top

Bežecké príslušenstvo

Bežecké doplnky by nemali len dopĺňať športové oblečenie, ale mali by byť jeho neoddeliteľnou súčasťou. Technické tričko, funkčné nohavice a pohodlné topánky nestačia. Nevyhnutná je aj ďalšia bežecká výbava, ako je opasok, fľaša, batoh, čelovka, šliapacie podložky a mnoho ďalšieho.
View as Grid List

260 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Bežecký opasok Rab Veil 1 - gargoyle/graphene

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Opasok na beh The North Face Run Belt - orange/white

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Bežecký opasok The North Face Run Belt - tnf black

  Zoznam prianí

 4. -15%
  Opasok na beh Ultimate Direction Access 600 - onyx

  Zoznam prianí

 5. -15%
  Turistická fľaša HydraPak Skyflask Speed 300ml - clear

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Softflask HydraPak Softflask 250ml - malibu blue

  Zoznam prianí

 7. -15%
  Turistická fľaša HydraPak Skyflask IT 500ml - clear

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Uzáver fľaše Hydrapak Watergate - blue

  Zoznam prianí

 9. -20%
  Softflask HydraPak Softflask 150ml - malibu blue

  Zoznam prianí

View as Grid List

260 Produkty

na stránku
Vymazať

Aké je najlepšie príslušenstvo pre bežcov?

Termín bežecké príslušenstvo je veľmi široký. Bežecká výbava nie je len o batohoch, opaskoch, čelovkách, okuliaroch alebo paliciach. V závislosti od toho, aký druh tohto krásneho športu praktizujete, môžete potrebovať rôzne bežecké príslušenstvo Určite sa každému nadšencovi behu bude hodiť mať miesto, kde si môže zbaliť drobnosti, ktoré sa oplatí mať stále pri sebe. Ak týchto predmetov nie je veľa, zmestia sa do bežeckého pásu Na dlhšie vzdialenosti môžu byť potrebné ďalšie predmety, väčšia fľaša a ďalšia vrstva oblečenia. Vtedy sa hodí bežecký batoh Tento typ modelu ponúka mnoho výrobcov. Ich spoločným znakom býva ergonomický dizajn so zaoblenými tvarmi, pohodlné nosné systémy, pohodlné ramenné popruhy a kompatibilita s hydratačnými systémami.

Príslušenstvo na behanie v náročnejších podmienkach

Typy behu sa líšia. Medzi milovníkmi tohto športu sú tí, ktorí zdolávajú mestské ulice miernym tempom, ale aj šprintéri, ktorí venujú mnoho hodín tréningu na maratón. Bežecký výstroj preto môže byť určený pre jedného a nemusí dobre fungovať pre ostatných. Cennou podporou pri zdolávaní náročnejšieho terénu bude nepochybne bežecká obuv Budú dobre fungovať v rôznych častiach roka a oceníte ich, keď náhle stratíte rovnováhu. Po bežeckom príslušenstve, ako sú mačky, by mali siahnuť tí, ktorí dynamicky zdolávajú zasnežené horské chodníky a divočinu. Na zľadovatenom teréne poskytnú mačky väčšiu stabilitu a postarajú sa o vašu bezpečnosť. Ak sa rozhodnete trénovať aj v zimných podmienkach, bežecká obuv zabráni tomu, aby sa do topánok dostali kamene a vlhkosť. Nevzdávate sa behu po zotmení? Siahnite po čelovke. Tento kompaktný prístroj výborne zvyšuje vašu viditeľnosť pri slabom osvetlení.

Vhodne zvolené bežecké vybavenie zvýši účinnosť vášho tréningu

Môže sa zdať, že na behanie stačí pohodlná obuv, tričko a nohavice. Samozrejme, je možné vynechať bežecké príslušenstvo a vydať sa na cestu bez ďalších predmetov, ale účinnosť takejto činnosti bude oveľa nižšia. Je ľahké si predstaviť, že komfort prekonania vzdialenosti sa zvýši, ak nebude potrebné zastaviť na hydratáciu alebo spomaliť kvôli nedostatočnej viditeľnosti. Vhodné bežecké príslušenstvo môže v tomto ohľade znamenať veľký rozdiel. Okrem toho môžete získať aj ďalšie výhody. Existujú bežecké doplnky, ktoré vám pomôžu sledovať váš výkon, monitorovať, ako vaše telo funguje, a kontrolovať úroveň vášho pokroku. Bežecké hodinky majú často takéto funkcie. Keď sa zotmie, čelovka vám pomôže pokračovať v tréningu a slnečné okuliare vám pomôžu udržať tempo pri jasnom slnečnom svetle a znížia oslnenie slnkom.

Príslušenstvo na behanie od renomovaných značiek

Obchod 8a.sk ponúka bežecké vybavenie od mnohých výrobcov. Je zrejmé, že modely sa líšia technickými parametrami a vizuálnou stránkou, ale ďalším faktorom, ktorý je potrebné zohľadniť pri výbere pomôcok, je aj ich kvalita. Klamlivo podobné návrhy môžu mať podobné funkcie, ale používajú rôzne materiály. Značkové bežecké príslušenstvo je zárukou vysokej kvality a odolnosti Starostlivo vyvinuté modely, vyrobené s dôrazom na detail, poslúžia začiatočníkom aj profesionálnym bežcom v tých najnáročnejších podmienkach znova a znova.