top

Climbing Technology

Spoločnosť Climbing Technology je jedným z najväčších výrobcov horolezeckého vybavenia, výškového pracovného vybavenia a zimného výstroja pre horolezcov a himalájistov. Talianska značka je symbolom vysokej spoľahlivosti.
View as Grid List

774 Produkty

 1. -10%
  Karabína Climbing Technology OVX - blue/mustard

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Ferratový set Climbing Technology VF Kit Joy

  Zoznam prianí

 3. -15%
  Stanovisko Climbing Technology Plates Belay Station-S

  Zoznam prianí

 4. -35%
  Predlžovačky na mačky Climbing Technology Long Bar

  Zoznam prianí

 5. -35%
  Ferratový set Climbing Technology VF Kit Junior Dyno

  Zoznam prianí

 6. -9%
  Karabína Climbing Technology Lime S - grey/blue

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Expreska Climbing Technology Ice Hook 17 cm - blue

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Expreska Climbing Technology Ice Hook 22 cm - grey

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Expreska Climbing Technology Ice Hook 17 cm - yellow

  Zoznam prianí

 10. -9%
  Expreska Climbing Technology Ice Hook 12 cm - grey

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Karabína Climbing Technology Lime WG - gray/blue

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

774 Produkty

Vymazať

Climbing Technology je značka, ktorá sa už mnoho rokov špecializuje na dizajn a výrobu horolezeckého a horolezeckého vybavenia. Spoločnosť so sídlom v Taliansku je jedným z popredných dodávateľov vybavenia pre rekreačné lezenie, športové lezenie alebo horolezectvo. Sortiment značky zahŕňa aj rozsiahlu divíziu výškovej záchrany a výškového vybavenia. Komplexná ponuka lezeckej techniky umožňuje vybrať vhodné riešenia pre začiatočníkov v tomto športe aj pre profesionálov, ktorí sa púšťajú do najťažších horských výziev. Značka CT sa vyznačuje vysokou kvalitou všetkých výrobkov. Väčšina z nich sa vyrába v Taliansku a vďaka vysokým štandardom kontroly kvality je každý výrobok prepracovaný do najmenšieho detailu.

Lezecké vybavenie Climbing Technology - inovatívne riešenia a dokonalý výkon

Značka Climbing Technology ponúka sortiment lezeckého vybavenia, ktoré sa používa na športové aj horolezecké výstupy. Veľký výber modelov umožňuje prispôsobiť lezecké vybavenie potrebám a schopnostiam lezcov. Patria sem ľahké karabíny a lezecké exponáty na použitie na paneloch, krátkych športových cestách a pri lezení na veľkosti. Inovatívne istiace zariadenia zaisťujú maximálnu bezpečnosť na stene aj v horách. Stálou súčasťou ponuky sú pánske a dámske lezecké postroje.

Vysokohorské vybavenie s vysokou spoľahlivosťou.

Profesionáli, ktorí sa venujú lanovému prístupu, a tí, ktorým hrozí pád z veľkých výšok, určite ocenia značku CT pre jej spoľahlivé istiace vybavenie. Upínacie zariadenia na efektívny prístup po lane, laná s absorbérmi energie, záchytné háky, pracovné prilby a lanové brzdy pre oceľové laná sú len malým výberom zo širokej ponuky. Rôzne modely sú ideálne na priemyselné horolezectvo aj na prácu v horských podmienkach. Medzi vybavením je mnoho zariadení používaných pri záchranných prácach vo veľkých výškach.

Zimné horolezecké vybavenie od CT - nevyhnutné pri zdolávaní zasnežených vrcholov.

Kramle Climbing Technology, skoby a ľadové skrutky priamo od talianskeho výrobcu si získavajú pochvalu od najskúsenejších horolezcov a himalájistov. Zimná výbava zahŕňa modely pre pokročilých používateľov až po turistov, ktorí práve začínajú svoje zimné horské dobrodružstvo. Horolezecká technika Turistické mačky sa úspešne osvedčia na ľahších chodníkoch. V horách sa často používajú už kultové skoby Climbing Technology Nuptse v košovej, poloautomatickej a automatickej verzii. Široký výber poskytujú aj viaceré typy šekov. Osvedčené horolezecké cepíny alebo turistické cepíny CT zaručujú efektívny pohyb a bezpečnosť bez ohľadu na terén.

Vybavenie horolezeckou technikou pre via ferraty a lanové parky

V ponuke talianskeho výrobcu samozrejme nemôže chýbať široký výber vybavenia pre via ferraty, ktoré sú v tejto krajine veľmi populárne. Preto katalóg Climbing Technology obsahuje rôzne výstuhy, postroje a prilby, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie a bezpečnosť pri pohybe na via ferratách. Modely pre začiatočníkov aj pokročilejších užívateľov umožnia výlet na via ferratách akejkoľvek náročnosti. Dostupné vybavenie dopĺňajú najjednoduchšie modely určené na intenzívne používanie v lanových parkoch. Odolné a intuitívne postroje a prilby sú ideálne na zábavu na týchto typoch zariadení.