top

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black

vrátane DPH 227,99 €
Najnižšia cena v období 30 dní pred zľavou 199,99 € (+15%)
Cena odporúčaná výrobcom 294,99 € (-22%)

Doručenie do 2-4 pracovných dní

Náklady na dopravu od 0,00 € Podrobnosti
Identifikačné produktu: 4013236382976

Položiť otázku
Spýtajte sa na produkt
Webová lokalita je chránená systémom reCAPTCHA a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google , ako aj podmienkami služby.
Náklady na doručenie
Uplatňujeme JEDNODUCHÉ SADZBY - hmotnosť a rozmery zásielky nemajú vplyv na cenu doručenia!
Slovenská pošta
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €
DPD
Celková cena objednaného tovaru Náklady na doručenie
Platba vopred Platba na dobierku
0-49,99 € 3,99 € 4,99 €
≥ 50 € 0 €! 1 €

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black je určený na dlhé túry so všetkou batožinou na chrbte. Je pohodlný, skladný a vyrobený z najkvalitnejších materiálov navrhnutých tak, aby vydržali nástrahy turistiky, kempovania a prepravy na vašej trase.

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black má nastaviteľný nosný systém V2. Umožňuje nosiť rozmerné náklady do 25 kg aj na dlhé vzdialenosti bez toho, aby ste pociťovali väčšie nepohodlie. Rám nosného systému je kombináciou hliníkových a sklolaminátových koľajníc. Vďaka tomu zostáva chrbtový panel dostatočne tuhý a zároveň poskytuje správne prispôsobenie, pričom hmotnosť rámu zostáva nízka. Keďže je zadná časť batohu vystlaná špeciálnym materiálom s perforovaným povrchom, umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu, aby sa zabránilo prehriatiu chrbta a ramien počas túry. Samotné šľapky sú vhodne profilované, čím poskytujú správne prispôsobenie a znižujú riziko odierania a podráždenia.

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black ponúka možnosť vhodného nastavenia nosného systému pomocou chrbtového panelu. Nastavenie sa vykonáva zmenou polohy ramenných popruhov ich pripevnením vyššie alebo nižšie k špeciálnym pútkam na zadnej strane tela batohu. Pre ešte pohodlnejšie nosenie je bedrový pás vybavený aj popruhmi na zmenu jeho dĺžky. Zavádzaním stále inovatívnejších riešení vám značka Tatonka dáva možnosť nastaviť si jeho veľkosť jednou rukou. Pre väčšiu stabilitu môžete meniť výšku a dĺžku hrudného popruhu.

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black má klasickú konštrukciu s hlavným priestorom s prístupom zhora. Bol zakončený uzáverom so stoperom a sťahovacou šnúrkou. Z hornej strany má batoh hlavnú klopu s vreckami na vnútornej a vonkajšej panelovej časti, ktoré sú uzatvárateľné na zips. Okrem toho môžete zvýšiť výšku tejto časti, čo vám umožní rozšíriť vnútorný komín, čím získate ďalších 10 litrov objemu. Hlavný priestor je vnútorne rozdelený na dve časti špeciálnou látkovou vrstvou. Model ponúka aj prístup zo spodnej časti pomocou zipsu. Výrobok má aj tretí vstup, v prednej časti, ktorý sa tiež otvára na zips. Ak ho chcete použiť, budete musieť rozopnúť panel na prednej strane, ktorý bol po stranách upevnený šnúrkami.

Trekingový batoh Tatonka Yukon 60+10 - titan grey/black má okrem spomínaných vreciek aj dve bočné priehradky. Na prednom paneli sa nachádza priestranné ploché vrecko zabezpečené zipsom. Batoh má vo vnútri priehradku na hydratačný systém. Na bokoch a na dne boli umiestnené kompresné popruhy, ktoré sa budú dobre hodiť aj na nosenie väčšej batožiny. Na prednej a hornej chlopni sa nachádza niekoľko pútok. Tie umožňujú pripevniť najrôznejšie užitočné predmety na trase. Batoh má aj systém na pripevnenie palíc alebo ľadovej sekery. V hornej chlopni sa nachádza kryt proti dažďu. Hlavné telo výrobku je vyrobené z odolného a oderu vzdorného materiálu Cordura® s hustotou 500 denier.

Batoh Tatonka Yukon 60+10 - titanovo sivá/čierna - kľúčové vlastnosti:

 • Model má nastaviteľný nosný systém V2;
 • Nastavenie sa vykonáva zmenou výšky hornej časti nosného systému;
 • Nosný systém je založený na ráme vyrobenom z hliníkových koľajníc a sklenených vlákien;
 • Popruhy batohu sú nastavené tak, aby neobmedzovali pohyb počas pohybu;
 • Batoh je určený na zaťaženie, ktoré nepresahuje 25 kg;
 • Materiál polstrovania chrbta má špeciálne kanáliky, ktoré zabezpečujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu;
 • Hrudný popruh s nastaviteľnou dĺžkou a výškovým polohovaním;
 • Špeciálne pracky, ktoré umožňujú nastavenie bedrového pásu jednou rukou;
 • Model s klasickým prístupom do hlavného priestoru zhora;
 • Batoh má prístup aj zo spodnej a prednej časti;
 • Vnútorné vrecko na chlopni;
 • V hornej časti chlopne sa nachádza vrecko na zips;
 • Možnosť rozdeliť hlavný priestor na dve časti;
 • Vo vnútri hlavnej komory je priehradka na hydratačný systém (k dispozícii samostatne);
 • Rukoväte na chrbte a vpredu na prenášanie batohu;
 • Hornú chlopňu možno výškovo zdvihnúť - získate tak ďalší priestor na batožinu;
 • Vrchná časť batohu je zakončená textilným uzáverom so sťahovacou zátkou;
 • Bočné vrecká z elastickej sieťoviny;
 • Predné vrecko na zips;
 • Bočné kompresné popruhy, ktoré slúžia aj ako nohavice;
 • Kompresné popruhy na prednej strane batohu;
 • Početné pútka na prenášanie predmetov na prednom paneli a hornej chlopni;
 • Ťahadlá na pripevnenie trekingových palíc alebo sekery na ľad;
 • V hornom vrecku je umiestnený kryt proti dažďu.

Technológie
Hlavná technológia

Cordura®
Cordura® je mimoriadne odolná tkanina, ktorá sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti oderu a mechanickému poškodeniu. Odevy z tohto materiálu sa dokonale prispôsobia drsným podmienkam v teréne. Jeho tajomstvo spočíva v štruktúre vlákien a spôsobe tkania. Vďaka tomu je nielen veľmi odolný, ale aj príjemne ľahký.

Technická špecifikácia
Symbol originálneho produktu 1344
Farba sivá
Pohlavie Unisex
No-code NIe
Typ batohu Veľký turistický/trekingový batoh s nastaviteľným systémom na prenášanie, bedrovým pásom a hrudným popruhom. Určený pre niekoľkodňové až viacdňové výlety a na prenášanie ťažších nákladov na dlhé vzdialenosti.
Objem 60 l
Objem 60+10 l
Hmotnosť ~ 2,50 kg
Materiál Materiál 1: 100% polyamid; Materiál 2: 100% polyester
Systém hydratácie Batoh kompatibilný s fľašou na vodu (je možné zakúpiť samostatne). Umožňuje viesť trubicu s náustkom smerom von a pripojiť ju k postroju.
Odporúčaná fľaša Do 3 l
Batoh s pokrývkou proti dažďu Áno, v súprave
Nosný systém Batoh s rámom a nosným systémom s veľkými možnosťami prispôsobenia postave. Pohodlný, tlmiaci. Na dlhé vzdialenosti a veľké zaťaženie.
Nastavenie nosného systému Výškovo nastaviteľný panel odpruženia ramenného pásu - niekoľko úrovní na výber umožňuje optimálne nastaviť dĺžku systému podľa výšky používateľa.
Prispôsobenie Traky (ramenné popruhy) nastaviteľnej dĺžky, nastaviteľný obvodový brušný pás, vertikálne nastavenie bodu zavesenia popruhov, anatomicky profilované ramenné popruhy, nastaviteľná dĺžka a výška upevnenia hrudného popruhu
Nosný systém Univerzálny - pre dospelých
Prístup do hlavného oddelenia Zhora, zdola a spredu
Ďalšie vlastnosti Vystužený držiak na prepravu, Bočné kompresné popruhy, 2 popruhy v spodnej časti batohu, Elastické bočné vrecká, Popruh na nástroje na prednej strane, Úchyt na 1 cepín:, Slučky na upevnenie trekingových palíc, Vnútorné vrecko na drobnosti
CE Bez certifikátu
Certifikát TÜV/GS NIe
Rozmery ~ 74 x 32 x 24 cm
Hlavná technológia Cordura®
Outlet Bez výstupu
Aktivita Trekking

Tatonka Yukon 60+10 - customer reviews

0.0