top

Tašky

Tašky je kategória v obchode 8a.skkde sa môžete vybaviť na každú cestu a každý mestský trek. Takto si môžete vziať so sebou všetko, čo potrebujete, kamkoľvek pôjdete.
View as Grid List

448 Produkty

na stránku
 1. -5%
  Taška na lano Black Diamond Gym Gear Bag 30 L - black

  Zoznam prianí

 2. -15%
  Ľadvinka Fjallraven Ulvo Hip Pack Large - red gold

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Ľadvinka Gregory Nano Waistpack - techno black

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Ľadvinka Patagonia Dirt Roamer Waist Pack - classic tan

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Taška Patagonia Black Hole Gear Tote - black/fitz trout

  Zoznam prianí

View as Grid List

448 Produkty

na stránku
Vymazať

Batohy na dlhé cesty

Prepravné tašky Duffel, ktoré ponúkajú spoločnosti The North Face, Patagonia alebo Marmot, patria medzi najpriestrannejšie a najodolnejšie. Môžete si do nej pribaliť horolezeckú výstroj, obuv a oblečenie, lano a ďalšie potrebné veci na horskú expedíciu. Ak sa chystáte na trek do odľahlých Ánd, ponesiete svoje vybavenie práve v takejto taške, aby ste si na úpätí hôr museli nasadiť batoh. V ponuke 8a.sk nájdete aj modely s menšou kapacitou, ktoré sú ideálne na služobné cesty alebo výlety k poľskému moru. Tašky, ktoré hľadáte v našom obchode, sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Je to spôsobené tým, že výrobcovia používajú polyamidové materiály, často tkané metódou rip stop. To znamená, že takéto batožiny vydržia útrapy pri spracovaní v systéme letiskovej batožiny alebo pri preprave na korbe pickupu, s ktorým vás Čilan vysadí na vrchole v Andách, ktorý chcete zdolať.

Praktická taška na mestské výzvy

Mestské modely sa vyznačujú maximálnym pohodlím pri nosení, ktoré je často spôsobené prepracovaným dizajnom ramenného popruhu. Vďaka tomu môžete oveľa ľahšie chodiť do práce, na univerzitu alebo sa stretávať s priateľmi. V sortimente 8a.sk nájdete mestské tašky Salewa, Columbia alebo Pacsafe. Každá z nich má priehradky a vrecká na uloženie všetkého potrebného vybavenia. Vďaka tomu budete mať všetko, čo nosíte, v poriadku a upratané. Niektoré mestské tašky sú vyvinuté s ochranou proti krádeži. Ich konštrukcia je pevnejšia, znižuje sa riziko prerezania plášťa a zámky sú chránené proti nechcenému otvoreniu. Okrem toho tieto tašky využívajú technológiu RFID, ktorá chráni pred elektronickou krádežou údajov a dokladov z platobných kariet. Samostatnou kategóriou sú tašky na notebook na pohodlné prenášanie osobného počítača. Oddelenie pre ňu má špeciálne polstrovanie, ktoré tlmí nárazy spôsobené potulovaním po meste.

Vrecká na boky

Televízne tašky 8a.sk sú synonymom pohodlia a funkčnosti, pretože ako vieme, nosenie nevyhnutných vecí vo vreckách nohavíc nie je praktické. Do tašky na bedrá sa vám zmestí telefón, peňaženka, kľúče, malé občerstvenie a ďalšie drobnosti, bez ktorých sa nezaobídete. Vďaka jednoduchej organizácii vašej výbavy sú tašky na bedrách veľmi rozumným riešením pre každého mestského turistu. Tieto modely sú vyrobené z odolných materiálov, ako je nylon alebo polyester, takže si zachovajú svoju funkčnosť počas nasledujúcich sezón. Niektoré tašky majú podporu riešenia proti krádeži, ktoré zvyšuje bezpečnosť vašej batožiny.

Cestovné organizéry na udržanie poriadku v taške alebo batohu

Tento prvok kategórie tašiek vám umožní efektívne organizovať vaše veci. Cestovné organizéry majú špeciálne priehradky a prepážky, do ktorých môžete umiestniť obuv, čisté a špinavé oblečenie a toaletné potreby. Profil týchto konštrukcií sa zmestí do cestovných tašiek, kufrov alebo batohov a skrotí chaos. Taktiež zabezpečuje, že sa tričká tak ľahko nepomačkajú, ako keby ste ich jednoducho hodili do batohu. Tieto modely sú vyrobené z odolných materiálov, pričom niektoré vrecká sú vyrobené z pomaly zmáčavých tkanín. To vám umožní vložiť do nich vlhké oblečenie a ochrániť zvyšok pred zašpinením.

Veselé zámky na tašky

V kategórii tašiek nemôžu chýbať ani cestovné visiace zámky. Slúžia na upevnenie zipsov batohov, kufrov alebo tašiek počas presunu. To sa bude hodiť najmä počas letu lietadlom alebo dlhej cesty autobusom, keď nemáme batoh stále na očiach. Visiace zámky na tašky sa dodávajú s kombinovaným zámkom alebo zámkom na kľúč, takže si na svoje prídu milovníci oboch typov zámkov. Treba spomenúť, že väčšina modelov je zhodná s požiadavkami americkej agentúry pre leteckú dopravu TSA. To znamená, že ak vám na letisku batožinu odbavia, visiaci zámok sa neroztrhne.