top

Osprey

Značka Osprey je symbolom batohov najvyššej kvality - na trekking, turistiku, cyklistiku a horolezectvo. Rôzne kapacity a pánske a dámske modely vám umožnia vybrať si dokonalý batoh podľa vašich potrieb.
View as Grid List

101 Produkty

Page
na stránku
 1. -10%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 32 - black

  Zoznam prianí

 2. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 58 - bonsai green

  Zoznam prianí

 3. -10%
  Dámsky trekingový batoh Osprey Kyte 58 - black

  Zoznam prianí

 4. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 48 - bonsai green

  Zoznam prianí

 5. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 48 - atlas blue

  Zoznam prianí

 6. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 38 - bonsai green

  Zoznam prianí

 7. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 38 - black

  Zoznam prianí

 8. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 25 - black

  Zoznam prianí

 9. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 20 - black

  Zoznam prianí

 10. -10%
  Trekingový batoh Osprey Kestrel 38 - atlas blue

  Zoznam prianí

 11. -10%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 26 - escapade green

  Zoznam prianí

 12. -10%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 18 - black

  Zoznam prianí

 13. -10%
  Turistický batoh Osprey Hikelite 18 - atlas blue

  Zoznam prianí

 14. -20%
  Nepremokavý vak Osprey Ultralight DrySack 3 - limon

  Zoznam prianí

 15. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 20 - black

  Zoznam prianí

 16. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 12 - coal grey

  Zoznam prianí

 17. -10%
  Batoh na bicykel dámsky Osprey Sylva 12 - baikal green

  Zoznam prianí

 18. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 20 - coal grey

  Zoznam prianí

 19. -10%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 12 - black

  Zoznam prianí

 20. Ľadvinka Osprey Savu 2 - black

  Zoznam prianí

 21. -10%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - tungsten grey

  Zoznam prianí

 22. -10%
  Horský batoh Osprey Mutant 22 - mars orange

  Zoznam prianí

 23. -20%
  Skialpinistický batoh Osprey Mutant 52 - tungsten grey

  Zoznam prianí

 24. -15%
  Skialpinistický batoh Osprey Mutant 38 - tungsten grey

  Zoznam prianí

 25. -33%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 18 - indigo blue

  Zoznam prianí

 26. -15%
  Skialpinistický batoh Osprey Mutant 38 - mars orange

  Zoznam prianí

 27. -33%
  Cyklistický batoh Osprey Escapist 18 - black

  Zoznam prianí

 28. -26%
  Obal Osprey Poco Child Carrier Raincover - electric lime

  Zoznam prianí

 29. -20%
  Mestský ruksak Osprey Nebula - black

  Zoznam prianí

 30. -20%
  Ľadvinka Osprey Duro Dyna Belt - blue sky

  Zoznam prianí

 31. -15%
  Bežecká vesta Osprey Dyna 6 - verdigris green

  Zoznam prianí

 32. -20%
  Bežecký batoh Osprey Dyna 15 - verdigris green

  Zoznam prianí

 33. -32%
  Bežecká vesta Osprey Duro 6 - dark charcoal grey

  Zoznam prianí

 34. -15%
  Bežecká vesta Osprey Duro 6 - blue sky

  Zoznam prianí

 35. -20%
  Bežecký batoh Osprey Duro 15 - blue sky

  Zoznam prianí

 36. -20%
  Ľadvinka Osprey Talon 6 - cosmic red

  Zoznam prianí

 37. -24%
  Turistický nosič Osprey Poco - starry black

  Zoznam prianí

 38. -10%
  Mestský ruksak Osprey Daylite - dream purple

  Zoznam prianí

 39. -32%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 12 - alpine blue

  Zoznam prianí

 40. -30%
  Cyklistický batoh Osprey Syncro 20 - alpine blue

  Zoznam prianí

 41. -10%
  Turistický batoh Osprey Sirrus 24 - blueberry

  Zoznam prianí

 42. -10%
  Turistický batoh Osprey Sirrus 24 - muted space

  Zoznam prianí

View as Grid List

101 Produkty

Page
na stránku
Vymazať

Osprey - spoľahlivé batohy na turistiku

Značka Osprey pochádza zo Spojených štátov, zo slnečnej Kalifornie. Batohy navrhnuté a vyrobené touto značkou patria k najlepším na svete. Modely, ktoré si vyberajú turisti aj profesionáli, sú sofistikované konštrukcie vyznačujúce sa najvyššou kvalitou a odolnosťou.

Osprey ponúka široký sortiment batohov na turistiku, horskú cyklistiku, bicyklovanie a mnoho ďalších aktivít, ktoré sú prispôsobené špeciálne pre danú aktivitu. Horský obchod 8a.sk ponúka široký výber modelov tohto výrobcu.

Batohy Osprey - značka s históriou

História tohto výrobcu batohov sa začala písať už v roku 1974. Na začiatku jej zakladateľ Mike Pfotenhauer sám navrhoval a vyrábal batohy pre seba a svojich priateľov. Pomocou šijacieho stroja vytvoril dizajn, ktorý bol pohodlnejší a lepší ako ostatné batohy na trhu. Čoskoro sa jeho vášeň pre tvorbu batohov pretavila do značky Osprey, ktorá je dnes známa po celom svete. Americké batohy si získali obdiv profesionálov, ktorí od svojho vybavenia vyžadujú maximálnu odolnosť a spoľahlivosť, aj turistov, ktorí hľadajú pohodlie a všestrannosť. V súčasnosti je ponuka tohto výrobcu veľmi široká a zahŕňa špecializované horské a horolezecké batohy, väčšie modely určené na turistiku, menšie turistické batohy, ako aj ultraľahké bežecké modely alebo cyklistické batohy. Mike Pfotenhauer stále navrhuje batohy a má z toho rovnakú radosť ako pred viac ako 40 rokmi. Moderné materiály a konštrukčné riešenia znamenajú, že batohy Osprey sa neustále vyvíjajú a poskytujú ešte väčšie pohodlie, prispôsobenie a vetranie.

Rôznorodé batohy Osprey

S rastom značky sa značne rozšíril aj sortiment. Dnes sa na ňom nachádzajú desiatky batohov, ktoré sa líšia vzhľadom, rozmiestnením vreciek, použitými materiálmi alebo v neposlednom rade účelom. Vďaka prehľadnému rozdeleniu kolekcie je možné veľmi rýchlo nájsť batohy, o ktoré máme záujem. Jednotlivé série boli označené na základe navrhovaného účelu daného modelu.

Osprey - horské a trekingové batohy

Batohová turistika je oblasť, v ktorej americká značka nemá konkurenciu. Skvele navrhnuté modely poskytujú vysokú úroveň pohodlia a umožňujú nosiť dostatočné množstvo batožiny bez toho, aby spôsobovali nepohodlie. Najväčšie Trekingové batohy Osprey sú zoskupené v rade Backpacking. Ide o modely, ktoré sa výborne hodia na viacdňové alebo dokonca viactýždňové expedície. Zmestí sa doň stan, turistický varič, ako aj potraviny a nevyhnutné oblečenie. Pre tých, ktorí sa chystajú na kratšie výlety, sú tu Turistické batohy Osprey Vyznačujú sa o niečo menšou veľkosťou, ktorá je ideálna na jednodňové alebo víkendové výlety na horské trasy. Dizajnéri nezabudli ani na skúsených milovníkov hôr, ktorí sa venujú horolezectvu. Modely zo série Climbing vám umožnia pohodlne sa zbaliť a vziať si so sebou potrebné vybavenie.

Široký výber športových batohov Osprey

Športoví nadšenci určite ocenia všetky kolekcie športových batohov Osprey Najobľúbenejšou z nich je multišport. Obsahuje tie najuniverzálnejšie modely, s ktorými sa môžete vydať na túru po chodníku, výlet na bicykli alebo ich využiť iným spôsobom. Pre milovníkov zimných aktivít sú tu batohy pre lyžiarov v rade Snowsports. Či už ste na upravených zjazdovkách alebo na skialpinistických túrach v čerstvom prašane, nájdete si model, ktorý vám bude vyhovovať. V lete sú naopak ideálne minimalistické batohy z radu Osprey Hydration Tieto modely sú vybavené zásobníkmi na vodu, aby ste boli optimálne hydratovaní počas celého dňa. Skvele sa hodia na bicyklovanie, beh alebo kajak.

Cestovné a mestské batohy

Značka Osprey sa okrem outdoorových batohov pýši aj prepracovanými modelmi určenými na cestovanie, ktoré boli zhromaždené v sérii Travel Sú ideálne na dlhé lety, cesty vlakom alebo autobusom. Ich konštrukcia neobsahuje veľa vonkajších komponentov, takže sú ideálne na pohyb v preplnených priestoroch, vkladanie batohov do poklopov batožinového priestoru alebo ich vyberanie z pohyblivých pásov pri preberaní batožiny. Ak sa však nikam nechystáte, ale potrebujete len spoľahlivý mestský batoh Osprey, na pomoc vám prídu modely z kolekcie Everyday. Kompaktné prevedenie sa výborne hodí do autobusu, na mestský bicykel alebo na chôdzu. Tieto batohy, do ktorých sa zmestí notebook, základné dokumenty, druhé raňajky a niekoľko drobností, sú obľúbenou voľbou mnohých používateľov. Vyznačujú sa rovnako vysokou kvalitou spracovania a odolnosťou materiálov ako modely pre turistiku a horské bicykle.

Osprey - batohy vyrábané s vášňou a starostlivosťou o životné prostredie

Tento výrobca sa riadi niekoľkými zásadami, ktoré majú priamy vplyv na životné prostredie. Po prvé, batohy Osprey sú navrhnuté a vyrobené tak, aby boli čo najodolnejšie a mohli sa používať veľmi dlho. To znamená úsporu prírodných zdrojov a energie potrebnej na výrobu nových jednotiek. Po druhé, výrobca zabraňuje vytváraniu príliš veľkého množstva batohov, o ktoré nie je medzi zákazníkmi záujem. Po tretie, Osprey používa len tie najlepšie dostupné materiály a dbá na ich čo najhospodárnejšie využitie vo výrobnom procese, čo výrazne znižuje množstvo odpadu. Po štvrté, výrobky amerického výrobcu nie sú zamerané na módu, ale na funkčnosť, takže zákazníci nie sú motivovaní meniť batoh každú sezónu, ale len vtedy, keď ho naozaj potrebujú. Po piate, spoločnosť používa na výrobu svojich batohov aj recyklované materiály všade, kde je to možné, čím ešte menej zaťažuje životné prostredie.

Kvalitné batohy od amerického výrobcu si môžete kúpiť na stránke 8a.sk

Moderné a dobre navrhnuté batohy Osprey - obchod 8a.sk ponúka široký výber modelov od tohto výrobcu, čo vám umožní dokonale prispôsobiť model činnosti, ktorú vykonávate. Či už hľadáte batoh do hôr, veľký model na niekoľkotýždňový trek alebo cestovný batoh do lietadla, v našej ponuke určite nájdete model podľa svojich predstáv. Batohy a cestovné tašky Osprey, ktoré oceňujú tisíce používateľov po celom svete, sú ideálne kamkoľvek sa chystáte - či už na popoludňajšiu túru, víkendový výlet do hôr alebo dlhú dovolenku v divočine.