top

Hojdacie siete cyklistické

Hojdacie siete na bicykel sú ľahké modely, ktoré sú skvelé na expedície. Minimalistické rozmery pri balení robia z hojdacích sietí na bicykel skvelú alternatívu k stanom.
View as Grid List

17 Produkty

 1. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - midnight sky

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - midnight sky

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - burgundy ron

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Draka - golden brown

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - burgundy ron

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - golden brown

  Zoznam prianí

 7. -30%
  Sieťka proti komárom Robens Trace Hammock Mosquito Net

  Zoznam prianí

 8. -30%
  Hojdacia sieť Robens Trace Hammock

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Sieťka proti komárom Lesovik Magla

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Hojdacia sieť s moskytiérou Lesovik Draka - olive green

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Hojdacia sieť Lesovik Duch - olive green

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

17 Produkty

Vymazať

Háčiky na bicykel - pre koho?

Hojdacia sieť ako miesto na spanie je skvelou alternatívou ku klasickým turistickým stanom. V kombinácii s nepremokavou plachtou môže poskytnúť pohodlné a predovšetkým poveternostným vplyvom odolné miesto na odpočinok po celodennej ceste. Hojdacie siete na bicykel si vyberajú všetci, ktorí sa snažia minimalizovať svoju batožinu. Sú veľmi obľúbené najmä medzi nadšencami bikepackingu, ktorí radšej používajú tašky, ktoré dobre sedia na bicykli, ako objemné brašne. Menší priestor pre vybavenie núti minimalizovať jeho rozmery. Hojdacie siete na bicykel však nie sú len nutkaním vybrať si ľahšie a menšie vybavenie. Hojdacia sieť ponúka v rozpore s tým, čo sa zdá, veľmi vysoký komfort spánku. Aby ste sa o tom presvedčili, stačí v ňom stráviť jednu noc. Väčšina ľudí sa z neho nebude chcieť vrátiť na karimatku rozloženú v malom stane.

Na čo treba myslieť pri výbere hojdacej siete na bicykel?

Hojdacia sieť na bicykel by mala byť predovšetkým ľahká. Preto sú najobľúbenejšou voľbou hojdacie siete pre 1 osobu vyrobené z veľmi tenkého, ale pevného nylonu. Pre milovníkov ultraľahkých sietí existujú aj špeciálne sieťované hojdacie siete na bicykel, ktoré môžu byť ešte ľahšie. Najlepšou voľbou budú vždy tie najjednoduchšie modely, ktoré sa zmestia do malých prepravných obalov. Do úvahy prichádza aj hojdacia sieť s moskytiérou, ktorá sa osvedčí najmä v oblastiach, kde je hmyz vážnym problémom. Určite nie sú vhodné rekreačné alebo kempingové modely pre hojdaciu sieť na bicykel. Sú vyrobené z hrubého a ťažkého plátna a často sú vybavené prídavnými vzperami. Takéto modely rozhodne nie sú vhodné na cyklistické výlety.

Široký výber hojdacích sietí na bicykle nájdete v predajni 8a.sk

V našej ponuke nájdete hojdacie siete na bicykel len od špičkových outdoorových značiek. Ich charakteristickými znakmi sú osvedčené konštrukčné riešenia a pevné, ale zároveň ľahké materiály. Široký výber farieb aj typov hojdacích sietí umožňuje každému milovníkovi výprav na dvoch kolesách nájsť si medzi nimi svoj vysnívaný model. Pri výbere hojdacej siete na bicykel sa oplatí pamätať aj na vhodnú plachtu, ktorá nás ochráni nielen pred lejakom, ale aj pred slnkom počas odpočinku v najhorúcejšom počasí.