top

Arcteryx

Arcteryx je kanadský výrobca, ktorého sortiment zahŕňa technické oblečenie, lezecké vybavenie, obuv a horské batohy. Produkty Arcteryx sú kombináciou moderných riešení a vysokej funkčnosti.
View as Grid List

132 Produkty

 1. -25%
  Bunda pánska Arcteryx Nuclei Hoody - dark sprint

  Zoznam prianí

 2. -30%
  Dámsky kabát Arcteryx Solano Coat - expanse

  Zoznam prianí

 3. -30%
  Trailové topánky Arcteryx Norvan SL 3 - cosmic cyan/black

  Zoznam prianí

 4. -25%
  Pánske nohavice Arcteryx Levon Pant - serene

  Zoznam prianí

 5. -30%
  Bežecké kraťasy Arcteryx Norvan Short 9 in - serene

  Zoznam prianí

 6. -30%
  Vesta Arcteryx Proton Vest - solace

  Zoznam prianí

 7. -30%
  Pánska vesta Arcteryx Proton Vest - black/black

  Zoznam prianí

 8. -28%
  Trekingové topánky Arcteryx Acrux TR GTX - black/black

  Zoznam prianí

 9. -26%
  Bunda do hôr dámska Arcteryx Beta AR Jacket - fika

  Zoznam prianí

 10. -24%
  Zateplená bunda dámska Arcteryx Atom Jacket - solace

  Zoznam prianí

 11. -35%
  Lezecké nohavice Arcteryx Konseal Pant - jungle

  Zoznam prianí

 12. -30%
  Kraťasy pánske Arcteryx Norvan Short 7 in - serene

  Zoznam prianí

 13. -30%
  Bunda pánska Arcteryx Atom LT Hoody - solace

  Zoznam prianí

 14. -31%
  Zateplená bunda Arcteryx Atom SL Hoody - sprint

  Zoznam prianí

 15. -31%
  Páperová bunda Arcteryx Cerium Hoody - serene/solace

  Zoznam prianí

 16. -24%
  Nepremokavé nohavice Arcteryx Beta Pant - forage

  Zoznam prianí

 17. -30%
  Softshellové nohavice Arcteryx Gamma LT Pant - serene

  Zoznam prianí

 18. -25%
  Membránové nohavice Arcteryx Beta AR Pant - black/black

  Zoznam prianí

 19. -31%
  Bunda dámska Arcteryx Atom LT Hoody - serene

  Zoznam prianí

 20. -30%
  Dámska vesta Arcteryx Atom LT Vest - black/black

  Zoznam prianí

 21. -30%
  Mikina dámska Arcteryx Kyanite Hoody - serene

  Zoznam prianí

 22. -35%
  Bežecká mikina Arcteryx Taema Hoody - sprint heather

  Zoznam prianí

 23. -30%
  Športová podprsenka Arcteryx Essent Bra - solasta

  Zoznam prianí

 24. -30%
  Šiltovka Arcteryx Bird Trucker Curved - jungle

  Zoznam prianí

 25. -30%
  Turistický batoh Arcteryx Mantis 26 Backpack - fika

  Zoznam prianí

 26. -31%
  Mikina s kapucňou Arcteryx Delta Hybrid Hoody - serene

  Zoznam prianí

 27. -30%
  GORE-TEX nohavice Arcteryx Alpha Pant - black

  Zoznam prianí

 28. -30%
  Dámske GORE TEX nohavice Arcteryx Alpha Pant - black

  Zoznam prianí

 29. -30%
  Lezecké nohavice Arcteryx Konseal LT Pant - forage

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

132 Produkty

Vymazať

Kolekcie Arcteryx sú oblečenie, obuv a horské vybavenie vytvorené podľa potrieb používateľa

Značka Arcteryx, ktorá bola vytvorená s ohľadom na horolezcov, sa postupom času vyvíjala a teraz ponúka oblečenie a horolezeckú a turistickú výbavu, ktorá spĺňa potreby všetkých milovníkov horských výziev. Najlepším dôkazom toho sú nohavice a Bundy Arcteryx GORE-TEX®, ultraľahké páperové bundy alebo technické strečové blúzy. Všetky výrobky sú určené na použitie v najnáročnejších poveternostných podmienkach, ako aj v náročnom horskom teréne. Dobre sa osvedčia nielen na najťažších horolezeckých trasách, ale aj počas trekingu alebo náročnejších horských výletov. Aby sme vám uľahčili výber konkrétnych modelov, boli zoskupené do kolekcií, ktoré zahŕňajú odevy určené na konkrétne horské aktivity.

Medzi najznámejšie modely produktov určite patria bundy Arcteryx Alpha, ktoré sú určené pre horolezcov a horolezkyne. Nemenej obľúbené sú aj odevy Beta, ktoré sa vyrábajú na univerzálnejšie použitie na horských chodníkoch. Veľmi žiadané sú aj softshellové bundy z kolekcie Gamma alebo termoprádlo Phase Množstvo možností znamená, že každý používateľ si nájde model optimálne prispôsobený svojim potrebám.

Horské oblečenie, topánky a vybavenie dokonale prispôsobené na túto aktivitu

Kanadský výrobca sa snaží zabezpečiť, aby bol každý výrobok vyrobený s ohľadom na konkrétnu činnosť. Na uľahčenie výberu optimálnej výstroje bolo použité rozdelenie do niekoľkých kolekcií, ktoré dokonale zoskupujú oblečenie, vybavenie a obuv s podobným účelom. ARCTERYX ESSENTIALS je základná kolekcia značky Arcteryx. Zahŕňa všestranné výrobky, ktoré sa dobre osvedčujú pri širokej škále činností. Oblečenie je vyrobené z prvotriednych materiálov a poskytuje veľmi vysoké výkonnostné vlastnosti. Vďaka prispôsobenému strihu ponúka pohodlie a vysokú ergonómiu pri pohybe v náročnom teréne. ARCTERYX SKIING AND SNOWBOARDING je kolekcia úzko spojená so zimnými športmi. Chystáte sa do hôr na lyžovanie, splitboarding alebo snowboarding? Tieto odevy Arcteryx boli vyvinuté špeciálne pre vás. Jednotlivé modely sú ideálne na vrstvenie, ponúkajú optimálne tepelné podmienky a úplnú ochranu pred nepriazňou počasia. Okrem toho neobmedzujú pohyb počas dynamických jázd na strmých svahoch.

Nasledujúce kolekcie značky už majú špecializovaný účel. ARCTERYX ALPINISM AND CLIMBING je vysoko technická kolekcia značky Arcteryx, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na lezenie. Či už sa chystáte na skaly, alebo plánujete zdolávať nové trasy vo vysokých horách, oblečenie z tohto radu vás skvele ochráni pred nepriaznivým počasím. ARCTERYX HIKING AND TREKKING je kolekcia značky Arcteryx, ktorá bola vytvorená špeciálne pre treking a horolezectvo. Odevy, ktoré k nej patria, sa vyznačujú vysokou odolnosťou a vynikajúcimi výkonnostnými vlastnosťami. Špeciálne vybrané materiály sa vyznačujú rýchloschnúcimi vlastnosťami, výborne odvádzajú vlhkosť a rýchlo nepreberajú pachy. Všetky tieto funkcie sú mimoriadne užitočné pri zdolávaní viackilometrových expedícií.

Značka Arcteryx má aj kolekciu určenú pre horských bežcov ARCTERYX TRAIL RUNNING Ide o ultraľahké oblečenie, ktoré výborne odvádza vlhkosť a umožňuje udržať optimálnu úroveň termoregulácie počas maximálnej námahy. Extrémne ľahké výrobky poskytujú maximálnu voľnosť pohybu pri rýchlom prekonávaní trás. Zároveň poskytujú vynikajúcu ochranu pred nepriaznivým počasím.

Moderné technologické riešenia na každodenné nosenie

Značka Arcteryx zaznamenala dopyt po svojom oblečení aj medzi používateľmi, ktorí výrobky tejto značky používajú na dennej báze. Preto sa rozhodla vytvoriť niekoľko kolekcií, ktoré spájajú špičkovú kvalitu spracovania, moderné materiály a technológie a minimalistický dizajn, ktorým je značka známa. Ak máte záujem aj o takéto výrobky, oplatí sa pozrieť na výrobky v kolekciách ARCTERYX 24, VEILANCE a SYSTEM A V našom obchode nájdete letné a zimné oblečenie na každodenné nosenie. Od vzdušných bavlnených tričiek s módnymi potlačami až po kabáty s krásnym strihom doplnené napríklad o najnovšie riešenia GORE-TEX®.

Presné pomenovanie jednotlivých modelov Arcteryx

Väčšina modelov búnd, nohavíc alebo mikín Arcteryx má v názve modelu záhadne znejúce skratky, napríklad SV, AR, SL. Keď ich však rozlúštite, zistíte, že sú to mimoriadne užitočné informácie o danom výrobku. Táto kategorizácia sérií vám na prvý pohľad napovie, či máte do činenia s ultraľahkou bundou alebo veľmi robustným modelom určeným na horolezectvo.

SV: Severe Weather - najťažšie poveternostné podmienky - výrobky Arcteryx vyrobené z najodolnejších materiálov, ideálne na intenzívne používanie. Výrobky SV sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najťažšie horské výzvy. Ak potrebujete najsilnejšiu dostupnú ochranu v exteriéri, oblečenie z tohto radu bude vašou najlepšou voľbou. AR: All Round - touto skratkou sa označujú modely Arcteryx s najväčšou všestrannosťou. Často sa používajú na horolezectvo, treking a lyžovanie. Dokonale kombinujú pohodlie a úplnú ochranu pred nepriaznivým počasím. Oblečenie AR je optimálnou voľbou pre tých, ktorí sa venujú rôznym horským aktivitám.

Môžeme nájsť aj ľahšie odevy s nasledujúcimi doplnkami: LT: Ľahký - vyrobený z pevných materiálov, ktoré budú dobre fungovať v skalách, ale bez zbytočných doplnkov. Bundy sa vyznačujú menším počtom vreciek alebo otvorov, čo umožnilo výrazne znížiť ich hmotnosť. Výrobky s príponou LT sú optimálnou voľbou, ak potrebujete odľahčiť náklad, ale vyžadujete spoľahlivosť v horských podmienkach. FL: Fast & Light - v tomto prípade bola nízka hmotnosť prioritou pri navrhovaní a výrobe produktov Arcteryx. Ide o oblečenie a obuv na rýchly trailový beh v premenlivých poveternostných podmienkach. Mnohé z bežiacich modelov budú mať len príponu FL. SL: Superlight - najľahšie oblečenie v ponuke značky. Extrémne tenké materiály vytvorené pomocou najnovších technológií znižujú hmotnosť a objem odevu pri balení. V tomto prípade je hmotnosť radu SL prvoradá a jej zníženie je niekedy na úkor pevnosti a odolnosti, ktorá je nižšia v porovnaní s veľmi silnými modelmi z ťažších kolekcií.

Obuv a príslušenstvo Arcteryx je vysokokvalitné horské vybavenie

Dokonalým doplnkom výbavy horolezcov a turistov sú Arcteryx prístupová obuv, batohy, čiapky a mnoho ďalších doplnkov, pripravených s rovnakou starostlivosťou ako prvotriedne oblečenie. Vďaka bohatým skúsenostiam dizajnérov a ich inovatívnemu prístupu k mnohým otázkam sú výrobky značky často veľmi inovatívne a prinášajú do sveta outdooru úplne nové technické a technologické riešenia. Bunda Arcteryx, topánky, batoh - všetko, čo potrebujete v horách od tohto špecializovaného výrobcu, nájdete v online obchode 8a.co.uk!