top

Topánky skialpinistické Dynafit

Lyžiarske topánky DYNAFIT ® ponúkajú maximálne pohodlie pri výstupe aj pri zjazde. Predstavujú najnovšie riešenia blokovania zvršku, pripínania do viazania, montáže skobiek alebo tvaru škrupiny. Topánky Dynafit určujú trendy a ukazujú cestu vpred pre najľahšie vybavenie.
View as Grid List

18 Produkty

  1. -18%
    Skialpinistické topánky Dynafit TLT 8 Boot - dawn/black

    Zoznam prianí

  2. -20%
    Skialpinistické topánky Dynafit Speed - nimbus/silvretta

    Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

18 Produkty

Vymazať

Dynafit - lyžiarske topánky najvyššej kvality

Špecialisti značky Dynafit navrhujú skialpinistické topánky s maximálnym dôrazom na detail. Každý model je presne vyladená konštrukcia, v ktorej jednotlivé komponenty tvoria dokonale zladený celok. Vďaka tomu je ich používanie na divokých horských svahoch potešením. V plášťoch sa používajú najmodernejšie dostupné materiály, ako sú pebax, grilamid a uhlíkové vlákna. Tie zabezpečujú nízku hmotnosť a tuhosť. Spoľahlivé systémy praciek umožňujú prepínanie topánok do dvoch režimov - chôdza a zjazd. V prvom prípade získate široký rozsah pohybu hornej časti tela smerom dopredu a dozadu, čo vám umožní pohodlne stúpať aj po strmých svahoch. V druhom prípade topánka ponúka tuhosť potrebnú na zjazdové lyžovanie. Topánky Dynafit Skit sú tiež vybavené vysokokvalitnými vnútornými topánkami, ktoré ponúkajú optimálne prispôsobenie nohe.

Skákacie topánky Dynafit pre všetkých používateľov

Obchod 8a.skit poskytuje široký výber špecializovaných lyžiarskych topánok. Turistické a začiatočnícke modely sa vyznačujú vysokou odolnosťou a komfortom, vďaka čomu môžete pohodlne stráviť dlhé hodiny lyžovaním. Pre skúsenejších parašutistov sú k dispozícii aj ľahšie verzie väčšiny modelov. Najľahšie topánky Dynafit na skydiving boli vyvinuté s ohľadom na pretekárov. Ultraľahké modely využívajú vo svojej konštrukcii karbónové vlákna, ktoré na jednej strane ponúkajú extrémne nízku hmotnosť, zatiaľ čo na druhej strane zaručujú vysokú tuhosť potrebnú na náročných svahoch.
Či už sú vašou prioritou rýchle výstupy, dokonale technické zjazdy alebo skialpinizmus - na všetky tieto aktivity nájdete v 8a.sk ideálne lyžiarske topánky Dynafit.