top

Columbia bundy dámske

Dámske bundy Columbia sú kombináciou dobre padnúcich strihov a najmodernejších materiálov a technológií. Vďaka tomu bundy poskytujú maximálne pohodlie vo všetkých ročných obdobiach.
View as Grid List

147 Produkty

Page
na stránku
View as Grid List

147 Produkty

Vymazať

Columbia - dámske bundy na každú príležitosť

Americká značka je jedným z najväčších výrobcov outdoorového oblečenia a obuvi na svete. Preto je ponuka dámskych turistických búnd taká široká. Patria sem nielen klasické bundy do dažďa alebo zateplené modely z páperia, ale aj softhshellové bundy, fleecové bundy a zateplené kabáty. Dámske bundy Columbia určite vynikajú strihmi, ktoré sú dokonale prispôsobené ženskej postave, a vhodne zvolenými farbami. Okrem toho sú tieto bundy vynikajúco vyvinuté modely, ktoré využívajú najnovšie dostupné materiály a technológie. Vďaka tejto kombinácii sú dámske bundy Columbia nielen dokonalé z hľadiska vzhľadu, ale aj vynikajúce z hľadiska výkonu. Medzi dostupnými modelmi si každá outdoorová nadšenkyňa nájde ten, ktorý dokonale vyhovuje jej potrebám.

Columbia - dámske bundy do dažďa

Bundy odolné proti dažďu, často označované aj ako membránové bundy, poskytujú určitú ochranu proti vode. Americký výrobca v nich používa dva typy membrán. Klasikou je membrána Omni-Tech, ktorá sa používa vo väčšine turistických a tiež zimných modelov. Povlak vložený medzi vonkajšiu tkaninu a podšívku účinne odoláva kvapkám vody a zároveň umožňuje vytláčanie molekúl vodnej pary von. To je základom výkonu každého outdoorového odevu a pomáha udržať správne podmienky vo vnútri bundy aj počas námahy. Druhou membránou, ktorú tento výrobca používa, je OutDry. Ide o moderné riešenie, pri ktorom sa membrána aplikuje na vonkajší povrch plášťa. Táto inovatívna technológia si rýchlo získava popularitu medzi viacerými nadšenkyňami outdoorových aktivít.

Dámske páperové bundy Columbia

Značka Columbia je nepochybne najznámejšia vďaka svojim páperovým bundám. Jej návrhári sa vyznajú v zimnom oblečení ako málokto iný. Veľký výber modelov umožnil značnú rozmanitosť strihov. Okrem klasických turistických búnd sú v ponuke aj kratšie bundy s priliehavým strihom alebo dlhé páperové kabáty, ktoré sú ideálne na pokojnejšie prechádzky alebo v prípade zimy v meste. Mnohé z nich sú vyplnené prírodným páperím, ktoré má pozoruhodné tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň je veľmi ľahké. K dispozícii sú samozrejme aj dámske bundy Columbia, ktoré používajú syntetickú izoláciu. Často ide o modely určené na intenzívnejšie aktivity, ako je napríklad intenzívna turistika alebo beh. Medzi zateplené modely patria aj dámske lyžiarske bundy. Sú vybavené všetkými potrebnými vecami na zjazdovku a budú nepostrádateľným doplnkom výbavy každej nadšenkyne lyžovania.

Columbia ponúka aj dámske fleecové a softshellové bundy

Ke klasickým zimným bundám a bundám do dažďa ponúka Columbia vo svojom sortimente aj fleecové a softshellové bundy. Tieto o niečo ľahšie modely sú ideálne do lepších poveternostných podmienok. Ponúkajú bezkonkurenčné pohodlie a úplnú voľnosť pohybu a sú skvelou voľbou na leto a prechodné obdobia.

Ženské bundy Columbia na 8a.sk

Dámske bundy Columbia uspokoja všetkých outdoorových nadšencov. Sú skvelým doplnkom každého súboru oblečenia. Či už lyžujete, prechádzate horskými chodníkmi v lejaku alebo potrebujete teplý kabát na zimné prechádzky, dámske bundy Columbia sú tou správnou voľbou. Kvalitné spracovanie a moderné materiály zaručujú maximálnu funkčnosť na mnohých cestách.