top

Carhartt

Carhartt je štýlové oblečenie, ktoré je ideálne na každodenné nosenie a outdoorové aktivity. Kultový dizajn a výnimočnú odolnosť oblečenia tejto značky oceňujú aj tí najnáročnejší nositelia. Sortiment zahŕňa pánske a dámske oblečenie Carhartt v klasickom americkom dizajne.
View as Grid List

69 Produkty

 1. -8%
  Vetrovka Carhartt Lightweight Packable Anorak - black

  Zoznam prianí

 2. -7%
  Zateplená bunda Carhartt Gilliam Jacket - black

  Zoznam prianí

 3. -7%
  Bunda pánska Carhartt Gilliam Jacket - navy

  Zoznam prianí

 4. -5%
  Bunda do dažďa Carhartt Shoreline Jacket - black

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

69 Produkty

Vymazať

Carhartt - jedinečné oblečenie

Výrobca oblečenia Carhartt dokonale vystihuje amerického ducha. Oblečenie tejto značky bolo pôvodne vyvinuté pre ťažko pracujúcich robotníkov a bolo určené do tých najťažších podmienok. Museli chrániť pred chladom, vetrom, špinou a byť viac ako odolné. Značka Carhartt už viac ako 100 rokov dokonale spĺňa tieto požiadavky v jednotlivých modeloch, ktoré sa objavujú na trhu. Vďaka týmto výnimočným vlastnostiam dnes výrobca ponúka nielen dnes už ikonické pracovné odevy, ale aj celý rad lifestylového a outdoorového oblečenia, ktoré si vyberajú aktívni ľudia hľadajúci kombináciu výnimočného štýlu a odolnosti.

Odkiaľ pochádza spoločnosť Carharrt?

Značku založil Hamilton Carhartt v roku 1889 v Detroite v štáte Michigan. V začiatkoch vyrábala džínsové pracovné obleky. Vyznačoval sa tým, že používal len tie najkvalitnejšie a najpevnejšie materiály, ktoré sa dobre osvedčili v náročných podmienkach. Detaily boli mimoriadne dôležité aj pri oblečení značky Carhartt. Trojité šitie hlavných švov bolo zodpovedné za jedinečnú odolnosť odevov. Množstvo vreciek zabezpečilo, že odev sa dal použiť na všetky práce. Stavební robotníci, továrenskí robotníci, farmári a tiež outdooroví nadšenci, ktorí hľadali najodolnejšie dostupné oblečenie, boli preferovanou voľbou tohto amerického výrobcu. V súčasnosti sa značka Carhartt stala mimoriadne populárnou aj v Európe a jej odevy sú veľmi obľúbené u ľudí, ktorí hľadajú jedinečný štýl a odolnosť na každodenné nosenie. Podmienky, v ktorých sa oblečenie Carhartt nosí, sa zmenili, ale jedna vec zostáva konštantná: vysoká kvalita a legendárna odolnosť oblečenia Carhartt.

Carhartt - nakupujte na 8a.sk a získajte široký sortiment výrobkov

Ste aktívny každý deň a stále v pohybe? Hľadáte odolné oblečenie v klasickom americkom štýle? Oblečenie Carhartt bolo vytvorené špeciálne pre vás. V našom obchode ponúkame široký výber pánskeho a dámskeho oblečenia tejto kultovej značky. Patrí medzi ne oblečenie, ktoré je pohodlné na každodenné používanie v práci, ale aj ideálne na víkendové výlety. Klasické nohavice a bundy Carhartt dokonale kombinujú jedinečný štýl a pohodlné nosenie. V ponuke je aj široká škála tričiek a mikín od tohto kultového výrobcu. S ohľadom na zimu sa v našej ponuke objavujú aj čiapky a rukavice Carhartt. Kultové americké oblečenie je teraz na dosah ruky!