top

La Sportiva Topánky na behanie

Bežecká obuv La Sportiva je ľahká konštrukcia, ktorá vás dostane na horské chodníky a cesty ešte rýchlejšie. Trailová obuv od výrobcu je ideálna na tréningy a súťaže.
View as Grid List

44 Produkty

 1. -10%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Akyra - ink/rouge

  Zoznam prianí

 2. -20%
  Trailové topánky La Sportiva Jackal II - black/yellow

  Zoznam prianí

 3. -21%
  Trailové topánky La Sportiva Jackal II Boa - yellow/black

  Zoznam prianí

 4. -20%
  Bežecké topánky La Sportiva Kaptiva - yellow/black

  Zoznam prianí

 5. -20%
  Bežecké topánky La Sportiva Lycan GTX - night blue/moss

  Zoznam prianí

 6. -20%
  Bežecké topánky La Sportiva Akyra GTX - black

  Zoznam prianí

 7. -21%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Jackal - royal/moss

  Zoznam prianí

 8. -20%
  Bežecké topánky La Sportiva Uragano GTX - black/yellow

  Zoznam prianí

 9. -25%
  Dámske bežecké topánky La Sportiva Akasha - mineral/ink

  Zoznam prianí

 10. -14%
  Bežecké topánky La Sportiva Cyklon - neon/goji

  Zoznam prianí

 11. -26%
  Pánske topánky La Sportiva Helios III - opal/neptune

  Zoznam prianí

 12. -20%
  Bežecké topánky La Sportiva Bushido II - black/yellow

  Zoznam prianí

 13. -9%
  Bežecké topánky La Sportiva Akyra - black

  Zoznam prianí

 14. -16%
  Bežecké topánky La Sportiva Mutant - black

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

44 Produkty

Vymazať

Bežecká obuv La Sportiva má prepracovaný dizajn

Značka La Sportiva je medzi milovníkmi horských aktivít dobre známa. Skvelé oblečenie a obuv na bežky, horolezectvo a skialpinizmus znamená, že bez ohľadu na ročné obdobie nájdete v jej sortimente to správne vybavenie. Pre milovníkov rýchlych tratí je k dispozícii mimoriadne široká ponuka bežeckej obuvi La Sportiva. Tie sa pohybujú od obuvi na dlhé tréningy až po ľahké štartovacie modely. Obuv, ktorá je ideálna do klzkého terénu, ako aj taká, ktorá vám umožní prekonávať kamenisté chodníky rýchlosťou blesku. Spolupráca so špičkovými horskými bežcami umožňuje vyladiť jednotlivé návrhy do dokonalosti.

Bežecká obuv La Sportiva - optimálne prispôsobenie pre používateľa

Rôzne modely značky La Sportiva sa odlišujú dvoma parametrami. Prvým z nich je šírka. To nám umožňuje optimálne prispôsobiť obuv štruktúre chodidla tak, aby netlačila, ale zároveň nevytvárala voľný priestor. Správna bežecká obuv La Sportiva znamená väčšiu stabilitu a menšie riziko otlakov a odrenín. Druhým parametrom je úroveň odpruženia. Obuv sa delí podľa prejdenej vzdialenosti. Na najkratších vzdialenostiach dobre fungujú modely so základným odpružením, takže vážia málo a ponúkajú maximálny cit pre zem. Opak je pravdou pri obuvi na ultra vzdialenosti. Zvyčajne ide o veľmi dobre odpružené modely, ktoré skvele chránia nohu pred námahou pri nasledujúcich kilometroch na kamenistých alebo skalnatých chodníkoch. Vďaka týmto dvom parametrom si každý milovník tejto aktivity nájde optimálnu bežeckú obuv La Sportiva.

La Sportiva - bežecká obuv so spoľahlivou podrážkou

Jedným z najdôležitejších prvkov každej bežeckej obuvi je nepochybne podrážka. Tie, ktoré sa používajú v obuvi La Sportiva, sú výsledkom dlhoročného výskumu a skúseností. Podrážky sú vyrobené z patentovanej gumovej zmesi FriXion®. V závislosti od vašich potrieb sa guma môže vyznačovať vyššou priľnavosťou alebo zvýšenou odolnosťou proti oderu. Vhodný stupeň sa vyberá v závislosti od použitého dezénu a účelu obuvi. Bežeckú obuv La Sportiva možno rozdeliť do troch skupín v závislosti od terénu, pre ktorý je určená. Obuv na zablatené chodníky, obuv do kamenistého terénu alebo modely s univerzálnym dezénom - určite si budete môcť vybrať model, ktorý sa optimálne hodí na chodníky, po ktorých najčastejšie beháte. Technológia nárazového brzdového systému je tiež dobre známa. Kocky dezénu sú usporiadané tak, aby topánka poskytovala maximálnu priľnavosť pri zrýchľovaní do kopca aj pri brzdení z kopca.

Kúpte si bežeckú obuv La Sportiva online na 8a.sk

Poskytujeme veľmi široký výber bežeckej obuvi La Sportiva. K dispozícii sú pánske aj dámske modely. Na prechodné ročné obdobia dizajnéri pripravili aj verzie vybraných modelov vybavené membránou GORE-TEX®. Membrána GORE-TEX® poskytuje úplnú nepremokavú ochranu a zabraňuje ľahkému prenikaniu vody cez zvršok do topánky. Ideálna voľba na daždivé dni v teréne. Bežecká obuv La Sportiva je ideálna pre športovcov aj amatérskych horských bežcov v rôznorodom teréne.