top

Nohavice s nohavicami na zips

Pánske nohavice s odopínateľnými nohavicami sú pohodlné v lete aj v prechodných ročných obdobiach. Stačí pár pohybov a dlhé nohavice sa zmenia na krátke šortky. Nohavice 2 v 1 sú perfektnou voľbou!
View as Grid List

14 Produkty

na stránku
View as Grid List

14 Produkty

Vymazať

Pánske nohavice s odopínateľnými nohavicami sú veľmi univerzálne

Počas turistiky na chodníkoch v teplejšej časti roka ste už určite viackrát zažili ten pocit, že je určite teplejšie, ako ste predpokladali, a vydali ste sa na túru v dlhých nohaviciach. Riešením tohto problému sú pánske nohavice na zips - dokonale vyhovujú potrebám každého aktívneho turistu. Nohavice so zipsom sú skvelým riešením, ktoré sa najčastejšie volí na leto, ako aj na prechodné obdobia, keď sa počasie môže počas dňa meniť, od nepríjemného chladu na rannej túre až po neznesiteľné poludňajšie horúčavy na exponovanom úseku chodníka. Pánske nohavice 2 v 1 sú ideálne do všetkých podmienok a umožňujú rýchlu zmenu z nohavíc na šortky a naopak.

Maximálne pohodlie - pánske nohavice s odnímateľnými nohavicami

Mužské nohavice, ktoré umožňujú rozopnutie nohavíc, sú vhodné nielen na túre, kde sa môžeme bez prezliekania prezliecť z dlhých nohavíc do krátkych, ale sú aj veľkou výhodou pri balení na dlhšiu túru alebo výlet. Nohavice tohto typu totiž nahrádzajú dlhé nohavice aj krátke šortky, čo šetrí miesto v batohu a znižuje hmotnosť celej batožiny. Pánske nohavice s odopínateľnými nohavicami sú často vyrobené z ľahkých materiálov, takže sú ideálne do letných podmienok. Ich technické vlastnosti zvyčajne zaručujú vysokú odolnosť a rýchle schnutie, takže nohavice sú veľmi rýchlo pripravené na ďalšiu cestu aj po zmoknutí v daždi alebo premočení pri prechode cez potok.

Panské nohavice na zips kúpite na 8a.sk

Takmer každá outdoorová značka má v ponuke pánske nohavice 2 v 1. Modely značiek The North Face, Salomon, Salewa a mnohých ďalších sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti na mnohých cestách. Zipsy renomovaných značiek použité v týchto modeloch znamenajú, že zmena z nohavíc na krátke šortky trvá doslova niekoľko sekúnd. To nám umožňuje dokonale prispôsobiť odev prevládajúcim podmienkam na trase. Pánske nohavice s odnímateľnými nohavicami sú optimálnou voľbou pre všestranných turistov.