top

Lyže Majesty

Lyže od poľskej značky Majesty sa veľmi dobre osvedčili pri rôznych horských aktivitách. Začiatočníci aj skúsení používatelia nájdu v širokej ponuke varianty presne podľa svojich predstáv.
View as Grid List

14 Produkty

 1. -34%
  Dámske skialpové lyže Majesty Adventure GT

  Zoznam prianí

 2. -16%
  Skialpinistické lyže Majesty Adventure GT Ti

  Zoznam prianí

 3. -8%
  Skialpinistické lyže Majesty Superpatrol Carbon

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Skialpinistické lyže Majesty Vandal

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Dámske skialpové lyže Majesty Vestal

  Zoznam prianí

 6. -9%
  Freestyle lyže Majesty Vesper
  Freestyle lyže Majesty Vesper
  603,99 € 669,99 €

  Zoznam prianí

 7. -8%
  Skialpinistické lyže Majesty Supernova Carbon

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Skialpinistické lyže Majesty Superpatrol

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Skialpinistické lyže Majesty Superscout

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Skialpinistické lyže Majesty Superwolf

  Zoznam prianí

 11. -8%
  Backcountry lyže Majesty Superwolf Carbon

  Zoznam prianí

 12. -30%
  Skialpinistické lyže Majesty Adventure GT

  Zoznam prianí

 13. -20%
  Skialpinistické lyže Majesty Adventure

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

Vymazať

Kvalitné lyže Majesty

Lyže značky Majesty sa dobre osvedčia na mnohých horských svahoch. Vďaka rôznym vlastnostiam sú jednotlivé modely vhodné pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. Najširšie lyže sú ideálne na hlboký prašan a divoké zjazdy v prašane. Sú ideálnou voľbou pre všetkých nadšencov freeridu. Ľahšie, stredne široké modely sú preferovanou voľbou nadšencov skialpinizmu. Ľahké lyže Majesty umožňujú výstupy na tesnenie aj zjazdy po panenskom svahu. Obchod 8a.sk ponúka širokú škálu modelov za veľmi atraktívne ceny. Ak vás zaujala kvalita výrobkov Majesty pre vaše lyže, hodia sa aj brejle V horských podmienkach vás nesklame ani jedno, ani druhé.

Lyže značky Majesty navrhli nadšenci

Značka sa zrodila z čistej vášne pre hory a rovnako tak aj produkty, ktoré ponúka. Séria čoraz modernejších modelov umožňuje výrobcovi konkurovať oveľa známejším značkám. Konštruktéri sa vo svojich návrhoch spoliehajú predovšetkým na drevené jadrá, ktoré poskytujú lyžiam vysokú odolnosť a vynikajúce zjazdové vlastnosti. Použitie prírodného dreva tiež zvyšuje životnosť lyží. Najpokročilejšie modely využívajú aj uhlíkové prvky. Uhlíkové vlákno sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou a umožňuje dosiahnuť vysokú tuhosť. Lyže Majesty sú k dispozícii pre milovníkov zjazdoviek aj mimo nich. Okrem toho si môžete vybrať model, ktorý dokonale zodpovedá vašim schopnostiam. Lyže pre začiatočníkov sú ľahšie ovládateľné a šetrnejšie, takže sa na nich môžete začať učiť lyžovať. Lyže pre pokročilých lyžiarov umožňujú vyvinúť vysokú rýchlosť aj skoky.

Shop 8a.sk ponúka široký výber lyží

Lyže Majesty sú ideálne na početné výlety na zasnežené svahy. Okrem technických vlastností a pôžitku z lyžovania sa lyže tejto značky vyznačujú aj jedinečným dizajnom. Náš obchod ponúka aj všetky ostatné prvky potrebné na začiatok vášho skitouringového dobrodružstva. Na doplnenie súpravy sú potrebné skitouringové topánky a viazanie, stúpacie lyže, lyžiarske palice, lyžiarske okuliare, prilba, rukavice a oblečenie na izoláciu a voľnosť pohybu. To všetko a ešte oveľa viac nájdete v online skitouringovom obchode 8a.sk.