top

Arctic Bay

Spoločnosť Arctic Bay je jedným z najuznávanejších kanadských výrobcov zimného oblečenia. Jej sortiment zahŕňa teplé páperové bundy, ktoré dokonale kombinujú jedinečný štýl s vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami.
View as Grid List

1 Produkty

 1. -38%
  Dámska zimná bunda Arctic Bay Laval - black
  Dámska zimná bunda Arctic Bay Laval - black
  vrátane DPH 343,99 €
  Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 275,99 € (+25%)
  Cena odporúčaná výrobcom 561,99 € (-38%)

  Zoznam prianí

na stránku
View as Grid List

1 Produkty

Vymazať

Arctic Bay - jedinečné oblečenie priamo z Kanady

Navrhnuté v Kanade a vyrobené v Kanade - také sú bundy Arctic Bay. Značka úspešne kombinuje základné vlastnosti odevov nosených v drsnom kanadskom podnebí s najnovšími módnymi trendmi. Vynikajúci výkon v arktických podmienkach, jedinečný štýl a prvky vychádzajúce z kanadského dedičstva sú dokonalou kombináciou na vytvorenie výnimočného oblečenia. Značku Arctic Bay poznajú milovníci prémiového zimného oblečenia po celom svete. Optimálne sa osvedčuje v drsných klimatických podmienkach, kde sú zimy dlhé a studené, s prenikavým studeným vetrom a intenzívnym snežením. Práve na takýchto miestach je výber správneho oblečenia rozhodujúci pre zachovanie maximálneho pohodlia. Mnohé z roztokov, ktoré kanadská značka používa, pochádzajú z arktických oblastí, kde obyvatelia denne zažívajú extrémne poveternostné podmienky, ako napríklad mráz až do - 55 stupňov Celzia.

Čím sa bundy Arctic Bay vyznačujú?

Bundy inšpirované odevmi používanými Eskimákmi dokonale kombinujú riešenia používané po stáročia s modernými materiálmi a dizajnovými akcentmi. Väčšina modelov je zateplená prírodným páperím - najjemnejšou izoláciou používanou v outdoorovom oblečení. Vyznačuje sa veľmi nízkou hmotnosťou a zároveň má výnimočné izolačné vlastnosti. Vďaka tomu poskytuje jedinečný komfort v silnom chlade a účinne izoluje telo od nízkych teplôt. Ľahké vonkajšie materiály dokonale kombinujú syntetické nylonové vlákna s prírodnou bavlnou. Vďaka tomu bundy poskytujú maximálne pohodlie pri nosení a zároveň účinne chránia pred nepriaznivým počasím. Ďalším charakteristickým znakom búnd Arctic Bay je dokonalé spracovanie všetkých detailov. Rovnomerné šitie, kvalitné zipsy YKK a jedinečné, jemné ozdoby sú veci, pre ktoré sa oplatí vybrať si bundu od kanadskej značky.

Kúpte si bundy Arcitc Bay na adrese 8a.sk

Ponúkame široký výber pánskych a dámskych búnd do skutočne arktických podmienok. Zimné modely sú ideálne na prechádzky po zasnežených chodníkoch alebo počas náhleho útoku zimy v meste. Obzvlášť obľúbené sú páperové bundy. Dlhší strih poskytuje dodatočnú ochranu pred chladom. Veľký počet vreciek, ktoré sa najčastejšie objavujú v tomto type bundy, vám umožní zahriať si ruky alebo nosiť všetky potrebné drobnosti. Pozrite si jedinečné bundy Arcitc Bay a užite si pohodlie v chladnom zimnom počasí!