top

Šatky a nákrčníky dámske

Dámske šály a komíny sú mimoriadne praktické doplnky, ktoré sa ukážu ako nepostrádateľné v zime aj v lete. Ponúkame šatky a komíny pre ženy od špičkových outdoorových značiek. Ponúkajú maximálne pohodlie a skvelý štýl.
View as Grid List

294 Produkty

 1. -20%
  Nákrčník Buff Rutger Neckwarmer - steel blue

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Nákrčník Buff Polar Neckwarmer - dark navy

  Zoznam prianí

 3. -19%
  Multifunkčná šatka Buff Polar - haera mauve

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

294 Produkty

Vymazať

Dámske šatky a komíny - praktické a štýlové

Potrebujete v zime spoľahlivú ochranu krku pred studeným vetrom? Páli vás slnko na krku počas letnej túry na chodníku? Na pomoc vám prídu dámske šatky a komíny pripravené na všetky ročné obdobia. Ide o mimoriadne funkčné modely, ktoré sú ideálne nielen do vonkajších podmienok, ale aj na každodenné použitie. Špičkové turistické a športové značky ponúkajú riešenia, ktoré dokonale kombinujú technické vlastnosti s pútavým dizajnom. Ide o dokonalú kombináciu pre všetky aktívne ženy, ktoré hľadajú všestranné riešenia. Dobre zvolené dámske šatky a komíny sú ideálne na lyžiarsky svah, na túru po chodníku aj pri každodenných povinnostiach. V obchode 8a.sk ponúkame len tie najlepšie horské značky, takže si môžete byť istí najvyššou kvalitou spracovania.

Ženská šatka alebo komín - ktorá voľba je lepšia?

Aj keď majú dámske šatky a komíny veľa spoločných znakov, spôsob ich používania a ich využitie môže byť veľmi odlišné. V prípade komínov poskytujú len ochranu krku pred chladom, Zvyčajne ide o hrubšie modely určené na zimu alebo prechodné ročné obdobia. Sú skvelou voľbou, ak hľadáte alternatívu ku klasickej šatke, ktorá je pohodlnejšia na nosenie. Dámske šatky sú oveľa všestrannejšie. Funguje dobre okolo krku aj na hlave, ako čelenka, čiapka alebo dokonca balaklava. Väčšia dĺžka umožňuje správne zrolovanie popruhu. Medzi rozmanitými modelmi sú tie najtenšie, ktoré budete nosiť v lete, aj tie hrubšie na chladnejšie ročné obdobia. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, dámske šatky a komíny vám poskytnú optimálny výkon pri mnohých outdoorových aktivitách.

Pozrite si dámske šály a šatky na 8a.sk

Ponúkame široký výber šálov a šatiek pre aktívne ženy, ktoré potrebujú účinnú ochranu krku a hlavy pred chladom alebo teplom. Rôzne štýly a farby jednotlivých modelov nám umožnia dokonale ich zladiť s našou sadou oblečenia. Či už sa chystáme na horskú túru, lyžovačku, bežecký tréning alebo vyrážame v chladnejšom období do mesta, správne zvolené dámske šály a komíny nám poskytnú tepelný komfort a pohodlie.