top

Termosky Esbit

Termosky Esbit spájajú moderný, minimalistický dizajn a vynikajúce izolačné vlastnosti. Preto sa s obľubou vyberajú nielen na turistické výlety, ale aj na každodenné použitie.
View as Grid List

74 Produkty

 1. -16%
  Termoska na kávu Esbit Majoris Vaccum Flask 1L - black

  Zoznam prianí

 2. -23%
  Termoska Esbit Vacuum 0,5L - olive green

  Zoznam prianí

 3. -17%
  Termoska Esbit Food Jug Majoris 1L - black

  Zoznam prianí

 4. Korok Esbit VF - olive

  Zoznam prianí

 5. Korok Esbit Food Jug - black

  Zoznam prianí

 6. -11%
  Termoska na kávu Esbit Vacuum 0,75L - olive green

  Zoznam prianí

Page
na stránku
View as Grid List

74 Produkty

Vymazať

Esbit termosky - ideálna voľba pre každého turistu

Chýba vám v práci čas na prípravu horúcej kávy alebo čaju? Chcete si so sebou vziať horúci nápoj na túru do hôr? Esbit termosky udržia vaše nápoje teplé po celý deň. Budú optimálne fungovať počas všetkých dní plných aktivít od východu do západu slnka. Termoska je nevyhnutným doplnkom výbavy každého aktívneho človeka. Je ideálny na turistické výlety. Či už sa chystáte na turistiku, lyžovanie na zasnežených svahoch alebo letné kempovanie, dobrá termoska vám umožní vychutnať si obľúbenú kávu alebo čaj kedykoľvek. Obchod 8a.sk ponúka ucelený sortiment termosiek od nemeckého výrobcu Esbit Vďaka tomu si každý nájde model, ktorý dokonale vyhovuje jeho potrebám. Dokonalý dizajn a pozornosť venovaná najmenším detailom robia termosku atraktívnou aj pre tých najnáročnejších používateľov.

Dokonalé spracovanie z najlepších materiálov

Nemecký výrobca používa pri výrobe termosiek tie najkvalitnejšie materiály. Na konštrukciu sa používa nehrdzavejúca oceľ, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a vynikajúcimi manipulačnými vlastnosťami. Vybrané farebné verzie sú potiahnuté matným lakom, ktorý dokonale padne do ruky. Každá termoska tejto značky má dvojité steny s vákuom medzi nimi. Vďaka tomuto riešeniu termosky Esbit udržia požadovanú teplotu nápojov veľmi dlho. Okrem toho sa celok vyznačuje vysokou odolnosťou, vďaka ktorej možno termosku bez obáv uložiť do trekingového batohu. Termoska je vybavená aj mnohými ďalšími praktickými riešeniami. Uzávery termosiek sú tiež poháre, takže nie je potrebné žiadne ďalšie vybavenie. Mnohé termosky Esbit sú navyše vybavené druhým ľahkým plastovým pohárom, takže si svoj obľúbený nápoj môžete vychutnať s ďalšou osobou. V závislosti od zvoleného modelu sú k dispozícii tradičné skrutkovacie uzávery alebo automatické tlačidlové uzávery. Mnohé termosky obsahujú oba uzávery, čo dáva používateľovi úplnú voľnosť pri výbere riešenia, ktoré mu najviac vyhovuje.

Esbit 1l termoska, ako aj mnoho ďalších objemov

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete širokú škálu modelov termosiek tejto uznávanej značky. Stojí za to venovať pozornosť nielen povrchovej úprave, korku, typu uzáveru, ale aj kapacite. Ak cestujete po horách sami, môžete úspešne siahnuť po menších modeloch. Objem termosiek začína od 0,4 litra. Jednou z najobľúbenejších možností je termoska Esbit 1 l, ktorá vám úspešne umožní nosiť teplý nápoj pre dve osoby. Špičková konštrukcia vám poskytne vynikajúcu izoláciu. Vďaka tomu budú nápoje dlho podávané pri požadovanej teplote.

Plný sortiment termosiek Esbit v predajni 8a.sk

Ponúkame široký výber termosiek od nemeckého výrobcu v mnohých objemoch, dizajnoch a farbách. Či už hľadáte model v klasickej čiernej, dobre viditeľnej bielej alebo univerzálnej sivej farbe, v našej ponuke nájdete termosku Esbit, ktorá vás zaujme. K dispozícii sú s hladkým alebo mierne drsným lakom, ako aj nelakované oceľové verzie. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať aj termosku s väčším objemom 1 liter alebo s menším, napríklad pollitrovú, ktorá je ideálna na každodenné pitie kávy. Chcete udržať svoj obľúbený nápoj pri optimálnej teplote čo najdlhšie? Termosky Esbit sú dokonalým riešením na vychutnávanie horúcej kávy alebo čaju mimo civilizácie aj pri práci. Náš obchod ponúka aj Esbit termosky na jedlo