top

Termoska na obed Esbit Food Jug 0,5L - olive green

vrátane DPH 31,49 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 34,99 € (-10%)
Cena odporúčaná výrobcom 34,99 € (-10%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 3,99 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4260149873057

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Termoska na jedlo Esbit Food Jug 0,5 l je praktická nádoba určená nielen pre cestovateľov. Celá jej konštrukcia sa vyznačuje pevným spracovaním z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je zároveň bezpečná na používanie.

Nádoba zobrazená na obrázkoch vyššie je multifunkčná termoska, v ktorej môžete nosiť svoje každodenné jedlo. Dóza na potraviny Esbit 0,5 l sa osvedčí na cestách, v práci alebo na univerzite, pretože udržiava správnu vnútornú teplotu aj po mnohých hodinách.

Termoska Esbit Food Jug 0,5 l je vyrobená z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Aby sa zabránilo náhodnému pádu, vonkajšia konštrukcia bola potiahnutá matným povrchom, ktorý zaručuje pevné uchopenie a dodáva celkovému dizajnu eleganciu. Rozmery termosky boli tiež zvolené tak, aby sa s ňou ľahko manipulovalo. Bez ohľadu na kapacitu má rovnaký priemer - líši sa len výškou. Ďalšou výhodou celkovej konštrukcie džbánu na potraviny 0,5 l je jeho bezpečné používanie. Zloženie materiálu neobsahuje škodlivé zlúčeniny BPA, ktoré majú negatívny vplyv na náš organizmus, najmä na detský organizmus. Je zodpovedný za endokrinné poruchy, pretože jeho štruktúra sa podobá ženskému hormónu estrogénu.

Tak ako prakticky vo všetkých termoskách značky Esbit sa o udržanie teploty stará špeciálna dvojstenná konštrukcia. Aby ste maximálne využili vlastnosti džbánu Esbit Food Jug 0,5 l, odporúčajú tvorcovia tohto modelu termosku pred použitím "naformátovať". Ak plánujete prepravovať horúce potraviny, pred vložením do termosky ju naplňte horúcou vodou na približne 4 minúty, potom tekutinu vylejte a vložte do nej potraviny. Rovnako postupujte aj pri chladených položkách.

Nespornou výhodou termosky Esbit Food Jug 0,5 l je pokročilý bezpečnostný ventil umiestnený v prvom uzávere. Po stlačení môžeme odstrániť prebytočný tlak nahromadený vo vnútri. Na jednej strane to uľahčuje otváranie termosky a na druhej strane to prakticky eliminuje riziko popálenia horúcou parou alebo náhodného "vybuchnutia" uzáveru počas prepravy. Druhý uzáver môže ľahko slúžiť ako miska/nádoba, ktorú budete používať v teréne.

Termoska na jedlo Esbit 0,5 l - kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele;
  • Materiál bez BPA;
  • Pokročilý uzáver vybavený tlačidlom na odstránenie nadmerného tlaku;
  • Prídavný uzáver slúžiaci ako miska;
  • Vonkajší plášť pokrytý elegantným matným povlakom s protišmykovými vlastnosťami;
  • Vnútorný priestor udržiava správnu teplotu studených alebo horúcich potravín dlhší čas;
  • Pri teplote okolia približne 20 ºC +/-2 ºC a kvapaline naliatej do vnútra pri teplote približne 98 ºC je teplota približne 65 ºC po 6 hodinách, približne 45 ºC po 12 hodinách a približne 30 ºC po 24 hodinách;
  • Symbol výrobku: FJ500ML

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu FJ500ML-OG
Farba olivová
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Hmotnosť ~ 465 g
Presný objem ~ 500 ml
Rozmery ~ 13,5 x 10,8 cm
Základný materiál Nerezová oceľ 18/8
Promoitem Bestseller
Aktivita Trekking, Pešia turistika / Hiking, Každodenné / Lifestyle

Esbit Food Jug 0,5L - customer reviews

0.0