top

Helikon-Tex

Helikon-Tex je outdoorové, bushcraftové a survivalové oblečenie a vybavenie, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Sortiment zahŕňa výrobky, ktoré sú ideálne na treking a mnohé ďalšie výzvy na prežitie v prírode. Pozrite si silné a spoľahlivé výrobky Helikon-Tex!
View as Grid List

273 Produkty

 1. Taktický batoh Helikon-Tex Summit

  Zoznam prianí

 2. Ručný mlynček na kávu Helikon-Tex Camp

  Zoznam prianí

 3. Turistické nohavice Helikon-Tex Woodsman

  Zoznam prianí

 4. Nohavice Helikon-Tex Woodsman - black

  Zoznam prianí

 5. Sieťka proti komárom Helikon-Tex Poliester Mesh

  Zoznam prianí

 6. Turistický hrnček Helikon-Tex Camp Cup

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

273 Produkty

Vymazať

Helikon-Tex je značka pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé výrobky

Ak potrebujete robustné oblečenie alebo odolné vybavenie, ktoré vás nesklame pri mnohých dobrodružstvách v prírode, ste na správnom mieste. Široká ponuka značky Helikon-Tex zahŕňa oblečenie a vybavenie pre bushcraft, prežitie, treking a strelecké športy Najkvalitnejšie materiály použité pri výrobe sa vyznačujú veľmi vysokou odolnosťou, ktorá sa prejavuje vo vysokej spoľahlivosti výrobku. Je to jednoducho zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť za každých podmienok. Výrobky Helikon-Tex zahŕňajú vybavenie a oblečenie do najnáročnejšieho počasia a terénu, ako aj modely, ktoré možno úspešne použiť na cestovanie alebo aj na každodenné použitie. Nech si vyberiete akýkoľvek výrobok, môžete si byť istí vysokou odolnosťou a funkčnosťou. Spoločnosť Helikon-Tex reaguje na potreby svojich zákazníkov ponukou niekoľkých produktových radov, takže nájsť ten správny výrobok nie je nikdy ťažké. Každá kolekcia je zameraná na trochu iné požiadavky.

Široký sortiment poľskej značky

Helikon-Tex Bushcraft sú výrobky špeciálne pripravené pre outdoorových nadšencov. Nájdete medzi nimi vybavenie potrebné na prípravu tábora v lese alebo prípravu jedla v teréne. Príslušenstvo na prežitie vám pomôže založiť oheň v akýchkoľvek podmienkach a kompasy vás nenechajú zablúdiť. Perfektným doplnkom kolekcie je silné bushcraftové oblečenie, ktoré si dobre poradí s nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Na druhej strane produktový rad Helikon-Tex Medical zahŕňa rôzne lekárničky. Tie sú nevyhnutnou súčasťou takmer každej outdoorovej aktivity. Medzi výrobkami poľského výrobcu nájdete kompaktné lekárničky, ktoré sa zmestia do batohu, aj také, ktoré sa dajú pripnúť zvonka. Puzdrá, ktoré sú prispôsobené systémom popruhov, sú ideálne pre taktické batohy. To všetko znamená, že tu nájdete ten správny model, či už potrebujete základnú sadu pomôcok, alebo sa špecializujete na prvú pomoc. Ďalšou kolekciou je Helikon-Tex Morale Ide o malé doplnky oblečenia, ako sú tričká, bejzbalové čiapky alebo malé nášivky. Čokoľvek, čím denne vyjadríte svoju vášeň pre prírodu. O niečo rozsiahlejšia je ponuka Helikon-Tex Outback Tu nájdete outdoorové vybavenie a oblečenie pre nadšencov, ktorí chcú stráviť niekoľko dní v prírode. Skvelé bundy a nohavice odolné voči poveternostným vplyvom vám umožnia túru za akýchkoľvek podmienok. Funkčné trekingové a turistické batohy vám uľahčia prepravu všetkého vybavenia.

Milovníci vojenskej techniky tu nájdu výrobky zo série Helikon-Tex Patrol, ako aj Surplus V ponuke sú uniformy a iné odevy v maskáčoch, vojenská obuv a poľné vybavenie. Všetky sa vyznačujú veľmi vysokou odolnosťou a ľahko splynú s prírodným prostredím. Pre milovníkov vojenskej techniky, ktorí svoje záujmy berú športovejšie, je pripravená kolekcia Helikon-Tex Range Obsahuje oblečenie a vybavenie potrebné na fotografovanie. Špeciálne kryty a tašky umožnia jednoduchú prepravu zariadenia a rýchly prístup ku všetkým potrebným položkám. Najnovšia kolekcia poľského výrobcu Helikon-Tex - Urban sa zameriava na oblečenie a vybavenie používané na dennej báze. Nájdeme tu oblečenie inšpirované taktickými modelmi, a to nielen z hľadiska vzhľadu, ale aj funkčnosti. Toto je najviac "civilná" časť ponuky tohto výrobcu. Dôležité je, že modely z rôznych kolekcií sa dajú navzájom úspešne kombinovať, čím vznikajú úplne nové súpravy oblečenia. Všetkým produktom dominujú odtiene ako čierna, hnedá, zelená a tiež kamufláž, vďaka čomu si spomedzi nich ľahko vyberiete tie najzaujímavejšie produkty.

História značky Helikon-Tex

Tento poľský výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia bol založený už v roku 1983. Spočiatku spoločnosť obchodovala najmä s prebytočným vojenským vybavením. Deväťdesiate roky však priniesli veľké zmeny a v roku 1995 začala značka Helikon-Tex vlastnú výrobu Tento krok umožnil značke lepšie sa prispôsobiť požiadavkám zákazníkov. Oddelenie výskumu a vývoja, ktoré vzniklo o niekoľko rokov neskôr, umožnilo spoločnosti zavádzať vlastné riešenia a návrhy, ako aj testovať úplne nové nápady. Vďaka neustálemu rozvoju a dôvere zákazníkov v roku 2013 značka spustila svoju pobočku v USA, na jednom z najnáročnejších trhov pre spoločnosti súvisiace so športovou streľbou a prežitím. O rok neskôr sa v Poľsku otvoril šijací závod značky, ktorý umožňuje pripravovať vybrané produktové línie s maximálnym dôrazom na detail. Dnes je spoločnosť Helikon-Tex jedným z popredných výrobcov taktického a outdoorového vybavenia na svete a jej logo je známe ďaleko za hranicami našej krajiny. Výrobky tejto značky sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto hľadá maximálnu spoľahlivosť za všetkých podmienok.

Široký výber taktického a outdoorového oblečenia

Ako sme už spomenuli, oblečenie poľskej značky sa vyznačuje výnimočnou odolnosťou a funkčnosťou. Preto sú veľmi obľúbené medzi nadšencami prežitia, bushcraftu alebo trekingu. Všade tam, kde sa musíme spoľahnúť sami na seba, sa osvedčí Oblečenie Helikon-Tex Okrem iného sú veľmi obľúbené silné nohavice a šortky pripravené na leto. Vďaka dodatočnému vystuženiu na strategických miestach, veľkému počtu vreciek a odolným materiálom sú tieto modely ideálne do náročného terénu. Klasické trekingové košele sú kombináciou moderných materiálov a tradičného štýlu. Sú to vysoko funkčné riešenia pre všetkých milovníkov outdoorových aktivít. Značku Helikon-Tex dopĺňajú bundy, mikiny a softshellové bundy. Široká ponuka modelov je určená na celoročné používanie bez ohľadu na počasie.

Outdoor, survival a bushcraft vybavenie od Helikon-Tex

Keďže značka vychádza z vojenskej tradície, má veľké skúsenosti s navrhovaním a realizáciou extrémne odolného vybavenia, ktoré musí fungovať bez ohľadu na poveternostné podmienky a terén, v ktorom sa nachádzame. Sortiment značky Helikon-Tex je v tomto smere veľmi rozsiahly. Najobľúbenejšie sú určite tašky, batohy a bedrové pásy, v ktorých môžete pohodlne prepravovať svoje vybavenie na každú expedíciu. Medzi batohmi Helikon-Tex je veľmi silne rozvinutá línia survival-military. Mnohé taktické modely sú kompatibilné s univerzálnymi systémami pripevnenia vreciek vrátane MOLLE/PALS. Široká ponuka príslušenstva pre toto riešenie vám umožní prispôsobiť si batoh vlastným požiadavkám. V mnohých modeloch sa používa jeden z najpevnejších materiálov dostupných na trhu - Cordura® Tieto veľmi pevné tašky sú ideálne na expedície na dlhé vzdialenosti. Značka Helikon-Tex ponúka aj veľké množstvo bushcraft vybavenia Reťaze, potreby na prežitie, paracordy a mnohé ďalšie produkty umožnia všetkým milovníkom kempovania v teréne dokonale sa zorientovať bez ohľadu na podmienky.

Pozrite si širokú ponuku produktov Helikon-Tex online na 8a.sk!

Poskytujeme široký výber výrobkov poľskej značky pre všetkých outdoorových nadšencov. Medzi nimi prevažuje oblečenie a vybavenie pre bushcraft, prežitie a trekking Mnohé modely dokonale vyhovujú vkusu ľudí, ktorí uprednostňujú vojenský štýl aj funkčnosť Vo výrobkoch Helikon-Tex sú tieto dve vlastnosti rovnako dôležité, čo je rozhodujúce pri riešení rôznych výziev v teréne. Okrem odolných modelov, pri ktorých je najdôležitejšia odolnosť, ponúkame širokú škálu produktov v mestskej kategórii, ktoré sú úspešné aj pri každodennom používaní, na cestách a na turistických výletoch. Helikon-Tex je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí nemusia mať radi okázalé, športové štýly, ale hľadajú funkčné oblečenie a vybavenie, ktoré sa osvedčí na rôznych cestách.