top

Unparallel

Unparallel je značka špecializovaná na výrobu lezeckých a cyklistických topánok. Modely vybavené gumenými podrážkami s výnimočnou priľnavosťou sa dobre osvedčia na skalách, na lezeckej stene a na balvanoch. Pozrite si široký výber lezeckých topánok Unparallel v našom obchode.
View as Grid List

10 Produkty

 1. -5%
  Lezecké topánky Unparallel Souped Up - white chalk/black
  Lezecké topánky Unparallel Souped Up - white chalk/black
  vrátane DPH 192,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 178,99 € (+8%)
  Cena odporúčaná výrobcom 204,99 € (-5%)

  Zoznam prianí

 2. Lezecké topánky Unparallel Sirius Lace - deep blue

  Zoznam prianí

 3. Lezecké topánky Unparallel Regulus - grey/black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

10 Produkty

Vymazať

Čo je to značka Unparallel?

Hoci značka Unparallel bola založená pomerne nedávno, ľudia za ňou majú mimoriadne bohaté skúsenosti s výrobou lezeckých topánok. Po mnoho rokov pracovali pre jednu z najznámejších amerických značiek lezeckých obuvi na svete. V dôsledku zmien vlastníckych práv prevzali jednu zo závodov na výrobu takýchto obuvi a rozhodli sa pokračovať v práci na vlastný účet. Značka Unparallel si rýchlo získala uznanie v lezeckom svete a jej produkty začali používať lezci po celom svete. Mimoriadne dôležitá je aj vysoká kvalita obuvi a typy gumených podrážok. Špeciálne zmesi ponúkajú nadpriemernú priľnavosť.

V bohatej ponuke značky Unaprallel nájdete nielen lezecké topánky, ale aj cyklistické. Mimoriadne priľnavá guma sa skvele osvedčuje na platformových pedáloch. Topánky Unaparallel pre enduro, BMX a DH cyklistov ponúkajú výnimočné užívateľské vlastnosti. Nedávno sa do portfólia značky Unparallel pridali aj ľahké pohodlné topánky.

Lezecké topánky Unparallel v obchode 8a.sk

V našom obchode si môžete kúpiť najlepšie lezecké topánky Unparallel pre každú úroveň pokročilosti. Práve začínate lezieť? U nás nájdete pohodlné topánky na lezeckú stenu a najľahšie lezecké trasy. Máte už veľké skúsenosti a potrebujete topánky na náročnejšie trasy? Pozrite si lezecké topánky Unparallel pre profesionálov, ktoré umožnia využiť najmenšie stupne. V ponuke nášho obchodu nájdete aj mnoho modelov určených na balvanové lezenie. Bez ohľadu na to, aký druh lezenia preferujete, určite nájdete správne topánky Unparallel.