top

Topánky skialpinistické Fischer

Topánky FISCHER ® pre parašutistov znamenajú pohodlie a ľahkosť na vrchole a pri zostupe. Zamerané na jednoduché nosenie, pohodlie a vynikajúcu cenu. Pozrite si najnovšie topánky Fischer pre mužov a ženy!
View as Grid List

8 Produkty

na stránku
View as Grid List

8 Produkty

Vymazať

Lyžiarske topánky Fischer - maximálna kvalita a skúsenosti

Fischer je mimoriadne skúsený a medzinárodne uznávaný výrobca lyžiarskeho vybavenia. Dlhoročné skúsenosti v kombinácii s modernými technológiami a najlepšími materiálmi umožňujú značke vytvárať výnimočné dizajny. Ukážkovým príkladom sú topánky Fischer skit Ľahká konštrukcia poskytuje správnu flexiu na agresívne lyžovanie a okamžitý prenos energie z topánky na lyžu. Mnohé patenty značky umožňujú aj mimoriadne pohodlné lezenie. Prepnutie z režimu stúpania do režimu zjazdu je vďaka ďalším bezpečnostným prvkom hračka a je bezpečné.

Moderný dizajn zaručuje ľahkosť a tuhosť

Ski-touringové topánky Fischer sú modely, ktorých škrupina je najčastejšie vyrobená z glyamidu, čo umožňuje dosiahnuť nízku hmotnosť a tuhosť požadovanú skialpinistami. Vďaka tomuto materiálu je prenos sily na lyžu plynulý a rýchly. Priliehavosť a správne držanie nohy umožňujú pracky v kombinácii s moderným systémom Boa® To umožňuje mimoriadne presné mikroregulácie, ktoré umožňujú nastaviť presnú veľkosť tlaku. Lyžiarske topánky Fischer Ski Mountaineering Boots ponúkajú obrovskú pohyblivosť hornej časti až do 80°, ktorá nemá obdobu v iných modeloch na trhu. Vďaka tomu obuv umožňuje pohodlné výstupy v technicky náročnom teréne. Modely sú vybavené termoformovateľnými topánkami, ktoré možno prispôsobiť tak, aby sa zabránilo vzniku tlakových bodov. Vďaka všetkým vyššie opísaným vlastnostiam vám topánky od tohto výrobcu umožnia šetriť sily pri nájazdoch a naplno si užiť pôžitok z jazdy po zasneženom svahu.

Pozrite si topánky Fischer na zoskoky padákom v internetovom obchode 8a.sk

V našom internetovom obchode 8a.sk nájdete veľký výber lyžiarskeho vybavenia Fischer Táto skúsená značka sa pri tvorbe svojich topánok spolieha na inovatívne technológie a najlepšie materiály dostupné na trhu. Ak teda od svojho vybavenia vyžadujete nízku hmotnosť a nekompromisný zjazdový výkon, potom sú pre vás topánky Fischer skit ideálnou voľbou. Modely sú k dispozícii v širokej škále veľkostí škrupín, takže dámy aj muži si nájdu tú správnu veľkosť pre svoje nohy.