top

Chimpanzee

Značka Chimpanzee vznikla z potreby zdravého občerstvenia, ktoré si môžete vziať so sebou na každý výlet. Preto vznikla prvá tyčinka Chimpanzee z prírodných a zdravých surovín.
Nedokážeme nájsť produkty, ktoré zodpovedajú vášmu výberu.
Vymazať

Zloženie energetických tyčiniek Chimpanzee je dôležité

Počas celodennej aktivity je mimoriadne dôležité udržiavať si dostatočnú hladinu energie a ďalších dôležitých zložiek, najmä počas horských výprav alebo na turistickom chodníku. Značka Chimpanzee bola vytvorená práve preto, aby poskytovala maximálne zdravé a prírodné občerstvenie na rýchle doplnenie stratených kalórií. Spoločnosť používa vo svojich výrobkoch len prírodné zložky, ktoré majú skvelé výživové vlastnosti. Nenájdete v nich geneticky modifikované zložky (GMO) ani umelé sladidlá. Všade, kde to bolo možné, boli použité ekologické zložky, čo viedlo k veľmi vysokej kvalite konečného výrobku. Všetky recepty sú zostavené tak, aby zaručovali maximálnu chuť výrobkov.

Chutná šimpanzia desiata na trase a každý deň

Väčšinu sortimentu tvoria tyčinky Chimpanzee, ktoré vám umožnia rýchlo doplniť stratené kalórie. Sú skvelé ako občerstvenie počas intenzívneho tréningu alebo ako palivo počas dlhších túr po horských chodníkoch. Mimoriadne chutné kombinácie chutí umožňujú ponúknuť každému jeho obľúbenú chuť tyčinky, od kávy alebo čokolády až po ovocné a zeleninové príchute, známe aj trochu exotickejšie. Medzi zložkami energetických tyčiniek tejto značky nájdete obľúbené arašidy, vlašské orechy alebo kešu oriešky. Sultánky sú bežnou prísadou. Vo veľkej miere sa používa ovocie - obľúbené jablká, citróny, marhule a mnohé ďalšie. Červená repa, mrkva, datle alebo zázvor, ktoré sa v tyčinkách vyskytujú menej často, zase poskytujú jedinečný chuťový zážitok. Značka ponúka aj energetické nápoje Chimpanzee a energetické želé na rýchle doplnenie energie počas cvičenia a po ňom.