top

Bundy cyklistické dámske

Dámske cyklistické bundy sú modely určené pre všetky milovníčky cyklistiky. Tu nájdete dámske cyklistické bundy na cestu, MTB a tiež na dlhšie cyklistické výlety. S ponukou búnd do vetra, dažďa a mrazu si môžete užívať cyklistiku počas celého roka.
View as Grid List

24 Produkty

na stránku
 1. -10%
  Softshellová bunda Vaude Moab Jacket IV - wave

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Dámska cyklistická bunda ION Shelter 3L - shark grey

  Zoznam prianí

 3. -32%
  Cyklistická bunda ION Logo Wind - black

  Zoznam prianí

 4. -32%
  Softshellová bunda dámska Maloja Emerita - moss

  Zoznam prianí

 5. -32%
  Bežecká bunda dámska Maloja Sennes - midnight

  Zoznam prianí

 6. -32%
  Dámska cyklistická bunda Maloja Emerita - peach

  Zoznam prianí

 7. -32%
  Dámska cyklistická bunda Maloja Stufels - rosewood

  Zoznam prianí

 8. -20%
  GORE TEX bunda Maloja Spih NOS - moonless

  Zoznam prianí

View as Grid List

24 Produkty

na stránku
Vymazať

Dámske cyklistické bundy pre všetky ročné obdobia

Keď sa musíme pohybovať na bicykli v naozaj nepriaznivých poveternostných podmienkach, vtedy naplno oceníme všetky výhody dámskej cyklistickej bundy, Keď nám dámska cyklistická bunda už nestačí, príde nám na pomoc vhodný model bundy. Výrobcovia oblečenia pre milovníčky dvoch kolies ponúkajú širokú škálu modelov do každého počasia. Medzi ne patria aj najvšestrannejšie dámske cyklistické bundy odolné proti dažďu, ktoré účinne chránia pred zrážkami. Sú nevyhnutnou súčasťou oblečenia v prechodných obdobiach, keď sú zrážky obzvlášť časté. Veľmi obľúbené sú aj ľahké vetruodolné dámske bundy na bicykel, ktoré účinne chránia pred rýchlym ochladením vplyvom vetra. Ich veľkou výhodou je priedušnosť, takže telu zabezpečujú príjemné podmienky aj počas intenzívnej námahy.

Aké sú vlastnosti dámskych cyklistických búnd?

Takmer každá dámska cyklistická bunda má niekoľko charakteristických prvkov. Jedným z nich je určite rez. Dámske cyklistické bundy sú väčšinou dobre prispôsobené siluete, aby čo najmenej zaťažovali. Dôležité je, aby dámska cyklistická bunda poskytovala aj úplnú voľnosť pohybu rúk, ako aj pohodlie pri zaujímaní charakteristickej cyklistickej polohy s rukami natiahnutými dopredu. S tým súvisí aj väčšia dĺžka rukávov, aby sa nevyhrňovali. Dámske bundy na bicykel majú zvyčajne aj predĺžený zadný diel, aby lepšie chránili chrbát, keď sa nakláňame dopredu. To je dôležité najmä na cestných bicykloch, keď si takmer "ľahneme" na riadidlá. V súčasnosti sú takmer všetky dámske cyklistické bundy vybavené aj mnohými reflexnými prvkami. Vďaka nim sa naša viditeľnosť po zotmení výrazne zvyšuje.

Dámska cyklistická bunda Optimal na vás čaká v obchode 8a.sk

V našej ponuke nájdete dámske cyklistické bundy len od špičkových značiek. Výrobcovia špecializujúci sa na dámske cyklistické oblečenie sú zárukou najvyššej kvality spracovania - od optimálneho strihu cez precízne a pevné šitie až po najlepšie dostupné materiály. Dobre navrhnuté dámske cyklistické bundy znamenajú maximálne pohodlie bez ohľadu na to, či profesionálne trénujete cyklistiku, dochádzate na bicykli do práce alebo dávate prednosť dlhším výletom s batožinami.