všetky potrebné veci vždy po ruke. Významnú časť sortimentu tvoria aj turistické tašky, organizéry a toaletné potreby Medzi produkty Deuter patrí aj príslušenstvo na nosenie batohov. Kryty odolné proti dažďu ich účinne ochránia pred zrážkami. Fľaše na vodu sú skvelé na horúce dni a zaručujú dostatočnú hydratáciu.

Veľmi obľúbené sú aj vysokokvalitné detské nosiče značky Deuter. Vyberajú si ich mnohí rodičia, ktorí chcú so svojimi malými deťmi bezpečne cestovať po cestách už od útleho veku. Premyslený dizajn zabezpečuje pohodlie pre deti aj pre rodičov, ktorí ich nosia. Umožňujú vziať so sebou základné veci pre dieťa. Okrem toho sú vybavené strieškami a krytmi proti dažďu, ktoré umožňujú pohodlné cestovanie takmer za každého počasia.